Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/velka_britanie/cestovani/covid_19.html

Adventní Londýn

Velká Británie, Londýn

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

Adventní Londýn

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Popis

Vyjeďte si s námi na adventní zájezd až do vzdáleného Londýna, který má opravdu hodně co nabídnout. Kromě skvělých nákupních možností si užijete i pravé britské adventní trhy se vším, co k nim v této zemi patří. nehledejte zde německou nebo rakouskou klasiku. V Londýně to vypadá až na litry svařeného vína, punče a dobrot vonících skořicí jinak, než jsme zvyklí.

Program

1.den: Odjezd z Prahy v 15:00 hod.
2.den: Brzy ráno nalodění na trajekt, transport do Doveru. Příjezd do Londýna na hotel. Přesun do města s průvodcem MHD, krátká procházka kolem Temže a přesun na Southbank Christmas Market. Osobní volno a individuální přesun na hotel.
3.den: Po snídani možná komentovaná prohlídka nejzajímavějších míst Londýna s průvodcem, nebo si můžete užít osobní volno až do pozdních večerních hodin. V 20:30 hod odjezd na trajekt, nalodění, plavba do Calais.
4.den: Příjezd do ČR v poledních hodinách
Co s námi uvidíte?
Navštívíme čtvrť Westminster se slavným Big Benem, Downing Street, Čínskou čtvrť, Picadilly Circus a Buckinghamský palác, Tower Bridge, Millenium Bridge, katedrálu Sv. Pavla a královskou čtvrť Greenwich.

Cena zahrnuje

• Autobusovou přepravu
• 1 x ubytování se snídaní
• Služby průvodce

Cena nezahrnuje

Vstupy do objektů
Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) s pojištěním storna 49 Kč/den
Trajekt 20 euro
Příplatek za jednolůžkový pokoj
MHD 28 GBP
Doporučené kapesné 250 GBP
Orientační ceny vstupného
Westminsterské opatství 27 GBP
Katedrála sv. Pavla 18 GBP
Parlament 29 GBP
Tower 29,90 GBP
Muzeum voskových figurín 33,50 GBP
Londýnské oko 32,50 GBP
Londýnské metro/7,70 GBP

Nástup / Výstup

PRAHA –15:00 (NÁSTUPNÍ MÍSTO BUDE UPŘESNĚNO)
ÚSTÍ NAD LABEM – 16:15 ZASTÁVKA MHD TRMICE GLOBUS, TYRŠOVA UL.
Jednotlivá nástupní místa jsou obsluhována jen v případě obsazení min 6 osobami. Pokud není nástupní místo obsazeno, bude rezervace přeodbavena na nejbližší nástupní místo.
CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ V ZÁVISLOSTI NA NAPLNĚNÍ KAPACIT DANÝCH AUTOBUSŮ. PŘESNÝ ČAS ODJEZDU BUDE URČEN V POKYNECH NA CESTU.
ČAS PŘÍJEZDU JE ORIENTAČNÍ. MŮŽE SE ZMĚNIT V NÁVAZNOSTI NA DOPRAVNÍ SITUACI A ČAS ODJEZDU Z DESTINACE. PŘÍJEZDY VE VÝŠE UVEDENÝCH ČASECH TEDY NENÍ MOŽNÉ GARANTOVAT.
Důležité upozornění:
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.


Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Alena, specialista prodeje zájezdů

Doprava letecky

01:55 h

Popis

Londýn je místo, kde se setkává historická minulost a živoucí současnost. Směs historie, přelomové architektury a kultury vytvořila úchvatné a neustále se vyvíjející město. Nemůžeme být překvapeni, že se hlavní město Británie stalo Mekkou návštěvníků a úžasným místem k životu. Je zde skutečně něco, co osloví každého, ať už jsou jeho zájmy jakékoli, Londýn je uspokojí. Přijeďte a zjistěte sami, co všechno vám může nabídnout ... nespočet galerií, muzeí a možností zábavy. Tato živá metropole zahrnuje rozličné kultury svých obyvatel, jež se navenek projevují v kuchyni, obchodech, hudbě a celé řadě festivalů. Nachází se zde čtyři Památníky Světového dědictví - Westminsterský palác, Tower, Maritime Greenwich a zahrady Kew. V Londýně je 3800 hospod, tj. 9% z celého území Spojeného království. A pokud hledáte skvělé místo k nákupům, rozhodně se vydejte na Oxford Street, kde na Vás čeká jeden obchod vedle druhého.