Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/velka_britanie/cestovani/covid_19.html

Londýn a Harry Potter

Velká Británie

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Londýn a Harry Potter

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Popis

Warner Bros. Studio London poskytuje úžasnou příležitost poznat kouzlo filmů Harry Potter - nejúspěšnější filmovou sérii všech dob.

Popis - počet dní

4denní zájezd s denním přejezdem

Cena zahrnuje

2 noci v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 1 snídaně v Londýně, dopravu luxusním autobusem, průvodce, trajekt nebo Eurotunnel.

Cena nezahrnuje

Warner Bros Studio - Harry Potter - nad 16 let 1720 Kč, 5-15 let 1390 Kč, do 5 let zdarma v doprovodu dospělé osoby, Muzeum Madame Tussaud´s - nad 16 let 1390 Kč, 4-15 let 1260 Kč, komplexní pojištění.

Vstupy

25 GBP.

Poznámka

Pro časný odjezd z ubytování ve Francii na tunel nebo trajekt neni zajišťována snídaně.

1. den

Odjezd z ČR ráno. Nocleh ve Francii.

2. den

Ranní trajekt/ tunel do Anglie. Přejezd za Londýn do městečka Leavesden. Návštěva bývalých filmových studií Warner Bros Studio. Jedinečná příležitost si prozkoumat kouzlo filmů o Harry Potterovi , místa kde se natáčela nejúspěšnější filmové série všech dob. Vydejte se po stopách Harryho Pottera a prozkoumejte divy kouzelnického světa. Budete mít zde čest poznat zákulisí z filmů, prohlídku nádherných kostýmů, prozkoumat sbírku skvěle zpracovaných ikonických rekvizit a animací. Dozvíte se zde, jak se v jednotlivých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete Chroptící chýši nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami. Ubytování. Nocleh.

3. den

Snídaně. Celodenní Londýn na ochutnávku. Bezpečnostní pauza autobusu, který bude nepřístupný minimálně 9 hodin. Královská čtvrť Westminster – Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Trafalgar Square a náměstí Picadilli Circus. Odpoledne individuální volno. Přejezd metrem do muzea voskových figurín Madame Tussaud’s nebo individuální prohlídka muzeí: Britské muzeum, Národní galerie, Science muzeum, Victoria and Albert Muzeum, případně individuální návštěva Londýnského oka nebo akvária Sea Life. Večerní odjezd. Noční trajekt/tunel do Francie.

4. den

Návrat odpoledne.


Vyberte si termín