• Od 01.06.2022 již není potřeba předkládat potvrzení o očkování/prodělání nemoci Covid-19, ani není vyžadován negativní test na Covid-19.
Cesta zpět do ČR
  • Návrat do ČR je zcela bez omezení

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/turecko/cestovani/covid_19.html

Calista Luxury

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Popis

Bohyně nevšední krásy, posedlá dokonalostí zaštítila tento jedinečný a luxusní rezort pro luxusní dovolenou.

Poloha

hotel s unikátní architekturou (120 000 m2) se nachází v 7 válcovitých budovách v krásné zahradě, uprostřed piniového háje, u dlouhé písečné pláže. Resort se nachází v oblasti Belek , kde se úchvatná krása přírody setkává s tyrkysovými vodami. Hotel nabízí mnoho jedinečných aktivit a tak otevírá své brány pro strávení dokonalé dovolené. Je zde možnost ubytování v konceptu standard i VIP konceptu. Vzdálenost na letiště 27 km a do Kadriye 5 km.

Vybavení hotelu

5* luxusní hotel (2007) má 586 pokojů a několik úžasných 1-patrových vil s butler servisem, lobby, s recepcí, hlavní a ála carte restaurace, 8 barů, 6 venkovních bazénů včetně dětského bazénu a aquaparku s 5 skluzavkami, 2 vnitřní vyhřívané bazény včetně jednoho pro děti, dětský klub, minifotbal, basketbal, herní centrum: bowling, air hokej, video hry, playstation, plážové molo, privátní pavilony na pláži s obsluhou za úplatu, plážový volejbal, 5 tenisových kurtů, středisko vodních sportů, hry a souteže v bazénu, v zahradě i na pláži, stolní tenis, aerobik- step i vodní, zumba, joga, pilates, kulečník, šipky, lukostřelba, wi-fi, fitnes centrum, Callos Spa 3 500 m2- turecké lázně, sauna, parní lázeň, jacuzzi, masáže, aj., celodenní animační programy, večerní programy, koncerty, živá hudba, párty, disco, konferenční sály (1 070m2), společné sluneční střechy na pláži, slunečníky u bazénů, lehátka i plážové osušky zdarma.

Vybavení pokoje

502 standardních superior pokojů (52 m2) -max 3 osoby, koupelna s vanou a sprchou, křeslo, stůl se židlemi, LCD TV, balkon nebo terasa, žehlička se žehlícím prknem, fén, elektronický sejf, wi-fi, telefon, set na přípravu kávy a čaje, minibar, centrální klimatizace, denní úklid. 63 rodinných pokojů (80 m2) 18 corner suit (70 m2) 2 presidentské apartmá (160m2) 1 king suita (240 m2) 10 dvojitých vil (150 m2) 3 superior vily (300 m2) 1 VIP vila Leo (1500 m2)

Stravování

resort nabízí ojedinělý koncept All inclusive, hotel disponuje hlavní restaurací a zároveň několika ala Carte restauracemi. Šéfkuchaři spojili mnoho různých tradičních receptů z celého světa a připravili pro své hosty speciální menu. V hotelu si hosté mohu vychutnat jídla pocházející z Turecka, Jižní Ameriky, Asie, Itálie a středomoří. V hotelu se nachází velké množství barů, kde si může každý host vychutnat své oblíbené drinky.

Cena zahrnuje - let

odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.