• Od 01.06.2022 již není potřeba předkládat potvrzení o očkování/prodělání nemoci Covid-19, ani není vyžadován negativní test na Covid-19.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat do ČR je zcela bez omezení

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/turecko/cestovani/covid_19.html

Grand Mark

Turecko, Istanbul, Istanbul

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Grand Mark

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Strojový překlad může popis zkreslit a nejedná se tedy již o nabídku ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku

Lage:
Dieses Hotel liegt mitten im Herzen Istanbuls.

Ausstattung:
Gerne heißt das Haus die Gäste in einem 5-stöckigen Haus mit einem Aufzug und 32 Zimmern willkommen. An der Rezeption im Empfangsbereich steht mehrsprachiges Personal mit Rat und Tat zur Seite. Zur Einrichtung gehören eine Gepäckaufbewahrung und ein Safe. WLAN ist in den öffentlichen Bereichen (ohne Gebühr) verfügbar. Hilfestellung bei der Buchung von Ausflügen wird am Tourdesk geboten. Rollstuhlgerechte Einrichtungen sind vorhanden. Zur weiteren Einrichtung der Unterbringung zählt ein TV-Raum. Bei einer Anreise mit dem Auto können die Gäste dieses in einer Garage (gegen Gebühr) oder auf dem Parkplatz (gegen Gebühr) parken. Unter den weiteren Leistungen finden sich ein Transferservice, ein 24-Stunden-Zimmerservice, ein Wäscheservice, ein Friseur, eine Münzwäscherei und ein Pagenservice. Kostenfrei steht Gästen die Tageszeitung zur Verfügung.

Unterbringung:
In den Zimmern gibt es eine Klimaanlage und eine Heizung. Die Zimmer verfügen über ein Doppelbett. Außerdem sind ein Safe, eine Minibar und ein Schreibtisch verfügbar. Eine Kochnische mit einem Kühlschrank und einer Tee-/Kaffeemaschine ist ebenfalls standardmäßig vorhanden. Verschiedene Kommunikations- und Unterhaltungsmöglichkeiten werden durch die komfortable Ausstattung mit einem Telefon, einem TV-Gerät und WiFi (ohne Gebühr) gewährleistet. Zudem können die Gäste den Gute-Nacht-Service in Anspruch nehmen. Die Badezimmer verfügen über eine Dusche, eine Badewanne und ein Bidet. Als weitere Annehmlichkeit gibt es einen Haartrockner. Einen sorglosen Aufenthalt für Gäste mit Beeinträchtigungen garantieren rollstuhlgerechte Zimmer mit barrierefreiem Bad. Das Hotel bietet Familien- und Nichtraucherzimmer.

Sport/Unterhaltung:
Auf der Terrasse können die Urlauber schönes Wetter genießen. Ein Wellnessbereich mit einem Hammam ist im Haus zu finden.

Verpflegung:
Der gastronomische Bereich wartet mit einem Restaurant und einem Speiseraum auf. Täglich wird ein nahrhaftes Frühstück serviert.

Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden akzeptiert: Visa, Diners Club, JCB und MasterCard.

Hinweise:
Bitte beachten Sie, dass für alle Gäste ohne Wohnsitz in der EU bei "Nur Hotel Buchungen" im Zielgebiet Probleme beim Einchecken im Hotel auftreten können. In einem solchen Fall sind die Hoteliers dazu berechtigt, eine Nachzahlung vor Ort einzufordern oder die Buchung zurückzuweisen!

Wintermonate:
Hinweise zur Einrichtung während der Wintermonate

Bitte beachten Sie, dass während der Wintermonate witterungsbedingt oder aufgrund geringer Besucherzahlen einige Einrichtungen nicht oder nur in beschränktem Umfang genutzt werden können. Diese Einschränkungen beziehen sich vor allem auf Strand- und Pooleinrichtungen, Animation und Sportangebote im Freien. In der Unterkunftsbeschreibung erwähnte Klimaanlagen dienen selbstverständlich während der Wintermonate als Heizung.

Hinweise:
Deutsche Staatsbürger mit gültigem Reisepass, Kinderausweis (ab 10 Jahren mit Lichtbild und der Eintragung Nationalität „Deutsch“) oder Personalausweis sind für einen Aufenthalt bis zu 3 Monaten vom Visumzwang befreit. Für Jugendliche unter 15 Jahren, die ohne ihre Eltern in die Türkei reisen, ist ein von beiden Elternteilen unterschriebenes Erlaubnisschreiben mitzuführen (in deutscher Sprache und ins Türkische übersetzt). Bei der Einreise mit Personalausweis händigen die türkischen Zollbehörden ein Einreisepapier aus, welches Sie sorgfältig aufbewahren müssen, da Sie es bei Ihrer Ausreise wieder vorlegen müssen. An deutschen Flughäfen vom Bundesgrenzschutz ausgestellte, vorübergehende Ersatzdokumente („Reiseausweis als Passersatz“) werden nicht akzeptiert. Vorläufige Personalausweise werden nicht anerkannt. Kindereinträge im Reisepass eines Elternteils sind seit dem 26. Juni 2012 nicht mehr gültig.

Staatsbürger anderer Nationalitäten erkundigen sich bzgl. der Einreisebedingungen bitte bei ihrem zuständigen Konsulat / Botschaft.

Umístění:
Tento hotel se nachází přímo v srdci Istanbulu.

Vybavení:
Dům rád přivítá své hosty v 5patrové budově s výtahem a 32 pokoji. Na recepci ve vstupní hale je k dispozici personál hovořící několika jazyky, který nabízí rady a pomoc. K vybavení patří úschovna zavazadel a bezpečnostní schránka. Wi-Fi je k dispozici ve veřejných prostorách (bez poplatku). Pomoc s rezervací výletů je k dispozici na přepážce s turistickými informacemi. K dispozici je zařízení pro vozíčkáře. Součástí ubytování je TV místnost. Pokud přijedete autem, hosté mohou zaparkovat v garáži (za poplatek) nebo na parkovišti (za poplatek). Mezi další služby patří transfer, 24hodinová pokojová služba, prádelna, kadeřnictví, prádelna na mince a nosič. Denní tisk je hostům k dispozici zdarma.

Ubytování:
V pokojích je klimatizace a topení. Pokoje mají manželskou postel. K dispozici je také trezor, minibar a pracovní stůl. Standardem je také kuchyňský kout s lednicí a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Různé možnosti komunikace a zábavy zajišťuje komfortní vybavení telefonem, televizí a WiFi (zdarma). Hosté mohou také využít službu rozostlaní postelí. V koupelnách je sprchový kout, vana a bidet. Jako další pohodlí je k dispozici vysoušeč vlasů. Bezbariérové pokoje s bezbariérovou koupelnou zaručují bezstarostný pobyt pro hosty s handicapem. Hotel nabízí rodinné a nekuřácké pokoje.

Sport/zábava:
Rekreanti si mohou užívat pěkného počasí na terase. V domě je wellness centrum s hammamem.

Stravování:
Gastronomický areál nabízí restauraci a jídelnu. Denně se podává výživná snídaně.

Kreditní karty:
Přijímáme tyto kreditní karty: Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.

Tipy:
Vezměte prosím na vědomí, že všichni hosté, kteří nemají bydliště v EU, mohou mít problémy s přihlášením do hotelu s „rezervacemi pouze pro hotel“ v cílové oblasti. V takovém případě jsou hoteliéři oprávněni požadovat doplatek na místě nebo rezervaci odmítnout!

zimní měsíce:
Poznámky k nastavení během zimních měsíců

Upozorňujeme, že některá zařízení nelze v zimních měsících z důvodu počasí nebo nízké návštěvnosti využívat nebo jen v omezené míře. Tato omezení se týkají především plážových a bazénových zařízení, animací a venkovních sportovních zařízení. Klimatizace uvedené v popisu ubytování slouží samozřejmě k vytápění v zimních měsících.

Tipy:
Němečtí občané s platným cestovním pasem, dětským průkazem (od 10 let s fotografií a záznamem „Německá“ jako státní příslušnost) nebo občanským průkazem jsou osvobozeni od vízové povinnosti pro pobyt do 3 měsíců. Mladí lidé do 15 let, kteří cestují do Turecka bez rodičů, musí mít s sebou souhlas podepsaný oběma rodiči (v němčině a přeložený do turečtiny). Při vstupu do země s občanským průkazem vydávají turecké celní úřady vstupní papír, který si pečlivě uschovejte, protože jej budete muset znovu předložit při odjezdu ze země. Dočasné náhradní doklady („cestovní doklad jako náhrada pasu“) vydané spolkovou pohraniční policií na německých letištích nejsou akceptovány. Prozatímní průkazy totožnosti nejsou akceptovány. Zápisy dítěte v cestovním pase rodiče jsou od 26. června 2012 již neplatné.

Občané jiných národností by se měli informovat o vstupních požadavcích na příslušném konzulátu / velvyslanectví.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od letiště 15 km
 • Klimatizace ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce ano
 • Kuchyňský kout ano

Pořádající CK

Anex Tour GmbH

Mezinárodní cestovní kancelář

Recenze hotelu

Hodnocení 5,0 / 5
Invia

Fantastické (2 hodnocení)

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Tento hotel je 5. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 2195 v Istanbul.

Radek K. Srpen 2022

Datum pobytu: 25.7. - 28.7.2022

Hodnocení 5,0 / 5
K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.
Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jiří Hofman Květen 2022

Datum pobytu: 25.4. - 29.4.2022

Hodnocení 5,0 / 5
Hotel byl v odpovídající k ceně a hvězdičkám, za nás vše ok
Celkové hodnocení

Hotel byl v odpovídající k ceně a hvězdičkám, za nás vše ok

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Pokoj malý ale na přespání dostačující, stále uklízený a čistý

Strava
Měli jsme snídaní a byla dostačující a snídat na terase s výhledem na moře a části města, co víc si přát ????

Služby hotelu
Hotel - vše fungovalo tak jak mělo, naprostá spokojenost

Pláž
Nebyla

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Radek K. Srpen 2022

Datum pobytu: 25.7. - 28.7.2022

Hodnocení 5,0 / 5
K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.
Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jiří Hofman Květen 2022

Datum pobytu: 25.4. - 29.4.2022

Hodnocení 5,0 / 5
Hotel byl v odpovídající k ceně a hvězdičkám, za nás vše ok
Celkové hodnocení

Hotel byl v odpovídající k ceně a hvězdičkám, za nás vše ok

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Pokoj malý ale na přespání dostačující, stále uklízený a čistý

Strava
Měli jsme snídaní a byla dostačující a snídat na terase s výhledem na moře a části města, co víc si přát ????

Služby hotelu
Hotel - vše fungovalo tak jak mělo, naprostá spokojenost

Pláž
Nebyla

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Nikola, specialista prodeje zájezdů

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

03:00 h

Popis

Mnozí ho znají jako Konstantinopol, Byzantion či Cařihrad. Istanbul je město dvou kontinentů, které rozděluje a zároveň spojuje Bosporská úžina. Většina historických památek se však nachází v evropské části města. K nejvýznamnějším památkám patří bezesporu Konstantinův sloup známý také pod názvem Čemberlitaš z roku 330. Dobře viditelnou dominantou města je Sulejmanova mešita, která se k výšinám města vyhoupla v nejslavnějších dobách Osmanské říše- za vlády Sülejmana Nádherného. Palác Topkapi byl sultánovou rezidencí a je i dodnes ozdobou Istanbulu. Palác Dolmabahce je reprezentační empírový palác na břehu Bosporu. Obrovský komplex zaujímá plochu asi 700 metrů čtverečných. Jeho nákladná stavba prý přispěla ke státnímu bankrotu v devatenáctém století. Modrá mešita je nejznámějším symbolem Istanbulu hned po Hagii Sofii. Největší mešita ve městě je zároveň vrcholem byzantského umění. Typickým příkladem osmanského baroka je Tulipánová mešita z osmnáctého století. Téměř 400 krámků, jeden vedle druhého, představuje tzv. Velký bazar. K zhlédnutí je toho v Istanbulu zkrátka dost.


 • Vzdálenost od letiště 15 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 31 °C v noci 26 °C

 • Teplota vody 24 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 31 °C v noci 25 °C

 • Neděle 30 °C v noci 24 °C

 • Pondělí 31 °C v noci 24 °C

 • Úterý 31 °C v noci 25 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec