• Od 01.06.2022 již není potřeba předkládat potvrzení o očkování/prodělání nemoci Covid-19, ani není vyžadován negativní test na Covid-19.
 • Pro vstup do země je nutné mít cestovní doklad platný ještě minimálně 150 dní po návratu z dovolené.

Özkaymak İncekum

Turecko, Turecká riviéra, Avsallar

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Özkaymak İncekum

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Umístění:
Nachází se v malém městečku Avsallar na pláži Incekum. Existuje dopravní spojení do větších měst v okolí, včetně oblíbeného prázdninového letoviska Alanya. Letiště Antalya je vzdáleno přibližně 100 km.

Vybavení:
Dům nabízí 350 pokojů, 12 junior suites a 318 dvoulůžkových pokojů v 7 patrech, kam se dostanete výtahem. Recepce ve vstupní hale je otevřena 24 hodin denně. K ubytovacímu zařízení patří trezor a směnárna. Hosté se mohou připojit k internetu přes WLAN (za poplatek). K nakupování a procházkám lze využít supermarket a další obchody. K areálu hotelu patří krásná zahrada a dětské hřiště. Mezi další zařízení patří novinový kiosek, TV místnost a herna. V případě potřeby jsou cestujícím k dispozici parkovací místa. Mezi nabízené služby patří hlídání dětí za poplatek, hlídání dětí, půjčovna aut, lékařská pomoc, prádelna a kadeřnictví. Půjčovna kol poskytuje potřebné vybavení k prozkoumání okolí.

Ubytování:
Klimatizace a topení zajišťují příjemné klima v pokojích. Hosté si mohou vychutnat výhled na moře z balkonu nebo terasy. Jsou zde oddělené ložnice. K dispozici jsou také dětské postýlky pro nejmenší hosty. K dispozici je také trezor a minibar. Vybavení doplňuje telefon s přímou volbou, TV se satelitními/kabelovými programy a WiFi (zdarma). V koupelně, vybavené sprchovým koutem a vanou, je fén. Rezervovat lze i bezbariérové pokoje s bezbariérovou koupelnou. Pro rodiče s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje.

Sport/zábava:
Aktivní odpočinek na hosty čeká v bazénové části se 2 venkovními bazény. Krytý bazén nabízí zábavu z koupání bez ohledu na počasí. K dispozici je také dětské brouzdaliště. Vzrušení na tobogánu, osvěžující nápoje v baru u bazénu a příjemné uvolnění svalů ve vířivce (za poplatek) - koupaliště nabízí něco pro každou náladu a kondici. Na sluneční terase jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Ubytování nabízí venkovní sportovní program s tenisem, boccia, plážový volejbal, basketbal a lukostřelba a za poplatek jízda na kole/horském kole. K dispozici je široká škála sportů, včetně vodních sportů, jako je windsurfing, jízda na šlapadlech, kanoistika a aqua fit, a za poplatek vodní lyžování, jízda na vodním skútru, jízda na banánu a potápění. Hotel nabízí širokou škálu indoorových sportovních aktivit, jako je posilovna, stolní tenis, šipky a aerobik a za poplatek kulečník. V domě jsou nabízeny různé wellness nabídky, jako jsou lázně, sauna, parní lázeň a hammam. Za poplatek mohou hosté také využít kosmetický salon a masáže. Animační program, miniklub, minidiskotéka, živá hudba, diskotéka a noční klub zajistí tu nejlepší zábavu ve volném čase.

Stravování:
Stravovací možnosti zahrnují kavárnu a bar, kulinářskými specialitami se hosté mohou hýčkat v nekuřácké restauraci s klimatizací a vysokými židličkami pro děti. Ubytování nabízí all inclusive jako rezervovanou cateringovou službu. K snídani, obědu i večeři na hosty čeká lahodný a bohatý bufet. Ubytování poskytuje i občerstvení. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou pro hosty v ceně.

Kreditní karty:
Přijímáme následující kreditní karty: American Express, Visa a MasterCard.

Tipy:
Vezměte prosím na vědomí, že u všech hostů ze zemí mimo EU s „ rezervacemi pouze v hotelu“ v destinaci mohou nastat problémy při odbavení v hotelu. V takovém případě jsou hoteliéři oprávněni požadovat doplatek na místě nebo rezervaci odmítnout!

Tipy:
Němečtí občané s platným cestovním pasem, dětským průkazem (od 10 let s fotografií a záznamem „Německá“ jako státní příslušnost) nebo občanským průkazem jsou osvobozeni od vízové povinnosti pro pobyt do 3 měsíců. Mladí lidé do 15 let, kteří cestují do Turecka bez rodičů, musí mít s sebou souhlas podepsaný oběma rodiči (v němčině a přeložený do turečtiny). Při vstupu do země s občanským průkazem vydávají turecké celní orgány vstupní papír, který si pečlivě uschovejte, protože jej budete muset znovu předložit při odjezdu ze země. Dočasné náhradní doklady („cestovní doklad jako náhrada pasu“) vydané spolkovou pohraniční policií na německých letištích nebudou akceptovány. Prozatímní průkazy totožnosti nejsou akceptovány. Zápisy dítěte v cestovním pase rodiče jsou od 26. června 2012 již neplatné.

Občané jiných národností by se měli informovat o vstupních požadavcích na příslušném konzulátu / velvyslanectví.

Tipy:
Upozorňujeme, že u všech hostů ze zemí mimo EU s „rezervacemi pouze v hotelu“ v destinaci mohou nastat problémy při odbavení v hotelu. V takovém případě jsou hoteliéři oprávněni požadovat doplatek na místě nebo rezervaci odmítnout!
Lage:
Das Hotel liegt in der kleinen Stadt Avsallar am Strand von Incekum. Es gibt Fahrtmöglichkeiten in die größeren Städte ganz in der Nähe, so unter anderem in den beliebten Urlaubsort Alanya. Der Flughafen Antalya liegt in ungefähr 100 km Entfernung.

Ausstattung:
Das Haus bietet 350 Zimmer, 12 Junior-Suiten und 318 Doppelzimmer auf 7 Etagen, die mit einem Aufzug erreichbar sind. Die Rezeption im Empfangsbereich ist rund um die Uhr besetzt. Die Einrichtung der Unterbringung umfasst einen Safe und eine Wechselstube. Per WLAN erhalten die Gäste Zugang zum Internet (gegen Gebühr). Ein Supermarkt und andere Geschäfte können zum Einkaufen und Bummeln genutzt werden. Ein schöner Garten und ein Spielplatz gehören zum Gelände des Hotels. Zu den weiteren Einrichtungen des Hauses zählen ein Zeitungskiosk, ein TV-Raum und ein Spielzimmer. Bei Bedarf stehen den Reisenden Parkplätze zur Verfügung. Zu den gebotenen Leistungen gehören ein kostenpflichtiger Babysitterservice, eine Kinderbetreuung, eine Autovermietung, medizinische Betreuung, ein Wäscheservice und ein Friseur. Zur Erkundung der Umgebung bietet ein Fahrradverleih die notwendige Ausrüstung.

Unterbringung:
Für angenehmes Raumklima in den Zimmern sorgen eine Klimaanlage und eine Heizung. Die Gäste können den Meerblick von Balkon oder Terrasse genießen. Es sind separate Schlafzimmer vorhanden. Kinderbetten für die jüngsten Gäste sind ebenso vorhanden. Außerdem sind ein Safe und eine Minibar verfügbar. Die Ausstattung wird von einem Direktwahltelefon, einem TV-Gerät mit Satelliten-/Kabelempfang und WiFi (ohne Gebühr) abgerundet. Im Badezimmer, ausgestattet mit einer Dusche und einer Badewanne, gibt es einen Haartrockner. Außerdem sind rollstuhlgerechte Zimmer mit barrierefreiem Badezimmer buchbar. Für Eltern mit Kindern stehen Familienzimmer zur Verfügung.

Sport/Unterhaltung:
Aktive Erholung erwartet die Gäste im Poolbereich mit 2 Outdoorpools. Das Hallenbad bietet witterungsunabhängiges Badevergnügen. Darüber hinaus gibt es einen Planschbereich für Kinder. Nervenkitzel auf der Wasserrutsche, erfrischende Getränke an der Poolbar und wohlige Muskelentspannung im Whirlpool (gegen Gebühr) – für jede Stimmung und Kondition bietet der Badebereich etwas an. Auf der Sonnenterrasse sind Liegestühle und Schirme vorhanden. Die Unterbringung bietet ein Outdoor-Sportprogramm mit Tennis, Boccia, Beachvolleyball, Basketball und Bogenschießen und gegen Gebühr Radfahren/Mountainbiking. Eine Vielzahl an Sportarten steht zur Verfügung, darunter Wassersportarten wie Windsurfen, Tretbootfahren, Kanufahren und Aqua-Fitness und gegen Gebühr Wasserskifahren, Jetskifahren, Bananenbootfahren und Tauchen. Das Hotel bietet eine Vielzahl an Möglichkeiten zur sportlichen Aktivität im Indoor-Bereich, wie etwa ein Fitnessstudio, Tischtennis, Darts und Aerobic sowie gebührenpflichtig Billard. Im Haus werden verschiedene Wellnessangebote wie ein Spa, eine Sauna, ein Dampfbad und ein Hammam offeriert. Gegen Gebühr können die Gäste zudem einen Schönheitssalon und Massage-Anwendungen in Anspruch nehmen. Ein Animationsprogramm, ein Miniclub, eine Minidisco, Live-Musik, eine Disco und ein Nachtclub sorgen für besten Freizeitspaß.

Verpflegung:
Die gastronomischen Einrichtungen umfassen ein Café und eine Bar. Die Gäste werden kulinarisch verwöhnt im Nichtraucherrestaurant mit Klimaanlage und Kinderhochstühlen. Die Unterkunft bietet als buchbare Verpflegungsleistung All-Inclusive. Ein leckeres und reichhaltiges Buffet erwartet die Gäste zum Frühstück, Mittag- und Abendessen. Darüber hinaus stellt die Unterbringung Snacks bereit. Alkoholische und alkoholfreie Getränke sind für die Gäste inklusive.

Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden akzeptiert: American Express, Visa und MasterCard.

Hinweise:
Bitte beachten Sie, dass für alle Gäste ohne Wohnsitz in der EU bei "Nur Hotel Buchungen" im Zielgebiet Probleme beim Einchecken im Hotel auftreten können. In einem solchen Fall sind die Hoteliers dazu berechtigt, eine Nachzahlung vor Ort einzufordern oder die Buchung zurückzuweisen!

Hinweise:
Deutsche Staatsbürger mit gültigem Reisepass, Kinderausweis (ab 10 Jahren mit Lichtbild und der Eintragung Nationalität „Deutsch“) oder Personalausweis sind für einen Aufenthalt bis zu 3 Monaten vom Visumzwang befreit. Für Jugendliche unter 15 Jahren, die ohne ihre Eltern in die Türkei reisen, ist ein von beiden Elternteilen unterschriebenes Erlaubnisschreiben mitzuführen (in deutscher Sprache und ins Türkische übersetzt). Bei der Einreise mit Personalausweis händigen die türkischen Zollbehörden ein Einreisepapier aus, welches Sie sorgfältig aufbewahren müssen, da Sie es bei Ihrer Ausreise wieder vorlegen müssen. An deutschen Flughäfen vom Bundesgrenzschutz ausgestellte, vorübergehende Ersatzdokumente („Reiseausweis als Passersatz“) werden nicht akzeptiert. Vorläufige Personalausweise werden nicht anerkannt. Kindereinträge im Reisepass eines Elternteils sind seit dem 26. Juni 2012 nicht mehr gültig.

Staatsbürger anderer Nationalitäten erkundigen sich bzgl. der Einreisebedingungen bitte bei ihrem zuständigen Konsulat / Botschaft.

Hinweise:
Bitte beachten Sie, dass für alle Gäste ohne Wohnsitz in der EU bei "Nur Hotel Buchungen" im Zielgebiet Probleme beim Einchecken im Hotel auftreten können. In einem solchen Fall sind die Hoteliers dazu berechtigt, eine Nachzahlung vor Ort einzufordern oder die Buchung zurückzuweisen!

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 0 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 20 km
 • Vzdálenost od letiště Letiště 90 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Tenis, Volejbal Tenis ano
 • Surfování Surfování ano
 • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
 • Tobogány Tobogány ano
 • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
 • Fitness Fitness ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Nonstop recepce Nonstop recepce ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano

Vyberte si termín

Recenze hotelu

Hodnocení 3,7 / 5
Invia

Velmi dobré (29 hodnocení)

Ubytování 3,6 / 5

Strava 3,7 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 3,6 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 101. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 220 v Turecká riviéra.

Mercedes Červencová

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze (Invia.sk) Datum pobytu 15.8. - 23.8.2022 Hodnoceno: Srpen 2022

Özkaymak İncekum Turecko, Turecká riviéra

Je to ideálny hotel pre rodiny s deťmi, dávam mu 3,8 z 5 bodov.

Je to ideálny hotel pre rodiny s deťmi, dávam mu 3,8 z 5 bodov.

Ubytování 4,8 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Izby sú čisté, vybavené, pravidelne sa dopĺňajú uteráky a toaletné potreby. Oplatí sa priplatiť izbu s výhľadom na more.

Strava
Chutné grilované jedlá, avšak v samoobslužných bufetoch sa jedlo opakuje každý deň, chcelo by to viac európskej a aj prímorskej kuchyne.

Služby hotelu
Nie je čo vytknúť, celý personál bol veľmi priateľský a ústretový, takisto aj hotel poskytoval všetko, čo sme potrebovali.

Pláž
Pláž bola čistá, piesočnatá s drobnými kamienkami ako bolo v popise, pravidelne ju udržiavali a čistili, zbierali odpadky a poháre, starali sa o lehátka a dokonca pomáhali aj pri hľadaní lehátok podľa požiadaviek. Pri pláži bol bar, kde sa okrem piva a nealkoholických nápojov podával snack od 11:00 do 16:00, čo bolo super. Jediným mínusom pre nás bolo, že v tomto bare na pláži mali z alko nápojov len pivo. Nejaké miešané drinky by určite pozdvihli celkový dojem z pobytu na pláži.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Katarína G.

Hodnocení 4,2 / 5

Ověřená recenze (Invia.sk) Datum pobytu 4.8. - 11.8.2022 Hodnoceno: Srpen 2022

Özkaymak İncekum Turecko, Turecká riviéra

Krásna dovolenka, cena zodpovedá kvalite služieb hotela / my sme išli na LM/, hoci hotel má svoje nedostatky /strava/, označenie ultra all inclusive tomu nezodpovedá. Celkový dojem bol dobrý, nádherné okolie, záhrada, pláž a teplé more.

Krásna dovolenka, cena zodpovedá kvalite služieb hotela / my sme išli na LM/, hoci hotel má svoje nedostatky /strava/, označenie ultra all inclusive tomu nezodpovedá. Celkový dojem bol dobrý, nádherné okolie, záhrada, pláž a teplé more.

Ubytování 4,3 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Ubytovanie v pohode, izba priestranná čistá s výhľadom na more. Upratovanie izby, výmena uterákov pravidelná, doplňovanie pitnej vody na izbe takisto spokojnosť. Ale zo skúsenosti z iných hotelov v Turecku je treba dať hneď na začiatku na recepcii ,,všimné " a hneď je lepšia ,,spolupráca."

Strava
Strava málo rozmanitá hlavne čo sa týka mäsa a rýb, hlavne obed sa opakoval, zelenina bol výber, ale žiadne prekvapenie, ovocie ráno jablká, pomaranče, grepy, citróny, večer čerstvo rezané melóny, broskyne. Pitný režim v pohode, v reštaurácii a v baroch pitná voda balená v kelimkoch, ovocné šťavy a káva z automatu, dostatok, pivo čapované, drinky, alkohol vodka, gin, tequila, raki, whisky...

Služby hotelu
Veľká spokojnosť. Od masáží, sauny, fitness cez rôzne typy barov v záhrade a na pláži, programy animátorov pre deti a dospelých cez deň a večer tiež programy, diskotéky, vystúpenia. Všetko na jednom mieste a zároveň primerane oddelené, dostatok priestoru na súkromný relax v príjemnom prostredí. Dostatok bazénov aj pre deti, tiež tobogany. Čisté prostredie, poriadok. Príjemné večery na terase počúvaním hudby z mini amfiteátra, žiadne nočné vyrušovanie hlavne od ruskej klientely sme nezažili.

Pláž
Pláž dostupná cez záhradu s dostatkom zelene a príjemného tieňa, dostatok lehátok, ochotný plážový pracovník, krátky pozvoľný vstup do mora, more teplé, primerane čisté, skoro žiadne vlny, počet ľudí primeraný, keďže hotel má veľký areál, možnosť dojednať si rôzne vodné športy alebo fotografovanie, plavčík dohliada na bezpečnosť aj večer, plážoví predavači nie sú otravní. Priebežne upratovanie po pláži, žiadne odpadky.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Filtrovat recenze

Mercedes Červencová

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze (Invia.sk) Datum pobytu 15.8. - 23.8.2022 Hodnoceno: Srpen 2022

Özkaymak İncekum Turecko, Turecká riviéra

Je to ideálny hotel pre rodiny s deťmi, dávam mu 3,8 z 5 bodov.

Je to ideálny hotel pre rodiny s deťmi, dávam mu 3,8 z 5 bodov.

Ubytování 4,8 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Izby sú čisté, vybavené, pravidelne sa dopĺňajú uteráky a toaletné potreby. Oplatí sa priplatiť izbu s výhľadom na more.

Strava
Chutné grilované jedlá, avšak v samoobslužných bufetoch sa jedlo opakuje každý deň, chcelo by to viac európskej a aj prímorskej kuchyne.

Služby hotelu
Nie je čo vytknúť, celý personál bol veľmi priateľský a ústretový, takisto aj hotel poskytoval všetko, čo sme potrebovali.

Pláž
Pláž bola čistá, piesočnatá s drobnými kamienkami ako bolo v popise, pravidelne ju udržiavali a čistili, zbierali odpadky a poháre, starali sa o lehátka a dokonca pomáhali aj pri hľadaní lehátok podľa požiadaviek. Pri pláži bol bar, kde sa okrem piva a nealkoholických nápojov podával snack od 11:00 do 16:00, čo bolo super. Jediným mínusom pre nás bolo, že v tomto bare na pláži mali z alko nápojov len pivo. Nejaké miešané drinky by určite pozdvihli celkový dojem z pobytu na pláži.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Katarína G.

Hodnocení 4,2 / 5

Ověřená recenze (Invia.sk) Datum pobytu 4.8. - 11.8.2022 Hodnoceno: Srpen 2022

Özkaymak İncekum Turecko, Turecká riviéra

Krásna dovolenka, cena zodpovedá kvalite služieb hotela / my sme išli na LM/, hoci hotel má svoje nedostatky /strava/, označenie ultra all inclusive tomu nezodpovedá. Celkový dojem bol dobrý, nádherné okolie, záhrada, pláž a teplé more.

Krásna dovolenka, cena zodpovedá kvalite služieb hotela / my sme išli na LM/, hoci hotel má svoje nedostatky /strava/, označenie ultra all inclusive tomu nezodpovedá. Celkový dojem bol dobrý, nádherné okolie, záhrada, pláž a teplé more.

Ubytování 4,3 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Ubytovanie v pohode, izba priestranná čistá s výhľadom na more. Upratovanie izby, výmena uterákov pravidelná, doplňovanie pitnej vody na izbe takisto spokojnosť. Ale zo skúsenosti z iných hotelov v Turecku je treba dať hneď na začiatku na recepcii ,,všimné " a hneď je lepšia ,,spolupráca."

Strava
Strava málo rozmanitá hlavne čo sa týka mäsa a rýb, hlavne obed sa opakoval, zelenina bol výber, ale žiadne prekvapenie, ovocie ráno jablká, pomaranče, grepy, citróny, večer čerstvo rezané melóny, broskyne. Pitný režim v pohode, v reštaurácii a v baroch pitná voda balená v kelimkoch, ovocné šťavy a káva z automatu, dostatok, pivo čapované, drinky, alkohol vodka, gin, tequila, raki, whisky...

Služby hotelu
Veľká spokojnosť. Od masáží, sauny, fitness cez rôzne typy barov v záhrade a na pláži, programy animátorov pre deti a dospelých cez deň a večer tiež programy, diskotéky, vystúpenia. Všetko na jednom mieste a zároveň primerane oddelené, dostatok priestoru na súkromný relax v príjemnom prostredí. Dostatok bazénov aj pre deti, tiež tobogany. Čisté prostredie, poriadok. Príjemné večery na terase počúvaním hudby z mini amfiteátra, žiadne nočné vyrušovanie hlavne od ruskej klientely sme nezažili.

Pláž
Pláž dostupná cez záhradu s dostatkom zelene a príjemného tieňa, dostatok lehátok, ochotný plážový pracovník, krátky pozvoľný vstup do mora, more teplé, primerane čisté, skoro žiadne vlny, počet ľudí primeraný, keďže hotel má veľký areál, možnosť dojednať si rôzne vodné športy alebo fotografovanie, plavčík dohliada na bezpečnosť aj večer, plážoví predavači nie sú otravní. Priebežne upratovanie po pláži, žiadne odpadky.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Erika G.

Hodnocení 2,2 / 5

Ověřená recenze (Invia.sk) Datum pobytu 19.7. - 29.7.2022 Hodnoceno: Srpen 2022

Özkaymak İncekum Turecko, Turecká riviéra

Hotel ako taky posobi navonok spolu s okolim velmi pekne ale zariadenie interieru a sluzby spojene so starostlivostou o hosti a cistotu hotela kazia tento dojem vyznamnym sposobom. Hotel je prilis hlucny, do pol noci sa neda spat koli velmi hlucnej hudbe z amfiteatra, ktory je otoceny priamo na hotel. Tento hotel by som nikomu nemohol odporucit.

Hotel ako taky posobi navonok spolu s okolim velmi pekne ale zariadenie interieru a sluzby spojene so starostlivostou o hosti a cistotu hotela kazia tento dojem vyznamnym sposobom. Hotel je prilis hlucny, do pol noci sa neda spat koli velmi hlucnej hudbe z amfiteatra, ktory je otoceny priamo na hotel. Tento hotel by som nikomu nemohol odporucit.

Ubytování 1,8 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 2,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytování
Interier hotela a zariadenie hotela je pravdepodobne este zo 70-tych rokov. V kupelni bola plesen, nabytok je rozpadnuty, na stenach su krvave flaky niekolko rokov stare, koberce spinave

Strava
Kvantitativne bolo jedla dost, ale rozmanitost stravy bola biedna. Kazdy den to iste, bez zmeny za celych 10 dni.

Služby hotelu
Boli sme 6x v Turecku, ale tento hotel mal suverenne najhorsie sluzby. Personal bol bez zaujmu riesit problemy, izby sa neupratovali kazdy den, za 10 dni ani raz nevysavali, spinave uteraky len zobrali, nove nedali. Postelne pradlo nemenili ani raz. Krvave flaky na stenach a oknach nikoho nezaujimaju. Nahlasene problemy ako nefunkcna sprchova hadica alebo nefunkcne svetlo neprisiel nikto opravit. Hotelove izby so sluzbami by som hodnotil na 3 hviezdicky. Prvu noc sme boli ubytovani v izbe, ktora bola v podstate komora. Z plafonu tiekla voda, krvave flaky na stenach, rozbite zasuvky, neumyty zachod, smrad v izbe. Po reklamacii nam bola izba vymenena.

Pláž
More bolo krasne ale plaz vyzerala ako polny lazaret. Stovky lehatok ulozenych tesne vedla seba. Ziadne sukromie. Cistota priemerna. Napriek tomu je lehatok nedostatok a zamestnanec hotela kradne uz obsadene lehatka a dava ich ludom, ktori pridu neskor. Tym dochadza ku konfliktnym situaciam.

Byla tato recenze užitečná? (1) (1)

Tetyana Prystayko

Hodnocení 4,7 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 23.7. - 30.7.2022 Hodnoceno: Srpen 2022

Özkaymak İncekum Turecko, Turecká riviéra

Perfekne, doporucuju vsichnim

Perfekne, doporucuju vsichnim

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Dobre

Strava
Perfekne, a vyborne

Služby hotelu
Vsichnim byli mýlí a hodni, masáž perfektní, doporučuji všem.

Pláž
Pláž ,blízko, a je čistý

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Antonín Hinšt

Hodnocení 2,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz)

Özkaymak İncekum Turecko, Turecká riviéra

Byli jsme potřetí za sebou v Turecku, ale tentokráte jsme nebyli spokojeni. I dle dalších účastníků z Česka, to bylo néjhorší, kde kdy byli a ani jeden z účastníků se tam již nechce vrátit.

Byli jsme potřetí za sebou v Turecku, ale tentokráte jsme nebyli spokojeni. I dle dalších účastníků z Česka, to bylo néjhorší, kde kdy byli a ani jeden z účastníků se tam již nechce vrátit.

Ubytování 1,8 / 5

Strava 0,5 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Ubytování
Klasické, problém byl v tom, že nám tam moc neuklízeli. Nevynášeli koše, vzali ručníky a nedali nové. Nedodávali vodu do ledničky. Celý úklid spočíval v tom, že upravili přikrývku. Po reklamaci nám byl vyměněn pokoj a poněkud se to zlepšilo.

Strava
Velmi špatná. Celá organizace výdeje stravy byla podprůměrná. Obědy pouze venku, kde nebylo dostatek místa, nebylo dostatek příborů a k tomu neochota personálu. Pestrost stravy na néjnižší úrovni, kterou jsme v Turecku zažili.

Měli tam být také odpolední svačinky, které tam nikdo z nás nikdy nezjistil. Celkově - špatná.

Služby hotelu
Špatné a nedostatečné. Neochota číšníků i uklizeček.

Pláž
Přístup k pláži dobrý a pohodlný. Při výstupu z pláže byli sprchy. Každý si mohl vybrat místo na sluníčku nebo ve stínu. Pláž byla poměrně čistá. Co bylo nedostatkem, že na žádném mítě v celém areálu nebylo možnost zjistit teplotu vzduch a teplotu moře.

Byla tato recenze užitečná? (0) (2)

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

03:00 h

Popis

Turecká riviéra se rozprostírá na jihu země přibližně mezi městy Antalya a Alanya. Lákavý kontrast moderního světa a starověkých staveb již ukonejšil řadu zvídavých turistů. Ti, kteří hledají stopy z minulosti, i ti, jenž chtějí odpočívat na pověstně dlouhých a prosluněných plážích, zde najdou svůj vysněný kout. Středozemní moře se stane rájem pro vášnivé sportovce, kteří z divokých vln vzhlíží k majestátnému pohoří Taurus. Stejně krásný je pohled z plachetnice nebo člunu prohánějícího se na moři. Příjemnou kulisu tvoří ve spojení s tropickou vegetací četné obchody, kavárny a restaurace. Přestože je zde rozvoj turistického ruchu tak viditelný, je místní prostředí harmonické jako životy lidí obývajících tyto končiny. Turecká riviéra nabízí možnost prožití nádherné dovolené u moře, přitom se seznámit s odlišnou orientální kulturou a prohlédnout řadu antických památek.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 0 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 20 km
 • Vzdálenost od letiště Letiště 90 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 24 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této lokalitě

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec