• Od 01.06.2022 již není potřeba předkládat potvrzení o očkování/prodělání nemoci Covid-19, ani není vyžadován negativní test na Covid-19.
 • Pro vstup do země je nutné mít cestovní doklad platný ještě minimálně 150 dní po návratu z dovolené.

Vyberte si termín

Kleopatra Atlas

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Strojový překlad může popis zkreslit a nejedná se tedy již o nabídku ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku

Lage:
Dieses Hotel schafft ein ideales Umfeld für Erwachsene, die im Urlaub unter sich sein wollen, und befindet sich mitten im Herzen Alanyas.

Ausstattung:
Das Haus bietet 96 Zimmer und verfügt über einen Aufzug. Das freundliche Personal an der Rezeption ist gerne bei allen Fragen behilflich. Ein Safe, ein Wäscheservice, ein Konferenzraum, eine Münzwäscherei und eine Raucherzone stehen den Gästen der Unterbringung zur Verfügung. Per WLAN erhalten die Gäste Zugang zum Internet (ohne Gebühr). Rollstuhlgerechte Einrichtungen sind vorhanden. Es ist eine Reihe von Geschäften vorhanden, die zum Schlendern und Stöbern einladen. Wer mit dem Fahrzeug anreist, kann es ohne Gebühr auf dem Parkplatz des Hotels abstellen. Zum Angebot zählt ein eigener Shuttlebus.

Unterbringung:
In den Zimmern gibt es eine Klimaanlage und eine Heizung. Ein Balkon gehört zur Grundausstattung der meisten Zimmer. Außerdem gibt es kostenpflichtig einen Safe und eine Minibar. Ein Kühlschrank zählt ebenfalls zur Standardeinrichtung. Darüber hinaus sind ein Telefon, ein Flachbildschirmfernseher mit Satellitenempfang, ein Radio und WiFi (ohne Gebühr) vorhanden. Das Badezimmer, ausgestattet mit einer Dusche und einer Badewanne, verfügt über einen Haartrockner. Für besonderen Komfort in den Badezimmern sorgen Kosmetikartikel.

Verpflegung:
Es stehen verschiedene gastronomische Einrichtungen zur Auswahl, wie ein Restaurant, ein Speiseraum und eine Bar. Die Unterkunft bietet als buchbare Verpflegungsleistung All-Inclusive. Die All-inclusive-Urlauber genießen besondere Extras wie Snacks und Live-Kochen, dazu gibt es eine Auswahl alkoholischer und alkoholfreier Getränke. Ein reichhaltiges Frühstück, Lunch und Abendessen locken mit abwechslungsreichem Speisenabgebot.

Sport/Unterhaltung:
Belebende Erfrischung garantiert die Außenpoolanlage. Auf der Sonnenterrasse mit Liegestühlen und Schirmen lässt sich der Urlaub genießen. Eine Pool-/Snackbar ist vorhanden. Mit Segeln und Katamaranfahren spricht das Haus auch Wassersportler an. Die Fitnessräume eignen sich perfekt für ein umfassendes und abwechslungsreiches Work-Out. In der Unterbringung werden verschiedene Wellnessangebote wie Spa, Sauna, Hammam, Schönheitssalon und Massage-Anwendungen offeriert.

Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden akzeptiert: Visa und MasterCard.

Nur-Hotel-Buchungen:
Bitte beachten Sie, dass für alle Gäste ohne Wohnsitz in der EU bei "Nur Hotel Buchungen" im Zielgebiet Probleme beim Einchecken im Hotel auftreten können. In einem solchen Fall sind die Hoteliers dazu berechtigt, eine Nachzahlung vor Ort einzufordern oder die Buchung zurückzuweisen!

Hinweise zur Einrichtung während der Wintermonate

Bitte beachten Sie, dass während der Wintermonate witterungsbedingt oder aufgrund geringer Besucherzahlen einige Einrichtungen nicht oder nur in beschränktem Umfang genutzt werden können. Diese Einschränkungen beziehen sich vor allem auf Strand- und Pooleinrichtungen, Animation und Sportangebote im Freien. In der Unterkunftsbeschreibung erwähnte Klimaanlagen dienen selbstverständlich während der Wintermonate als Heizung.

Einreisebestimmungen Türkei:
Deutsche Staatsbürger mit gültigem Reisepass, Kinderausweis (ab 10 Jahren mit Lichtbild und der Eintragung Nationalität „Deutsch“) oder Personalausweis sind für einen Aufenthalt bis zu 3 Monaten vom Visumzwang befreit. Für Jugendliche unter 15 Jahren, die ohne ihre Eltern in die Türkei reisen, ist ein von beiden Elternteilen unterschriebenes Erlaubnisschreiben mitzuführen (in deutscher Sprache und ins Türkische übersetzt). Bei der Einreise mit Personalausweis händigen die türkischen Zollbehörden ein Einreisepapier aus, welches Sie sorgfältig aufbewahren müssen, da Sie es bei Ihrer Ausreise wieder vorlegen müssen. An deutschen Flughäfen vom Bundesgrenzschutz ausgestellte, vorübergehende Ersatzdokumente („Reiseausweis als Passersatz“) werden nicht akzeptiert. Vorläufige Personalausweise werden nicht anerkannt. Kindereinträge im Reisepass eines Elternteils sind seit dem 26. Juni 2012 nicht mehr gültig.

Staatsbürger anderer Nationalitäten erkundigen sich bzgl. der Einreisebedingungen bitte bei ihrem zuständigen Konsulat / Botschaft.

Umístění:
Tento hotel vytváří ideální prostředí pro dospělé, kteří chtějí být na dovolené sami, a nachází se přímo v srdci Alanye.

Vybavení:
Dům nabízí 96 pokojů a má výtah. Příjemný personál na recepci vám rád pomůže s jakýmikoli dotazy. Hostům je k dispozici bezpečnostní schránka, prádelna, konferenční místnost, prádelna na mince a prostor pro kuřáky. Hosté mají přístup k internetu přes WLAN (zdarma). K dispozici je zařízení pro vozíčkáře. Existuje řada obchodů, které zvou k procházkám a procházení. Ti, kteří přijedou autem, ho mohou zdarma nechat na hotelovém parkovišti. Nabídka zahrnuje soukromý kyvadlový autobus.

Ubytování:
V pokojích je klimatizace a topení. Balkon je standardní ve většině pokojů. K dispozici je také trezor a minibar za poplatek. Standardem je také lednička. K dispozici je také telefon, TV s plochou obrazovkou se satelitním příjmem, rádio a WiFi (zdarma). V koupelně se sprchovým koutem a vanou je fén. Speciální komfort v koupelnách zajišťují kosmetické výrobky.

Stravování:
Na výběr jsou různé možnosti stravování, jako je restaurace, jídelna a bar. Nemovitost nabízí all-inclusive rezervovatelné stravovací plány. Rekreanti all-inclusive mají k dispozici speciální doplňky, jako je občerstvení a živé vaření, stejně jako výběr alkoholických a nealkoholických nápojů. Bohaté snídaně, obědy i večeře lákají pestrou nabídkou jídel.

Sport/zábava:
Venkovní bazén zaručuje osvěžující osvěžení. Dovolenou si můžete užít na sluneční terase s lehátky a slunečníky. K dispozici je snack bar u bazénu. S plachtěním a výlety na katamaránu dům osloví také milovníky vodních sportů. Posilovny jsou ideální pro komplexní a rozmanité cvičení. Ubytování nabízí různé wellness možnosti, jako jsou lázně, sauna, hammam, kosmetický salon a masáže.

Kreditní karty:
Přijímáme následující kreditní karty: Visa a MasterCard.

Pouze rezervace hotelu:
Vezměte prosím na vědomí, že u všech hostů ze zemí mimo EU s „ rezervacemi pouze v hotelu“ v destinaci mohou nastat problémy při odbavení v hotelu. V takovém případě jsou hoteliéři oprávněni požadovat doplatek na místě nebo rezervaci odmítnout!

Poznámky k nastavení během zimních měsíců

Upozorňujeme, že v zimních měsících nelze některá zařízení využívat nebo je lze využívat pouze omezeně z důvodu počasí nebo nízké návštěvnosti. Tato omezení se týkají především plážových a bazénových zařízení, animací a venkovních sportovních zařízení. Klimatizace uvedené v popisu ubytování slouží samozřejmě k vytápění v zimních měsících.

Vstupní požadavky Turecko:
Němečtí občané s platným cestovním pasem, dětským průkazem (od 10 let s fotografií a záznamem „Německá“ jako státní příslušnost) nebo občanským průkazem jsou osvobozeni od vízové povinnosti pro pobyt do 3 měsíců. Pro mladé lidi do 15 let, kteříCestují-li do Turecka bez rodičů, musí mít s sebou souhlas podepsaný oběma rodiči (v němčině a přeložený do turečtiny). Při vstupu do země s občanským průkazem vydávají turecké celní orgány vstupní papír, který si pečlivě uschovejte, protože jej budete muset znovu předložit při odjezdu ze země. Dočasné náhradní doklady („cestovní doklad jako náhrada pasu“) vydané spolkovou pohraniční policií na německých letištích nebudou akceptovány. Prozatímní průkazy totožnosti nejsou akceptovány. Zápisy dítěte v cestovním pase rodiče od 26. června 2012 již neplatí.

Občané jiných národností by se měli informovat o vstupních požadavcích na příslušném konzulátu / velvyslanectví.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 100 m
 • Vzdálenost od centra města 1000 m
 • Vzdálenost od letiště 130 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Silnice kolem hotelu ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce ano
 • Hotel bez dětí ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,2 / 5
Invia

Výborné (109 hodnocení)

Ubytování 4,1 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 4,6 / 5

Cena 4,2 / 5

Tento hotel je 159. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 806 v Alanya.

Natalija Theimerová Listopad 2022

Datum pobytu: 29.10. - 5.11.2022

Hodnocení 4,7 / 5
Super místo
Celkové hodnocení

Super místo

Ubytování 4,8 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Pokoj byl pro 1 osobu moc maly . Nás tam nacpali s manželem na malou postel .

Strava
Bylo všechno

Služby hotelu
Bylo ok

Pláž
Pláž Kleopatra je blízko . Ale musíte platit . A když chcete zadarmo na pláž tak to až asi km .

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Natalya Keller Září 2022

Datum pobytu: 11.9. - 18.9.2022

Hodnocení 5,0 / 5
Vynikající
Celkové hodnocení

Vynikající

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Vynikající

Strava
Hodně zeleniny, což mám ráda.

Služby hotelu
Příjemný personál

Pláž
Jsme spokojeni

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Natalija Theimerová Listopad 2022

Datum pobytu: 29.10. - 5.11.2022

Hodnocení 4,7 / 5
Super místo
Celkové hodnocení

Super místo

Ubytování 4,8 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Pokoj byl pro 1 osobu moc maly . Nás tam nacpali s manželem na malou postel .

Strava
Bylo všechno

Služby hotelu
Bylo ok

Pláž
Pláž Kleopatra je blízko . Ale musíte platit . A když chcete zadarmo na pláž tak to až asi km .

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Natalya Keller Září 2022

Datum pobytu: 11.9. - 18.9.2022

Hodnocení 5,0 / 5
Vynikající
Celkové hodnocení

Vynikající

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Vynikající

Strava
Hodně zeleniny, což mám ráda.

Služby hotelu
Příjemný personál

Pláž
Jsme spokojeni

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Barbora R. Září 2022

Datum pobytu: 29.8. - 5.9.2022

Hodnocení 4,2 / 5
Celkově hodnotíme hotel, lokalitu a pláž velmi kladně. Vše je v docházkové vzdálenosti. V okolí hotelu je taktéž velké množství obchůdků a mini cestovních agentur (kde se dají sehnat zájezdy za příznivé ceny). Určitě nedoporučujeme používat Taxi (pokud to lze), které je opravdu předražené. Na většinu míst se dá dostat místním MHD, kde většinou lístek vycházel kolem 1 eur na osobu. Doporučujeme urč
Celkové hodnocení

Celkově hodnotíme hotel, lokalitu a pláž velmi kladně. Vše je v docházkové vzdálenosti. V okolí hotelu je taktéž velké množství obchůdků a mini cestovních agentur (kde se dají sehnat zájezdy za příznivé ceny). Určitě nedoporučujeme používat Taxi (pokud to lze), které je opravdu předražené. Na většinu míst se dá dostat místním MHD, kde většinou lístek vycházel kolem 1 eur na osobu. Doporučujeme určitě navštívit místní trhy (Friday market), jsou plné čerstvé zeleniny, ovoce, čajů a lokálního koření.

Ubytování 4,3 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Hotel se nachází v těsné blízkosti pláže a místního hradu (na který jezdí lanovka -> bohužel během našeho pobytu byla zrovna mimo provoz, nicméně na hrad se dá dostat i pěšky či místním MHD, které má zastávku pár metrů od hotelu). Pokoje jsou čisté a moderní. Většina pokojů je situována s výhledem na bazén, o který je každý večer perfektně pečováno.

Strava
Strava v hotelu byla výborná, pouze zákusky jsou dost přeslazené. Personál neustále doplňoval docházejících jídlo. U hotelového baru jsou neustále k dispozici také barely s pitnou vodou na případné doplnění láhví. Jediné negativum jsme shledali v absenci seznamu alkoholických drinků, které by si bylo možné objednat.

Služby hotelu
Na pokojích je vychytávka v podobě dvou tlačítek, kterými lze signalizovat, že si buď přeji úklid pokoje či ne. Hotel zajištuje transfer na hotelovou pláž, bohužel však pouze asi 3x denně.

Pláž
Kleopatřina pláž se nachází v těsné blízkosti hotelu. Jedná se o pláž číslo 1, kde jsou ve vodě větší kameny. Hotel má však bar na pláži číslo 17, která je zhruba 20 minut klidnou, pěší cestou po promenádě. Případně na tuto pláž jezdí 3x denně hotelový transfer. Určitě doporučujeme využít spíše pláž 17, která nebyla vůbec kamenitá a disponovala lepším přístupem do moře. Zároveň lze čerpat u plážového baru služby all inclusive. Je zde k dispozici také polední snack od 12-14 hod (jedná se o jakýsi burger s hranolkama -> popravdě žádná sláva).

Jediné co se musí připlatit navíc jsou lehátka a slunečník přímo na pláži (dvě lehátka se slunečníkem vychází na 4,5 eur, dá se platit případně i dolary či místní měnou). Hotel totiž lehátka nevlastní, což by mohlo být komunikováno přímo na hotelu, jelikož je to ze strany hotelu označováno jako hotelová pláž. Každý host se tedy divil, když za ním přišel místní lifeguard pro poplatek.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Veronika Křížová Srpen 2022

Datum pobytu: 8.8. - 15.8.2022

Hodnocení 5,0 / 5
Naprostá spokojenost. Ubytování krásné čisté . Personál ochotný bez chybičky. Jediný problém byl že delegát nefungoval,vůbec jsme ho za celou dobu neviděli. Naštěstí se dcery dobře dorozumí . A musím pochválit svoji paní z cestovky která zjistila čas odvozu z hotelu na letiště. Jinak opravdu je to nádherné místo a dovolená úplně nejlepší. Hodně vyžití i krás okolí. Žádná nuda nehrozí. Všem
Celkové hodnocení

Naprostá spokojenost. Ubytování krásné čisté . Personál ochotný bez chybičky.

Jediný problém byl že delegát nefungoval,vůbec jsme ho za celou dobu neviděli.

Naštěstí se dcery dobře dorozumí .

A musím pochválit svoji paní z cestovky která zjistila čas odvozu z hotelu na letiště.

Jinak opravdu je to nádherné místo a dovolená úplně nejlepší. Hodně vyžití i krás okolí. Žádná nuda nehrozí. Všem doporučuji.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Ivan L. Červenec 2022

Datum pobytu: 4.7. - 14.7.2022

Hodnocení 5,0 / 5
Vše OK !!!
Celkové hodnocení

Vše OK !!!

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Krásný pokoj.

Strava
Vše tak jak to má být.

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Jan, specialista prodeje zájezdů

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

03:00 h

Popis

Ve východní části riviéry se nachází místo, které uchvátilo svým půvabem samotnou Kleopatru. Je to Alanya, velice oblíbené historické středisko, dříve sídlo pirátů, dnes oblast, kde se o Vás postarají jako nikde jinde. Místy hrubší písek, podle pověsti dovezený až z dalekého povodí Nilu, pečuje o chodidla unavených turistů. Zvláště je pak oblíbená Kleopatřina pláž, která se může pyšnit oceněním modré vlajky Evropské unie za spokojenost návštěvníků. Asi stominutový transfer z letiště je ukončen pohledem na město, kterému už z dáli dominuje mohutná středověká pevnost, z jejichž širokých bašt se otevírá pohled na překrásnou Kleopatřinu pláž. Zachovalé hradby měřící až šest kilometrů svádí pohledy turistů hlavně v noci. Čisté pláže, noční život v přístavu, výhodné nákupy v orientálních bazarech, plavba člunem v krápníkových jeskyních, to vše je důvod, proč poznat Alanyi. Beznadějně zamilovaný Antonius daroval tuto část země Kleopatře jako svatební dar. Věřte, že i Vám přinese Alanya něco, na co se nezapomíná.
 • Vzdálenost od pláže 100 m
 • Vzdálenost od centra města 1000 m
 • Vzdálenost od letiště 130 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 16 °C v noci 13 °C

 • Teplota vody 17 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 15 °C v noci 12 °C

 • Středa 12 °C v noci 11 °C

 • Čtvrtek 11 °C v noci 10 °C

 • Pátek 15 °C v noci 13 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec