Hotel Magdalena Grand Beach Resort

Trinidad a Tobago, Lowlands

Více o ubytování

od 43 790 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 104 257

Popis

Fantastická poloha v těsné blízkosti golfového hřiště!

Poloha

Tobago, na obrovském pozemku přímo u nádherné dlouhé písečné pláže, v těsném sousedství mistrovského 18ti jamkového golfového hřiště Tobago Plantations Golf Club. Vzdálenost od letiště cca 15 minut jízdy, od hlavního města Scarborough cca 5 minut jízdy.

Vybavení resortu

178 prostorných pokojů a 22 suite o 1-2 ložnicích, všechny pokoje a suite s výhledem na moře. 7 restaurací a barů, 3 bazény (jeden z nich pouze pro dospělé), SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kite-surfing, vodní lyže, kajaky, tenis, volejbal, plážový volejbal, jízda na koni, golf, driving range, stolní tenis, animační programy, boutique, dětský klub, business centrum, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, půjčovna kol zdarma.

Vybavení pokoje

Standard pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, žehlička s žehlicím prknem, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky.

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo ALL INCLUSIVE.ALL INCLUSIVE zahrnuje:* snídaně formou bufetu v Pembois Restaurant and Terrace* obědy á la carte v Salaka Grill nebo BBQ obědy v Pembois Restaurant and Terrace* večeře formou bufetu v Pembois Restaurant and Terrace nebo á la carte v Salaka Grill, ve Psion restaurantu Kali´na nebo v Robinson Crusoe Pub* odpolední čaj* neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů* neomezenou konzumaci alkoholických nápojů místní výroby, ale i mezinárodní značky lihovin* neomezené množství koktejlů, víno po skleničkách, pivo* shuttle service do Pigeon Point Herritage Parku (kromě vstupného)* fitness, sauna, tenis, jízdní kola* sleva na green fee v Tibago Plantation Course* animační programy** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace

Poznámka

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Cena zahrnuje - let

leteckou dopravu Praha – Tobago – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Informace o hotelu

  • Klimatizace ano
  • Vnější bazén ano
  • TV ano
  • Minibar, Bar ano
  • Dětský koutek ano
  • Tenis, Volejbal ano
  • Golf ano
  • Fitness ano
  • Animační programy ano
  • Hotelová restaurace ano
  • Půjčovna kol ano
  • Wifi zdarma ano
Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota vody 26 °C