• Pro vstup do země je nutné mít cestovní doklad platný ještě minimálně 150 dní po návratu z dovolené.
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

NG Hotels Phaselis Bay 2023

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Název či hvězdičkové hodnocení ubytování se v naší databázi liší od názvu / hodnocení poskytnutého cestovní kanceláří:

 • Inex CZ: NG Hotels Phaselis Bay 2023 Hodnocení: 5/5
 • Invia: NG Phaselis Bay Hodnocení: 5/5

Popis

Jedinečný hotel svou polohou, otevřený po totální rekonstrukci v roce 2021 uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Jde o ikonické místo opředené tisíciletou historií, kde se potkává moderní hotelový komplex s jedinečnými přírodními krásami, obklopený skrytými plážemi a zátokami se zlatým pískem a skutečnou středomořskou atmosférou.

Poloha

Nový luxusní 5* hotel vystavěný uprostřed divoké přírody na pozemku o rozloze 70.755 m2 leží na úbočí svahu a se skalnatým výběžkem vybíhajícím do moře je obklopen vzrostlou zelení, pohořím Taurus v pozadí a leží přímo u 555 m dlouhé soukromé písečné pláže s několika moly vybíhajícími do moře a u dvou skrytých zálivů s plážemi 100 a 120 m. Pláž byla oceněna modrou vlajkou čistoty Blue Flag. Nejbližší letiště v Antalyi je vzdálené 52 km, centrum města Antalya pak 45 km. Letovisko Kemer se nachází 5 km od hotelu, v blízkosti je možné navštívit také starověké antické město Phasalis vzdálené 18 km a Goynuk kaňon 8 km. Nedaleko hotelu je zastávka veřejné dopravy, odkud jezdí autobusy každých cca 20 minut oběma směry a odkud můžete pohodlně podnikat výlety po okolí.

Vybavení hotelu

Na místě původního hotelu Club Phaselis z roku 1998 byl v dubnu 2021 otevřený nový jedinečný komplex, patřící do společenství hotelů NG. Skládá se z 3 hlavních částí (hlavní budova, Hillside A – B) a několika vil. Nabízí svým hostům nepřeberné množství služeb, různých typů pokojů, jedinečných přírodních krás a gastro lahůdek. Najdete zde 480 pokojů a to především Superior (30-35m2), Superior i Deluxe rodinných (60m2) a Deluxe pokojů (42 m2). Nechybí ani mnoho různých suite s 1 až 3 ložnicemi (95-210m2) a King vila (250 m2). Při vjezdu do hotelu v horní části najdete moderní recepci s loby. Rovněž i hlavní restauraci, plážovou restauraci, 6(7) a la carte restaurací (Fine dining, steak, rybí, středomořská, turecká, asijská, vila restaurant či patisserie..),10 barů, kavárnu, pojízdný jídelní vůz, 24/7 občerstvení, restauraci pro děti, cukrárnu atd. K relaxaci slouží 9 bazénů o celkové rozloze více jak 2.200 m2 s jedním venkovním vyhřívaným bazénem (v zimě), Aquapark se 7-mi tobogány (4 pro děti, 3 pouze pro dospělé), dobře vybavený dětský klub (až pro děti do 17 let) organizující celodenní programy a turnaje pro děti všech věkových kategorií (mini disco, kino, trampolíny, game centre, venkovní hry, vaření, keramika,..), Aliva Spa a Wellness centrum s 2 vnitřními vyhřívaným bazény pro dospělé (200 m2) a menším pro děti, fitness, saunou, párou, s tureckými lázněmi, vířivkou a relaxační zónou. Pro milovníky sportu je v resortu připraveno hřiště na plážový volejbal, tenis, stolní tenis, basketbal, hodiny tance, Hip hopu, zumby, meditace, šipky, aerobic, aqua gymnastika, fotbal, pilates, jóga, kajaky nebo plně vybavené fitness centrum. Hotel pořádá každodenní bohaté animační programy, denní turnaje, různé tématické party, kurzy (pečení, míchání koktejlů, malování, potápění,..), akrobatické show, taneční lekce i večery s živou hudbou. Slunečníky, lehátka i ručníky jsou zdarma v celém komplexu i na pláži, kde najdete také bohatě vybavené středisko vodních sportů i potápěčské centrum, privátní pavilóny k pronajmutí a dvě mola pro lepší vstup do vody a netradiční odpočinek. V komplexu je také kongresový sál o rozloze 370 m2, 2 konferenční místnosti, prádelna se sušárnou, kadeřnictví, několik menších obchodů, boutique, mini market, fotoslužba, game room, půjčovna aut i kol. Wi-fi internet je v celém areálu ZDARMA. Pro děti hotel nabízí pronájem kočárků, Baby phone na hlídání, různých ohřívačů, nočníků, sterilizátorů apod. Nechybí ani pilow servis s 5 různými druhy polštářů pro Váš klidný spánek. Rovněž nabízí hlídání dětí od 12 měsíců včetně bohaté dětské stravy nejen v dětské restauraci.

Vybavení pokoje

Superior pokoje s výhledem do zahrady (30m2) je určen maximálně pro 2 dospělé osoby a nachází se v části Hill side ve svahu. Pokoj je vybaven moderní koupelnou se sprchou a toaletou, vysoušečem vlasů, župany a bačkorami, manželskou postělí, IP-TV, minibarem, telefonem, individuální klimatizací, elektronickým trezorem, varnou konvicí na přípravu kávy/čaje i balkonem. Podlaha je po většině krytá keramickou dlažbou. Možné jsou také Superior pokoje s výhledem do krajiny s možností přistýlky (35m2), Superior pokoje s výhledem na moře, nebo větší Superior rodinné pokoje až pro 5 osob (60 m2). Deluxe pokoj s výhledem do krajiny nebo na moře (42 m2) je určen až pro 2 dospělé osoby + 2 děti a nachází se v hlavní budově. Pokoj je vybaven opět postelí, pohovkou, koupelnou se sprchou a toaletou, vysoušečem vlasů, župany s bačkorami, IP-TV, minibarem, telefonem, individuálně ovládanou klimatizací, elektronickým trezorem, varnou konvicí na přípravu kávy/čaje i balkónem. Podlaha je po většině krytá keramickou dlažbou. Možné jsou také Deluxe rodinné pokoje (4+1,60 m2) a Tématické Deluxe rodinné pokoje (4+1,60 m2). Dále jsou také v nabídce suity a vily jak ve svahu, tak v hlavní budově, některé až pro 7 dospělých osob + 2 děti.

Stravování

V ceně je zahrnuto stravování kvalitní, bohatou a nikdy nekončící formou Ultra All inclusive včetně velkého výběru mezinárodních brandovaných nápojů. V hlavní restauraci probíhají standardně snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Další možnosti stravování jsou v 6(7) a la carte restauracích, plážové restauraci, pojízdném voze (Food Truck) nebo ve speciální dětské restauraci, která podává pokrmy pro děti formou bufetu během obědů a večeří. V rámci Ultra All inclusive mají hosté také na výběr místní a dovážené alkoholické nápoje nejvyšší úrovně, domácí i zahraniční vína ve všech restauracích a barech, kávu, čaj, čerstvé sezónní ovocné a zeleninové šťávy a zmrzlinu během dne. Během dne je také servírováno čerstvé ovoce u bazénu a na pláži. Jen druhů whisky je nabízeno cca 27, vodky 24, ginu 14, rumů 13, piv 16 atd. Po většině se jedná o světově známé značky bez limitu.

Poznámka

Zde doporučujeme shlédnout virtuální prohlídku hotelu a jeho zahrad, pláží a okolí http://dreamreality.com.tr/360tur/ngphaselisbay/

Cena zahrnuje - let

odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.

Cena nezahrnuje - let

případné navýšení palivového příplatku.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od centra města Centrum 45 km
 • Vzdálenost od letiště Letiště 52 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • Fitness Fitness ano
 • Bar Bar ano
 • Dětský bazén Dětský bazén ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

03:00 h

Popis

Středisko Kemer se vyznačuje rozkošnou přírodní kulisou na pozadí pohoří Taurus, které jakoby sestupuje k moři. Jeho křišťálová průhlednost podtrhuje kouzlo, které tak vábí návštěvníky. Ne náhodou je oblast kolem Kemeru přirovnávána k těm nejkrásnějším místům na Turecké riviéře. Místním lákadlem je především Yamar (řecky Chimaera)"věčně" hořící plamen, kterému dodává sílu plyn unikající z hladového chřtánu nedobytné skály. Procházky po hladkých oblázcích, návštěvy zdejších obchůdků a restaurací, výlet do historického města Olympos, potěší jistě každého. Koho lákají romantické večery s vůni pryskyřice, ať navštíví Kemer.Převážně oblázkové pláže přitahují turisty svým nádherným přírodním prostředím a čistou vodou. V centru města je jachetní přístav a promenáda s obchůdky, restauracemi, kavárnami, bary, uměleckými galeriemi a prodejnami tradičních výrobků. Je možné využít nabídky poznávacích výletů.
 • Vzdálenost od centra města Centrum 45 km
 • Vzdálenost od letiště Letiště 52 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 17 °C v noci 7 °C

 • Teplota vody 21 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 17 °C v noci 13 °C

 • Čtvrtek 20 °C v noci 11 °C

 • Pátek 21 °C v noci 11 °C

 • Sobota 20 °C v noci 12 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout