• Plně očkovaní cestující nejsou povinni předkládat při vstupu do země negativní výsledek testu. Musí se prokázat očkovacím certifikátem.
 • Děti mladší 18 let nejsou povinny se prokazovat negativním testem ani očkovacím certifikátem.
 • Ostatní osoby se musí prokázat PCR testem, starý maximálně 48 hodin, nebo antigenním testem, provedený maximálně 24 hodin před cestou.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat do ČR je momentálně bez omezení

Hotel Marhaba Royal Salem

Tunisko, Sousse, Sousse

Přímo u písečné pláže V krásné palmové zahradě Tobogány

Více o ubytování

od 10 226 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 36 330

Poloha

Hotelový areál se nachází ve známém turistickém centru Sousse, které patří mezi nejpopulárnější letoviska v Tunisku. Samotný areál se nachází v rozlehlé zahradě, která nabízí příjemné prožití dovolené. Letiště Monastir je vzdálené 25 kilometrů, letiště Enfidha 40 kilometrů. Centrum města Sousse se nachází asi 4,5 kilometru.

Vybavení

V hotelovém komplexu se nachází vstupní hala s recepcí a směnárnou. Klienti mohou využít několik restaurací, k dispozici je snack bar a kavárna. V areálu jsou 4 venkovní bazény, dětský bazén a krytý bazén.

Ubytování

Ubytování je nabízené ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky. Na pokojích je vlastní sociální zařízení, TV a klimatizace. Součástí každého pokoje je balkon.

Strava

Program ALL INCLUSIVE nabízí snídaně, obědy a večeře, které jsou podávány formou bufetu. Během dne je připravováno lehké občerstvení a jsou podávány nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

Služby

V areálu jsou venkovní bazény, u kterého jsou k dispozici slunečníky a lehátka. Za poplatek si mohou klienti zahrát tenis, navštívit fitness, saunu nebo masáže. V hotelovém komplexu se také nachází internetová kavárna.

Pláž

Hotel leží přímo na písečné pláži, na které jsou slunečníky a lehátka zdarma. Je zde také široká nabídka vodních sportů.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 3 km
 • Vzdálenost od letiště 17 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Golf ano
 • Surfování ano
 • Tobogány ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Nonstop recepce ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,8/5
Invia

Výborné (58 hodnocení)

Ubytování 3,9/5

Strava 3,9/5

Okolí 3,5/5

Cena 3,7/5

Tento hotel je 22. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 84 v Sousse.

Lidmila M.

Hodnocení 4,9/5
Vzhledem k tomu, že jsem již v Tunisu před lety jednou byla, tak jsem věděla, do čeho jedu a co mohu očekávat. Služby deklarované cestovní kanceláří,
Celkové hodnocení

Vzhledem k tomu, že jsem již v Tunisu před lety jednou byla, tak jsem věděla, do čeho jedu a co mohu očekávat. Služby deklarované cestovní kanceláří, hotel beze zbytku splňoval.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 4,5/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování odpovídalo úrovni hotelu, a nemáme připomínek. Každý den po snídani byl prováděn celkový úklid s výměnou ručníků a osušek.

Strava
Strava byla pestrá, rozmanitá, vybrat si mohl opravdu každý - nejvíce jsme si pochutnávali na místních tradičních jidlech, byla výborná.

Služby hotelu
bez připomínek

Pláž
Pláž písčitá a denně uklízená, slunečníky, lehátka zdarma, ale bylo nutno si je zabrat "pohozeným ručníkem" ještě před snídaní.

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Eva Chudobová

Hodnocení 4,9/5
jela jsem na levnou dovolenou, takže jsem nečekala žádný luxus, výsledek byl daleko lepší než má očekávání.
Celkové hodnocení

jela jsem na levnou dovolenou, takže jsem nečekala žádný luxus, výsledek byl daleko lepší než má očekávání.

Ubytování 5,0/5

Strava 4,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
jednoduché, velmi čisté, výborní služby. naprostá spokojenost

Strava
strava výborná, velký výběr, k dispozici celý den; minulý rok v Řecku se v rámci all inclusive omezili na malý trojúhelníček pizzy a jeden kopeček zmrzliny pro dítě, při podávání se tvářili, jako by dávali ze svého, zde celý den a všeho dostatek

Služby hotelu
ještě jednou: jela jsem s dítětem do levného hotelu, nezajímá mě wellnes, kadeřník, alkohol nepiji a diskotéky nejsou místem, kde bych chtěla trávit večery. Jinými slovy: naše potřeb y byly elementární, snadno uspokojitelné, a ničeho se nám nedostávalo.

Pláž
S chaluhami, ale každé ráno je uklízel traktor s radlicí, takže v pohodě. Moře velmi mělké a hodně daleko, takže na plavání to nebylo, ale mně a mojí šestileté holčičce to stačilo. Když chtěla plavat, šly jsme do bazénu.pláž čistá, žádné odpadky ani vajgly. nádherný písek.

Byla tato recenze užitečná? (12) (0)

Filtrovat recenze

Jan L.

Hodnocení 4,3/5
Velice pěkné místo, hotel nám vyhovoval.
Celkové hodnocení

Velice pěkné místo, hotel nám vyhovoval.

Ubytování 4,5/5

Strava 3,5/5

Okolí 4,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
V pokoji bylo vše, co jsme potřebovali. Veliká postel, lednička, terasa a dokonce i velká televize s USB. Ručníky každý den měnili podle potřeby, přátelský personál. Doporučuji vzít si pár kolíčků na prádlo na sušení na balkóně, občas lehce fouká.

Strava
V restauraci byl velký výběr jídel, které obsluha průběžně doplňovala. Také spousta zákusků a několik příchutí zmrzliny. K výběru byly čerstvě připravená grilovaná a smažená masa, většinou rybí, dále taky ovčí, kuřecí, krůtí, která se každý den lehce obměňovala a spoustu příloh, polévky a ovoce, zelenina, saláty...Postupem času člověk zjistil, že dost jídel chutná podobně, asi používají nějaké univerzální koření. Stoly byly vždycky čisté a pěkně připravené. U večeře se sedí vždy u jednoho stolu, který dostanete na začátku pobytu, někdy dokonce i při svíčkách. Odpoledne je možné si zajít na venkovní svačinku v baru na pláži nebo u bazénu.

Z alkoholických nápojů na výběr pivo (pocitově slabší, než naše desítka a podává se v dvojdeckách), víno a základní druhy tvrdého alkoholu. Doporučuji ochutnat místní alkoholické výrobky ("Bucha" a "Tibarin").

Služby hotelu
Hotel měl širokou nabídku služeb. Směnárna, 3 bary, několik bazénů, lehátka u bazénu i na pláži zdarma, i když jsme přišli po snídani po deváté hodině, nějaké lehátko se ještě našlo. V hotelu je i malý obchůdek, tělocvična, posilovna, spining, turecké lázně, sauna, billiard, kadeřnictví, vodní dýmka...většinou v ceně pobytu nebo za rozumný peníz. Dále má hotel také vlastní animační program od dopoledních aktivit až po večerní společenský program u bazénu.

Pláž
Na pláž se prochází přes hotelový park a kolem bazénu. Pláž se každé ráno uklízela, během dne se tu a tam našel nějaký plastový sáček vyplavený z moře a vyplavené řasy. Písek na pláži byl pěkný, ale voda byla lehce zakalená. Na šnorchlování to moc nebylo. Skoro každý den foukal vítr, takže byly vlny. Součástí pláže je i bar a volejbalové hřiště. Dá se zde vybrat z nabídky vodních sportů (za poplatek).

Byla tato recenze užitečná? (4) (1)

Jan K.

Hodnocení 2,0/5
Hotel velmi pamatuje, i přes veškerou snahu o úklid a údržbu je stav hotelu na hranici 3*. Cestovní kancelář….. nás přivítala na letišti, řekla nastupte do autobusu a než jsme dojeli do našeho hotelu, už tam nikdo nebyl a zařizujte si sami. Výměna pokoje na 3x. Nejprve dali špatný pokoj, pak druhý nebyl připravený a od třetího špatná karta... Areál hotelu udržovaný, čistý, pláž v pořádku. Sla
Celkové hodnocení

Hotel velmi pamatuje, i přes veškerou snahu o úklid a údržbu je stav hotelu na hranici 3*.

Cestovní kancelář….. nás přivítala na letišti, řekla nastupte do autobusu a než jsme dojeli do našeho hotelu, už tam nikdo nebyl a zařizujte si sami. Výměna pokoje na 3x. Nejprve dali špatný pokoj, pak druhý nebyl připravený a od třetího špatná karta...

Areál hotelu udržovaný, čistý, pláž v pořádku.

Sladké ač v mnoha barvách tak většinou stejné chuti...…….

Hotel bych doporučil méně náročným klientům.

Ubytování 1,5/5

Strava 2,5/5

Okolí 3,5/5

Cena 1,0/5

Ubytování
Dle CK byl hotel velmi vychvalovaný. Označení 4 **** rozhodně neodpovídá standardům.

Rezatá vana na pokoji, otrhané těsnění kolem zařizovacích předmětů, nábytek který pamatuje Žižku s oběma očima.

"nejlepší" bylo mít v noci c koupelně cca 8cm Švába, to je pak člověk velmi rychle vzhůru.

Strava
Málo masa, hodně zeleniny a ovoce. Sladká na jedno brdo, stejné chuti.

Pláž
Pozvolný vstup, čistá, bar na pláži

Byla tato recenze užitečná? (1) (1)

Pavlína M.

Hodnocení 4,2/5
Pro děti výberné podmínky.
Celkové hodnocení

Pro děti výberné podmínky.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 2,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
krásné,čisté….

Strava
skvělé rauty, každý z nás si vybral bez problémů,děti spokojené ….pouze nával v době večeří

Služby hotelu
skvělé služby,pozorný personál,velice vstřícný k nám i k dětem:-)

Pláž
pozvolný vstup do vody,pláž akorát velká,servis na pláži super,moře teplé,průměrně čisté,ale každý třetí den plné chaluh a odpadků,což kazilo pobyt u pláže i plavání.Šnorchlování vůbec nebylo možné...pro milovníky průzračné vody a kouzelného okolí pláží vůbec nedoporučuji

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Karel

Hodnocení 4,1/5
Je to skvělá dovolená,mohu doporučit,jen někteří příslušníci,Alžíru a Ruska jsou nevychovaní,hlavně Alžíru těm bych dával jídlo do koryta,obsypané stoly jídlem,do všeho trochu dobnou a nechají být a všude bordel,prostě čunata.
Celkové hodnocení

Je to skvělá dovolená,mohu doporučit,jen někteří příslušníci,Alžíru a Ruska jsou nevychovaní,hlavně Alžíru těm bych dával jídlo do koryta,obsypané stoly jídlem,do všeho trochu dobnou a nechají být a všude bordel,prostě čunata.

Ubytování 5,0/5

Strava 2,5/5

Okolí 3,5/5

Cena 4,5/5

Ubytování
pokoj skvělý a úklid také

Strava
něco dobré ,něco horší,ale každý si vybere

Služby hotelu
velmi dobré

Pláž
pláž i bazény skvělé,ale je hodně lidí a na pláži přeplněno,někdy ve vodě trocu bordelu,to záleží na větru

Byla tato recenze užitečná? (1) (1)

Barbora Griešová

Hodnocení 4,5/5
Boli sme veľmi spokojniiiii.odporucame
Celkové hodnocení

Boli sme veľmi spokojniiiii.odporucame

Ubytování 5,0/5

Strava 3,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Izba super.cista každý deň poctivo upravená.niekedy zabudla chybná dať uteráky, ale bez problémov dala keď sme šli za ňou..

Strava
Dalo sa z čoho vyberať.aj keď raňajky bolo stále to isté. Obedy boli aj na pláži aj v hoteli

Služby hotelu
Odporúčame.spokojnii

Pláž
Riasy boli pri kraji no nevadilo nám to.more cistee

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 31 °C v noci 27 °C

 • Teplota vody 26 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 33 °C v noci 27 °C

 • Úterý 33 °C v noci 27 °C

 • Středa 35 °C v noci 28 °C

 • Čtvrtek 33 °C v noci 29 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec