Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/severni_amerika/usa/cestovani/covid_19.html

SpringHill Suites by Marriott New York Park Avenue

USA, New York

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

SpringHill Suites by Marriott New York Park Avenue

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Středisko

New York

Poloha

Hotel se nachází v Midtown Manhattan - kousek od atrakcí jako jsou Flatiron Building, Madison Square Garden nebo Union Square. V okolí je nespočet restaurací, kaváren a obchodů. Stanice metra 150 metrů od hotelu.

Vybavení

Hotel byl v roce 2022 zrekonstruován a nabízí 129 pokojů. V hotelu je vstupní hala, recepce, klimatizace, 2 výtahy, 2 bary, Wi-Fi zdarma. Služba praní prádla a úklid pokojů k dispozici za poplatek.

Ubytování

Pokoj King Standard – postel typu King, pokoj je klimatizovaný a má vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, fén), malá lednice, TV, telefon, Wi-Fi zdarma, set na přípravu kávy/čaje.
Pokoj Standard Double – 2 dvoulůžkové postele, pokoj je klimatizovaný a má vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, fén), malá lednice, TV, telefon, Wi-Fi zdarma, set na přípravu kávy/čaje.

Stravování

Bez stravy.

Sport a zábava

Fitness

Cena zahrnuje

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci
* počet nocí dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby virtuálního českého delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace

Možnost připlatit si česky hovořícího průvodce (4 500 Kč/4 hodiny/osoba; 6 500 Kč/8 hodin/osoba).
V některých případech mohou hotely spolu s místní taxou (výše dle nařízení lokální autority) účtovat také tak zvané resort fee. Jeho výši si určuje konkrétní hotel a může být fixní i procentuální k částce za ubytování. Tento poplatek nelze zahrnout do ceny zájezdu a stejně jako pobytová taxa je splatný na místě po příjezdu na hotel.

Vybavení hotelu

  • Novinka
  • WIFI zdarma

Informace o hotelu

  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Fitness Fitness ano
  • Bar Bar ano
  • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Destinace

Doprava letecky

03:15 h

Popis

Bezpochyby nejvíce vzrušující a pulsující město na světě. Kdo by neznal nádheru zapadajícího slunce nad Manhattanem, běžce v Central Parku, muzikály na Broadwayi či pohled na město z mrakodrapu Empire State Building, a především sochu Svobody, která se již dávno stala symbolem ducha celé Ameriky. New York je hlavním městem amerických snů a živoucí legenda, která nikdy nespí. Na přání zajistíme v New Yorku pro individuální klienty a skupiny česky mluvícího průvodce a transfery z letiště do hotelu na Manhattanu a další kombinace.

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota vody 17 °C