Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/severni_amerika/usa/cestovani/covid_19.html

The Washington

USA, New York

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

The Washington

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Středisko

New York

Poloha

Hotel The Washington se nachází 3 minuty pěšky od stanice metra Rector Street, nedaleko newyorské burzy. Socha svobody se nachází také nedaleko a imigrační muzeum Ellis Island je vzdálené 10 minut od hotelu. Nabízí moderní posilovnu a všechny pokoje s výhledem na město.

Vybavení

Tento 58-podlažní hotel má 217 pokojů. V hotelu se nachází recepce, lobby, výtah, klimatizace a parkoviště (za poplatek).

Ubytování

King Rohový Room Deluxe: Pokoje jsou vybavené internetem (zdarma) a TV s plochou obrazovkou a také centrálně řízenou klimatizací.
King Rohový Pokoj: Pokoje jsou vybavené internetem (zdarma) a TV s plochou obrazovkou a také centrálně řízenou klimatizací.
2 Double postele Deluxe Pokoj: Pokoje jsou vybavené internetem (zdarma) a TV s plochou obrazovkou a také centrálně řízenou klimatizací.
King Deluxe Pokoj: Pokoje jsou vybavené internetem (zdarma) a TV s plochou obrazovkou a také centrálně řízenou klimatizací.
King Standard Pokoj: Pokoje jsou vybavené internetem (zdarma) a TV s plochou obrazovkou a také centrálně řízenou klimatizací.
Premium Suite: Pokoje jsou vybavené internetem (zdarma) a TV s plochou obrazovkou a také centrálně řízenou klimatizací.

Stravování

Bez stravy

Cena zahrnuje

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci
* počet nocí dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby virtuálního českého delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace

Možnost připlatit si česky hovořícího průvodce na letišti (4 500 Kč na osobu) nebo v místě pobytu (4 500 Kč/4 hodiny/osoba; 6 500 Kč/8 hodin/osoba)

Vybavení hotelu

  • Novinka

Informace o hotelu

Vyberte si termín

Destinace

Doprava letecky

03:15 h

Popis

Bezpochyby nejvíce vzrušující a pulsující město na světě. Kdo by neznal nádheru zapadajícího slunce nad Manhattanem, běžce v Central Parku, muzikály na Broadwayi či pohled na město z mrakodrapu Empire State Building, a především sochu Svobody, která se již dávno stala symbolem ducha celé Ameriky. New York je hlavním městem amerických snů a živoucí legenda, která nikdy nespí. Na přání zajistíme v New Yorku pro individuální klienty a skupiny česky mluvícího průvodce a transfery z letiště do hotelu na Manhattanu a další kombinace.

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota vody 5 °C