Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/svycarsko/cestovani/covid_19.html

Edelweiss Manotel

Švýcarsko, Ženeva

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

EDELWEISS MANOTEL

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Popis

Ženeva je sídlem mnoha mezinárodních organizací a také místem konání světoznámého autosalonu na výstavišti Palexpo. Toto kosmopolitní město je obklopeno kulisou zasněžených vrcholků Alp. Užijte si dlouhé procházky po promenádě podél Ženevského jezera, nebo vyzkoušejte plavbu po jezeře na lodi, kajaku, nebo kanoi. Mezi hlavní atrakce města patří katedrála sv. Petra, památník reformace, květinové hodiny v Anglické zahradě, fontána Jet d’eau s 140 m vysokým vodotryskem, nebo náměstí Place Neuve.

Poloha

3* hotel je zařízen ve stylu švýcarské horské chaty. Nachází se 200 m od břehu Ženevského jezera a v pěší dostupnosti do centra města.

Ubytování

pokoj Standard (koupelna, WC, televizor, Wi-fi, mini bar, telefon, trezor, klimatizace, fén, příslušenství pro přípravu čaje a kávy)

Vybavení a služby

restaurace, Wi-fi, 24hodinová recepce, klimatizace, bar, pokojová služba

Program

Individuální zájezd od 2 osob s možností zakoupení fakultativních služeb předem. Přehled naleznete níže, ceny uvádíme v záložce Ceník a objednávka. Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají: Transfery:  Soukromý transfer z/na letiště Výlety:  Geneve Pass 72 h – 50 turistických atrakcí v ceně, např. vstup zdarma do desítky muzeí a galerií, lanovka, jízda minivláčkem po městě, projížďka lodí, na kanoi, nebo kajaku po Ženevském jezeře, prohlídka města s průvodcem v AJ, NJ nebo FJ.  Půldenní prohlídka města – dopolední/odpolední varianta, projížďka autobusem, minivláčkem a procházka po historickém centru s místním průvodcem. Délka prohlídky 2 hod.  Annecy – „Benátky uprostřed Alp“ – 5 hod. - prohlídka historického centra s okouzlujícím hradem, trhy a barevnými domy, hodinová procházka s průvodcem a 2 hodiny osobní volno, doporučujeme navštívit některou z místních restaurací podávajících francouzské speciality, prohlídka katedrály St. Pierre, gotického kostela Saint-Maurice, promenády Rue Sainte-Claire a místního trhu (umění, řemeslné výrobky, místní gastronomické speciality).  Chamonix – Mont-Blanc – 10 hod. – výlet s průvodcem do horského střediska na úpatí majestátního Mont-Blancu.


Informace o hotelu

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Jan, specialista prodeje zájezdů

Destinace

Popis

3. největší a současně nejvíce mezinárodní město Švýcarska, neboť většina jeho obyvatel pochází téměř z celého světa. Město je korunováno mnoha muzei, má bohatý kulturní kalendář a je ideálním výchozím bodem pro návštěvu švýcarských a francouzských Alp. Jezero Ženeva je obepnuté centrem města, které dále dělí řeka Rýn. Většinu památek včetně fontány Jet d´Eau naleznete na jihu, stejně tak jako různá muzea a starou část města nazývanou 'vieille ville'. Nejlepším obdobím pro návštěvu je červen až září, kdy je také nejvyšší sezóna. Nenechte si ujít návštěvu některého z festivalů a svátků Ženevy nazývané 'Fetes de Geneve', které se konají v srpnu a jsou doprovázeny koncerty pod širým nebem a ohňostroji. Milovníci jachet zase navštíví červnové závody více než 600 jachet. Městu dominuje impozantní katedrála St. Pierre v románském a gotickém slohu a světově nejvyšší fontána Jet d´Eau.

Počasí

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec