Martina Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Všetko bolo úžasne ešte by som sa tam rada vrátila. Ďakujem.
Všetko bolo úžasne ešte by som sa tam rada vrátila. Ďakujem.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 16 776 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 122 hodnocení)
Tento hotel je 25. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 88 v Hammamet.
Martina Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Všetko bolo úžasne ešte by som sa tam rada vrátila. Ďakujem.
Všetko bolo úžasne ešte by som sa tam rada vrátila. Ďakujem.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Dušan G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Celkový dojem zájazdu bol na očakávanie výborný
Celkový dojem zájazdu bol na očakávanie výborný
Pláž -piesok až do mora s veľmi miernym stúpaním,more príjemné teplé a hlavne čisté po celý deň lehátka každé ráno upravené miesto bolo voľné aj o cca 9.00hod, plážové bufety otvorené v spokojnosti
StravaStrava bola tak kvalitná a výber jedla ovocia,zákuskov aj nápoje bolo z čoho vyberať môžem len chváliť oči by jedli ale žalúdok nevládze prisli
UbytováníIzba a služby personálu čistota upratovanie doplnenie toalety výmena uterákov všetko na profesionálnej úrovni
SlužbyPrišli sme hneď nad ubytovali, už bolo po večeri ale ponúkli nám večeru nie teplú ale v spokojnosti sa postarali aby sme neboli hladní
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Martina Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Všetko bolo úžasne ešte by som sa tam rada vrátila. Ďakujem.
Všetko bolo úžasne ešte by som sa tam rada vrátila. Ďakujem.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Celkový dojem bol super. Negatíva boli dlhá cesta a personál na recepcii a v bare, ktorý bol odmeraný, bez emócie. Na recepcii neboli veľmi ochotní a nebol to len môj prípad, videl som to aj u iných. Nie každý personál rozprával AJ, niekto len NJ alebo FJ, nejako sme sa ale dorozumeli... V bare boli odmeraní, žiadny očný kontakt, pozdrav, niekedy som mal pocit, že ich otravujem. Keď ste nechali tip, tak zrazu veľké úsmevy a vďaky. Upratovačky a waitery v jedálni boli výborní a tým som nechával tringelt rád, tí to neočakávali a spĺňali očakávania "priateľského" ducha tejto krajiny.
Cesta z letiska na hotel autobusom minimálne 2.5 hodiny, podľa premávky to môže byť o niečo dlhšie. Autobusári poznajú dopravu a nemali ste s ňou žiadny problém, ale dĺžka môže niekomu prekážať, tak to dobre zvážte.
Musím povedať, že fotky naozaj súladia s realitou - boli sme prekvapení ako krásne tam bolo.
Celkový dojem bol super. Negatíva boli dlhá cesta a personál na recepcii a v bare, ktorý bol odmeraný, bez emócie. Na recepcii neboli veľmi ochotní a nebol to len môj prípad, videl som to aj u iných. Nie každý personál rozprával AJ, niekto len NJ alebo FJ, nejako sme sa ale dorozumeli... V bare boli odmeraní, žiadny očný kontakt, pozdrav, niekedy som mal pocit, že ich otravujem. Keď ste nechali tip, tak zrazu veľké úsmevy a vďaky. Upratovačky a waitery v jedálni boli výborní a tým som nechával tringelt rád, tí to neočakávali a spĺňali očakávania "priateľského" ducha tejto krajiny.
Cesta z letiska na hotel autobusom minimálne 2.5 hodiny, podľa premávky to môže byť o niečo dlhšie. Autobusári poznajú dopravu a nemali ste s ňou žiadny problém, ale dĺžka môže niekomu prekážať, tak to dobre zvážte.
Musím povedať, že fotky naozaj súladia s realitou - boli sme prekvapení ako krásne tam bolo.
Pláž krásna čistá, mierne riasy na brehu a na začiatku vstupy do vody bol niečo ako štrk. Keď ste prešli meter/dva do vody tak už len čistý piesok. Vo vode boli skaly a aj rybky skaláre rôznych veľkostí, ktoré bola zábava sledovať. Area na plávanie bola menšia ako na iných dovolenkách, ale neprekážalo nám to, priestoru bolo dosť pre všetkých ľudí. Mimo hotela dostupné služby vo vode: ťahaná veľká nafukovačka loďou, skútre, windsurfing. Ľudí bolo dosť ale prekvapivo sme si dokázali nájsť 2 lehátka každý deň aj po obede.
StravaRozmanitá strava, naozaj pre každého. 10 druhov šalátov, 10 druhov mäsa, príloh a iné. Na raňajky bolo na výber z rôznych šalátov, sladké pečivo, slané pečivo, vajíčka na rôzne spôsoby (omeleta, volské oko, na tvrdo), lievance... Na obed bol väčší výber z mäsa, kuracie mäso robené na rôzne spôsoby (na grile, rezne), šunka a syr v cestíčku, viac foriem rýb (výborné, rybu sa nedá pokaziť). Na večeru bol podobný výber ako na obed, ale tých možností bolo tak veľa, že to človek nemal čas za ten týždeň vyskúšať všetko. Pre deti boli na raňajky vždy dostupné lievance, na obed + večeru vždy hranolky a čerstvo robená pizza, tak si počkáte v rade. Dezertov bolo taktiež milión rôznych koláčov, vyzerali ako naše "rezy", niektoré chutili podobne. Okrem toho vždy dostupné ovocie.
UbytováníUbytovanie bolo dobré. Izba čistá na príchode + čistená denne aj s výmenou všetkých uterákov. V našej izbe bol problém s otvorením balkónových dverí, ale z recepcie nám poslali servisákov a to sa vyriešilo. Taktiež nám nešla TV, ale tú sme nepotrebovali, tak nám to bolo jedno. Okrem týchto dvoch zádrhelov bolo všetko OK.
SlužbyWifi, trezor a lehátka boli zadarmo čo nás prekvapilo, nakoľko bolo písané, že budú spoplatnené - toto hodnotím ako plus. Wifi mala výborný signál - chytali sme ju aj vonku na pláži a rýchlosť bola 90Mbps, takže si človek na tom vedel pozrieť aj film. Hotel ponúkal iné služby ako minigolf, ping pong, ktoré sme nevyužili, ale dostupné boli a videli sme ľudí, ktorí to hrajú. Využili sme ale SPA, ktorý je stredný + spojený s inými susednými hotelmi, tam si človek ale už musí zaplatiť. Najlacnejšia masáž okolo 30-40€ potom už len vyššie. Dali sme si "intenzívnu relaxačnú" párovú masáž (150 TND = 44€ na osobu), ktorá trvala 50 min. a v cene ste mali vnútorný bazén s teplou vodou a jacuzzi koľko ste chceli.
Na recepcii si môžete vymeniť eurá za lokálnu menu. Pozor! Nenechajte sa odmietnuť/odradiť, rovno choďte k pánovi, ktorý počíta peniaze a požiadajte o zmenu z eura na dináre. Má tam tabuľku s kurzom, tak sa nebojte o podvod. Pre zaujímavosť, kurz sme mali 3.350 TND = 1€. Jedenkrát mi odmietli zmeniť peniaze, musel mi to vybaviť delegát.
Hneď pri vchode do hotela je bankomat, ktorý ale nefungoval, keď ste tam boli. Ak si budete vyberať peniaze z bankomatu, samozrejme vydá lokálnu menu.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Sándor G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Let přiletěl včas, transfer tam i zpět byl v pořádku.
Let přiletěl včas, transfer tam i zpět byl v pořádku.
Hotel je přímo na pláži, snadno dostupný. Pláž je písčitá a čistá.
StravaObsluha byla skvělá. Jídlo bylo pestré, velký výběr.
UbytováníKvalita pokojů neodpovídala čtyřhvězdičkovému hotelu. V pokoji bylo cítit plíseň a odpadní vody, proto jsme požádali o převlečení. Při převlečení byl personál velmi ochotný.
Službybyly vhodné.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anna Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Krásna dovolenka, maximálna spokojnosť, zvládli by sme aj týždeň naviac.
Krásna dovolenka, maximálna spokojnosť, zvládli by sme aj týždeň naviac.
Krásna, čistá, udržiavaná, dostatok lehátok aj slnečníkov. More teplé, priezračné a čisté.
StravaNa čo si len spomeniete. Chutné, obmieňané, pestré.
UbytováníSíce staršie, ale čisté. Človek sa tam ide aj tak len osprchovať a vyspať. Klíma chladila slabšie, nam ro nevadilo.
SlužbyNie je čo vytknúť.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
sandra P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Upravováno v souladu s Pravidla
Kancelář *** rozhodně není adekvátní tomu, co navrhuji ve své nabídce, ale ve skutečnosti!! Někdo říká, že je to něco úplně jiného... Nedoporučuji.
Kancelář *** rozhodně není adekvátní tomu, co navrhuji ve své nabídce, ale ve skutečnosti!! Někdo říká, že je to něco úplně jiného... Nedoporučuji.
Pláž je v pořádku, ale v 6 ráno už nejsou žádná místa na lehátkách.
StravaCo se týče jídla, vždycky stejné! Malý výběr a hodně mastné, nemluvě o tom, že ani nebylo moc z čeho vybírat! Káva hnusná????
UbytováníMěli jsme docela estetický bungalov, dokud se neukázalo, že máme šváby???? spoustu pavouků a mravenců a navíc nám netěsnila klimatizace.
SlužbyHotel nechává mnoho věcí k poptávce!! Hlavní bazén se ukázal být zpoplatněný 70 dinárů za 3 hodiny, krytý bazén byl zavřený a ostatní bazény jsou šokem pouze pro velmi vysoké lidi nebo ty, kteří umí plavat od 1,6 m do 3 m. Ručníky, když jsme se zeptali, tvrdili, že žádné nejsou, a po 3 dnech se ukázalo, že jsou k pronájmu! Velmi nepřesné informace.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...