• Od 01.06.2022 již není potřeba předkládat potvrzení o očkování/prodělání nemoci Covid-19, ani není vyžadován negativní test na Covid-19.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat do ČR je zcela bez omezení

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/turecko/cestovani/covid_19.html

Arsi Enfi City Beach Hotel

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Poloha

Letovisko Alanya. Vzdálenost do centra města Alanya cca 1,5 km. Letiště Antalya cca 130km.

Vybavení hotelu

Hotelová restaurace, společenská místnost, wifi připojení, plavecký bazén , šipky

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj: WC+sprcha, fén, balkon, klimatizace, telefon, TV, mini lednička

Pláž

Smíšená pláž je vzdálena cca 80m od hotelu. Plážový servis za poplatek.


Poloha

Letovisko Alanya. Vzdálenost do centra města Alanya cca 1,5 km. Letiště Antalya cca 130km.

Vybavení hotelu

Hotelová restaurace, společenská místnost, wifi připojení, plavecký bazén , šipky

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj: WC+sprcha, fén, balkon, klimatizace, telefon, TV, mini lednička

Pláž

Smíšená pláž je vzdálena cca 80m od hotelu. Plážový servis za poplatek.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 30 m
 • Vzdálenost od centra města 500 m
 • Vzdálenost od letiště 125 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano

Pořádající CK

Electra Tours s.r.o. IČ: 26120917

Recenze hotelu

Hodnocení 3,7 / 5
Invia

Velmi dobré (37 hodnocení)

Ubytování 3,5 / 5

Strava 3,7 / 5

Okolí 4,1 / 5

Cena 3,9 / 5

Tento hotel je 262. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 803 v Alanya.

Magdalena Macháčková

Hodnocení 4,7 / 5
Hotel se nám líbil,byli jsme spokojeni.
Celkové hodnocení

Hotel se nám líbil,byli jsme spokojeni.

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování se nám líbilo,malý,ale útulný pokoj akorát pro dvě osoby.

Strava
Se stravou a nápoji jsma byli rovněž spokojeni.

Pláž
Moře bylo čisté,na pláž to bylo kousek od hotelu

Byla tato recenze užitečná? (0) (4)

Jitka Rychlíčková

Hodnocení 4,5 / 5
skvělé,až na ruskou klientelu hotelu.
Celkové hodnocení

skvělé,až na ruskou klientelu hotelu.

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Anonym Červenec 2022

Datum pobytu: 28.6. - 10.7.2022

Hodnocení 3,2 / 5
Nebydleli jsme v hotelu Arsi, byli jsme totiž hned po příjezdu přesunuti do jiného hotelu (Enfi City Beach Hotel), který však patří do sítě Arsi hotelů a měl by být podobný. Enfi City Beach Hotel byl trochu novější než Arsi a nacházel se blíž k pláži. U ubytování byl největší problém hluk, což bohužel negativně ovlivnilo naši dovolenou. Moře a pláž byly příjemné, ale je třeba se připravit na pořád
Celkové hodnocení

Nebydleli jsme v hotelu Arsi, byli jsme totiž hned po příjezdu přesunuti do jiného hotelu (Enfi City Beach Hotel), který však patří do sítě Arsi hotelů a měl by být podobný. Enfi City Beach Hotel byl trochu novější než Arsi a nacházel se blíž k pláži. U ubytování byl největší problém hluk, což bohužel negativně ovlivnilo naši dovolenou. Moře a pláž byly příjemné, ale je třeba se připravit na pořádné horko (byli jsme v červenci). V Alanii jsou také zajímavá místa k vidění - pevnost na hoře, kam se dá vyjet lanovkou, červená věž, molo s loděmi, jeskyně.

Ubytování 2,8 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytování
Nejdříve nám byl nabídnut pokoj hned u bazénu, který byl zcela nevyhovující - všichni hoteloví hosté u bazénu na nás měli přes francouzské okno perfektní výhled, nebylo tam žádné soukromí, nehledě na křik koupajících se dětí. Pokoj byl navíc velmi malý. Šli jsme tedy na recepci, kde jsme je poprosili o jiný pokoj. Bylo nám naštěstí vyhověno. Pokoj, ve kterém jsme pak strávili celou dovolenou, byl větší a bylo v něm rozhodně větší soukromí. Zařízení pokoje bylo v pořádku, velmi jsme ocenili funkční klimatizaci a balkon, kde jsme sušili mokré věci. Zásadním problémem ubytování však byl hluk. Na hotelu velmi často hrála hlasitá hudba, měli jsme pokoj blízko jídelny a výtahu, takže nás budili hluční hosté, kteří se např. vraceli v bujaré náladě na pokoj. Blízko hotelu se nachází mešita, takže kolem páté ráno nás budily pro změnu modlitby.

Strava
Strava byla formou All Inclusive, výběr jídla byl široký, ke každému jídlu bylo ovoce (něco jako velké švestky, meloun, jablka, pomeranče, grepy). Škoda, že ovoce bylo celou dobu stejné. K obědu a večeři byly taky dezerty, ty se obměňovaly, i když byly celkem podobné. Moc nechápu, že ke kávě se odpoledne nenabízely tyto dezerty, ale jenom sušenky.

Byl opravdu velký výběr zeleniny a salátů, masa už byl menší výběr, což pro mě vůbec nebyl problém.

Pivo se moc nedalo pít (i když to je tak úplně všude na jihu), ale víno bylo docela dobré.

Služby hotelu
Na hotelu je wi-fi zdarma, která však skoro nefunguje a je dost k ničemu. Fungovaly mi na ní max messenger a Whatsupp, mému příteli ani to ne. Museli jsme si dokoupit premium Internet (3 eura za den nebo 20 eur za 10 dní). V dnešní době by něco takového mělo být automaticky zdarma v normální kvalitě, což tady opravdu nebylo.

Úklid na pokoji byl pravidelný, paní uklízečka byla moc milá, akorát neuměla skoro anglicky, ale to nevadí. Během pobytu nám i vyměnili ručníky a povlečení. Recepce fungovala dobře. Během jídel číšníci neustále uklízeli jídelnu, to hodnotím taky pozitivně.

Pláž
Pláž byla opravdu kousek od hotelu (doporučujeme chodit na pláž č. 2, je tam méně kamení, i když k našemu hotelu patří pláž č. 3), byla vcelku čistá, sem tam nějaký nedopalek, ale nic hrozného. Na pláži byla lehátka a slunečníky k pronajmutí (2 lehátka + slunečník 6 eur). Moře bylo fajn, teplé, dalo se dost daleko plavat k bójkám. Za bójky se plavat nedalo, jezdily tam lodě, ale ani to nebylo potřeba, prostoru na plavání bylo hodně.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Ivana

Hodnocení 0,9 / 5
Boli sme sklamaní - z ubytovania, z malého výberu jedál, z nepríjemnej pláže (obrovské skaly vo vode, nepríjemný štrk okolo pláže, kúpali sme sa všetci len v úzkom priestore vo vode kvôli obrovským skalám, ktoré znemožňovali pobyt vo vode), bufet na pláži bol platený, z čoho sme ostali nepríjemne prekvapení, nedali nám ani plážové osušky na lehátka. Hotel mal uvedené 4 hviezdičky, ale nedali by sm
Celkové hodnocení

Boli sme sklamaní - z ubytovania, z malého výberu jedál, z nepríjemnej pláže (obrovské skaly vo vode, nepríjemný štrk okolo pláže, kúpali sme sa všetci len v úzkom priestore vo vode kvôli obrovským skalám, ktoré znemožňovali pobyt vo vode), bufet na pláži bol platený, z čoho sme ostali nepríjemne prekvapení, nedali nám ani plážové osušky na lehátka. Hotel mal uvedené 4 hviezdičky, ale nedali by sme mu ani 2.

Ubytování 1,0 / 5

Strava 1,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Cena 0,5 / 5

Ubytování
Hrozné - extrémne malé izby s výhľadom na smetisko alebo priamo na balkón izby vedľajšieho hotelového bloku vzdialeného asi pol metra od nášho bloku - a to sme si pri objednávaní priplatili za štandardnú izbu, nechceli sme "economy izbu", ktorej parametre naša pridelená izba spĺňala (nemali sme si ani kde odložiť kufre, pri otvorení dvier sme boli rovno na posteli). Ale mali sme "šťastie", že sme boli na 1. poschodí tohto "ekonomického hotelového bloku", pretože známi, ktorým dali izbu na prízemí pod nami, mali na posteli malý čierny hmyz, preto si pýtali zmenu izby - presunuli ich síce do "hlavného hotelového bloku" s väčšími izbami (ktoré sa volali takisto "štandardné", ako naše), kde však už nemali na izbe wifi signál, čo sme my mali. PS: CA uvádzala na webstránke vybraného hotela, že hotel ponúka "economy izby" (lacnejšie) a "štandardné izby" (drahšie). Pri objednávaní nám v CA poradili, aby sme si radšej priplatili za štandardnú izbu, pretože economy izby sú na tom horšie čo sa týka vybavenia či výhľadu. Zaplatili sme si teda za štandardnú izbu, ale v skutočnosti izba, ktorú sme dostali doslova spĺňala parametre opísanej economy izby. Keď sme sa na to pýtali na recepcii hotela, povedali nám, že ich hotel neponúka economy izby, len štandardné izby (v hlavnom hotelovom bloku boli "štandardné izby" väčšie, hotel mal pristavené ešte dva menšie bloky (A, B), kde sme boli aj my ubytovaní a izby boli doslova ekonomické, ale volali sa takisto "štandardné"). Chceli by sme preto upozorniť na zavádzajúce informácie na stránke hotela, ktorý sme si cez CA vybrali. Asi by bolo dobré najprv si overiť niektoré informácie a potom ich ponúkať na objednanie.

Strava
Vcelku chutná kuchyňa, ale výber jedál veľmi obmedzený - napr. známi boli v tom istom čase ako my v inom (takisto 4-hviezdičkovom) hoteli a oni mali každý deň na výber asi z 20 zákuskov, u nás boli asi tak 3 alebo 4 druhy, ktoré sa každý deň opakovali. Večera bola podľa nás dosť neskoro (o 19:00), a bol to jeden veľký chaos, dlhé rady ľudí čakajúcich na bufety, tlačenica, veľmi malá jedáleň na veľký počet ľudí, veľmi teplo v jedálni, nebolo miesto na sedenie. Keď človek prišiel neskôr na večeru, už si pomaly nebolo z čoho vybrať. Poobede bol "snack" - veľmi veľmi biedny (3 druhy suchých keksíkov, to bolo všetko). Obmedzený počet nápojov zadarmo, ostatné boli platené.

Služby hotelu
Hotel mal veľmi malý bazén na taký veľký počet ľudí, ktorých ubytovával, tých zopár lehátok pri bazéne bolo permanentne obsadených, nebola šanca dostať sa do bazéna. Wifi sa nedala chytiť v každej izbe. Veľmi obmedzený priestor na pohodlné sedenie - na recepcii bolo len zopár kusov kresiel - inak si človek nemal kde posedieť. Hotel ponúkal aj platené služby ako masáž, saunu, kaderníctvo, kozmetiku, ale tieto služby sme nevyužili.

Pláž
Z pláže sme boli sklamaní - obrovské skaly vo vode, nepríjemný štrk okolo pláže, človek sa nemohol ani poprechádzať bez pevnej obuvi, kúpali sme sa všetci len v úzkom priestore vo vode kvôli obrovským skalám, ktoré znemožňovali pobyt vo vode. Trochu vyššie pri lehátkach bol síce piesok, ale boli v ňom maličké čierne kamienky, zrejme úlomky zo štrku, preto piesok veľmi pálil a veľmi zle sa po ňom chodilo naboso (ak by sme to porovnali napr. s pieskom v Bulharsku, ktorý je pri zaborení sa do piesku chladnejší). Čo sa týka čistoty pláže, tak to bolo v poriadku. Pláž bola vzdialená od hotela len asi 150 m (nie 500 m, ako uvádzala Invia), bufet na pláži bol platený, z čoho sme ostali nepríjemne prekvapení (napr. za malé pivo v plechovke dať 3,50 € sa nám zdalo trochu veľa, keď sme si zaplatili za All inclusive) - pre porovnanie, známi, ktorí boli v tom istom čase v inom (takisto 4-hviezdičkovom) hoteli mali komplet All inclusive aj v plážovom bufete a to nie len nápoje, ale aj jedlo.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Anežka Z.

Hodnocení 2,5 / 5
ok až na tie nedostatky ktoré treba vylepšiť.Hotel mal 4*ale podľa mna by mal mať 3* .
Celkové hodnocení

ok až na tie nedostatky ktoré treba vylepšiť.Hotel mal 4*ale podľa mna by mal mať 3* .

Ubytování 1,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytování
Izba bola priestranná pre 4 osoby (4 postele),len uteráky a osušky pre 2 osoby zabudli pre dve osoby dodať,čistota hotela slabá ,nedokladali wc papier ,osušky a uteráky špinavé vzali čisté sme nedostali ,museli sme si pýtať .Posledné dva dni sme nemali osušky pre všetkých,nebavilo ma to stále si pýtať(použili sme svoje).Wifi sa nedalo chytiť ani na recepcii ani v izbe .

Strava
Strava výborná aj nápoje ,obsluha vynikajúca .Obsluha si zaslúži pochvalu.

Služby hotelu
Celý dojem kazili chyžneé (nedodali základné veci osušky ,uteráky ,wc papiere.)Trezor bol za poplatok 15 eur ...Klimatizácia na izbe slabá hučala a slabo chladila.

Pláž
Pláž dobrá (piesok kamienky),čistá ,vstup do mora trochu šmýkalo na kamenoch v mori ale ok ,dalo sa.More teplé- super.

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Magdalena Macháčková

Hodnocení 4,7 / 5
Hotel se nám líbil,byli jsme spokojeni.
Celkové hodnocení

Hotel se nám líbil,byli jsme spokojeni.

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování se nám líbilo,malý,ale útulný pokoj akorát pro dvě osoby.

Strava
Se stravou a nápoji jsma byli rovněž spokojeni.

Pláž
Moře bylo čisté,na pláž to bylo kousek od hotelu

Byla tato recenze užitečná? (0) (4)

Jitka Rychlíčková

Hodnocení 4,5 / 5
skvělé,až na ruskou klientelu hotelu.
Celkové hodnocení

skvělé,až na ruskou klientelu hotelu.

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Nikola, specialista prodeje zájezdů

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

03:00 h

Popis

Ve východní části riviéry se nachází místo, které uchvátilo svým půvabem samotnou Kleopatru. Je to Alanya, velice oblíbené historické středisko, dříve sídlo pirátů, dnes oblast, kde se o Vás postarají jako nikde jinde. Místy hrubší písek, podle pověsti dovezený až z dalekého povodí Nilu, pečuje o chodidla unavených turistů. Zvláště je pak oblíbená Kleopatřina pláž, která se může pyšnit oceněním modré vlajky Evropské unie za spokojenost návštěvníků. Asi stominutový transfer z letiště je ukončen pohledem na město, kterému už z dáli dominuje mohutná středověká pevnost, z jejichž širokých bašt se otevírá pohled na překrásnou Kleopatřinu pláž. Zachovalé hradby měřící až šest kilometrů svádí pohledy turistů hlavně v noci. Čisté pláže, noční život v přístavu, výhodné nákupy v orientálních bazarech, plavba člunem v krápníkových jeskyních, to vše je důvod, proč poznat Alanyi. Beznadějně zamilovaný Antonius daroval tuto část země Kleopatře jako svatební dar. Věřte, že i Vám přinese Alanya něco, na co se nezapomíná.
 • Vzdálenost od pláže 30 m
 • Vzdálenost od centra města 500 m
 • Vzdálenost od letiště 125 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 34 °C v noci 28 °C

 • Teplota vody 24 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 31 °C v noci 25 °C

 • Úterý 28 °C v noci 25 °C

 • Středa 29 °C v noci 25 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec