Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/severni_amerika/usa/cestovani/covid_19.html
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Hotel Pestana Park Avenue

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Středisko

New York

Poloha

Hotel Pestana Park Avenue má ideální polohu ve čtvrti Murray Hill, 400 metrů od nádraží Grand Central Station, 500 metrů od mrakodrapu Chrysler Building a 400 metrů od ikonické newyorské veřejné knihovny. Hotel se nachází v blízkosti oblíbených atrakcí jako je Empire State Building, Top of the Rock, katedrála sv. Patrika či Rockefellerovo centrum.

Vybavení

Tento 28podlažní hotel, naposledy kompletně zrenovovaný v roce 2020, nabízí 95 pokojů. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, sdílený lounge, 2 restaurace, 2 bary, klimatizace, parkoviště (za poplatek). Wi-Fi ve všech prostorách zdarma.

Ubytování

Pokoj Queen Classic – dvoulůžková postel typu Queen, pokoj je klimatizovaný a má vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, fén), TV, telefon, Wi-Fi zdarma, set na přípravu kávy/čaje.
Pokoj Queen Superior – Stejné vybavení jako pokoj Classic, prostornější.
Pokoj Queen Superior s výhledem na město – Stejné vybavení jako pokoj Superior, s výhledem na město.

Stravování

Bez stravy.
Možnost snídaní za příplatek.

Cena zahrnuje

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci
* počet nocí dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby virtuálního českého delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace

Možnost připlatit si česky hovořícího průvodce (4 500 Kč/4 hodiny/osoba; 6 500 Kč/8 hodin/osoba).
V některých případech mohou hotely spolu s místní taxou (výše dle nařízení lokální autority) účtovat také tak zvané resort fee. Jeho výši si určuje konkrétní hotel a může být fixní i procentuální k částce za ubytování. Tento poplatek nelze zahrnout do ceny zájezdu a stejně jako pobytová taxa je splatný na místě po příjezdu na hotel.

Vybavení hotelu

  • Lokální speciality
  • Novinka
  • WIFI zdarma

Informace o hotelu

  • Klimatizace ano
  • TV ano
  • Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Destinace

Doprava letecky

03:15 h

Popis

Bezpochyby nejvíce vzrušující a pulsující město na světě. Kdo by neznal nádheru zapadajícího slunce nad Manhattanem, běžce v Central Parku, muzikály na Broadwayi či pohled na město z mrakodrapu Empire State Building, a především sochu Svobody, která se již dávno stala symbolem ducha celé Ameriky. New York je hlavním městem amerických snů a živoucí legenda, která nikdy nespí. Na přání zajistíme v New Yorku pro individuální klienty a skupiny česky mluvícího průvodce a transfery z letiště do hotelu na Manhattanu a další kombinace.

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota vody 5 °C