Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/velka_britanie/cestovani/covid_19.html

Advent v Londýně

Velká Británie, Londýn

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Advent v Londýně

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Londýna, okružní jízda Londýnem, transfer do hotelu, ubytování. Dle časových možností návštěva centra Londýna s průvodcem nebo individuální volno k návštěvě adventních trhů, kterých se v Londýně koná bezpočet. Doporučit můžeme např. osvícený Hyde Park s největším trhem v Londýně – Winter Wonderland, více než 100 dřevěných stánků s dárky a typickými vánočními pochoutkami, největší venkovní kluziště ve Velké Británii. Nocleh v hotelu.
2. den: Snídaně v hotelu. Londýn - přesun metrem do blízkosti Hyde parku, celodenní pěší prohlídka centra města s průvodcem kolem Buckinghamského paláce, St. James parku k Westminsterskému opatství a majestátnímu Parlamentu s Big Benem. Dále třídou Whitehall kolem Downing Street na Trafalgarské náměstí, čtvrť Soho na Covent Garden ulice s nejrůznějšími kulturními podniky, puby i restauracemi pro náročné. Možnost fakultativně vstupenky na vyhlídkové oko London Eye i muzea voskových figurín Madame Tussaud´s. Večer možnost procházky krásně nasvícenou pěší zónou přes Leicester square ke slavné Piccadilly. Individuální návrat do hotelu, individuální večerní program – adventní trhy na nábřeží South Bank, na Leicester Square nebo např. na Trafalgar square, nocleh.
3. den: Snídaně v hotelu. Londýn – přesun metrem do blízkosti katedrály sv. Pavla, celodenní pěší prohlídka centra města s průvodcem přes Millenium Bridge, Tate Gallery – galerie moderního umění na místě bývalé elektrárny, Globe – kopie alžbětinského divadla, Southwark Cathedral, London Bridge s vyhlídkou, Tower – původně královská rezidence a obávané vězení, dnes proslulá klenotnice a zbrojnice, nejslavnější londýnský most Tower Bridge, HMS Belfast - poslední křižník Royal Navy, přístavní doky upravené na obchodní a zábavní oblast St. Catherine´s Dock. Fakultativně možnost vstupenky na nejvyšší budovu Evropymrakodrap The Shard s vyhlídkou. Individuální návrat do hotelu, individuální večerní program – další trhy, které doporučíme jsou poblíž navštívených míst Tower Bridge a Tower of London – podél řeky Temže umístěný trh Christmas by River s dřevěnými stánky a výborným svařeným vínem navíc doplněný výhledem na místní pamětihodnosti. Nocleh v hotelu.
4. den: Snídaně v hotelu. Možnost individuálního programu pro nákupy a návštěvu památek. Dle letového řádu odjezd od hotelu na letiště a odlet do Prahy.

Fakultativní služby

• Možnost ubytování na jednolůžkovém pokoj: příplatek 2.990 Kč
• Možnost zakoupení vstupenky do muzea Madame Tussaud´s 1.250 Kč
• Možnost zakoupení vstupenky na vyhlídkové oko London Eye 1.050 Kč
• Možnost zakoupení vstupenky na mrakodrap The Shard 1.150 Kč

Informace

K rezervaci nutno dodat datum narození, státní příslušnost, číslo pasu, platnost pasu od-do od každého účastníka. Upozorňujeme, do Velké Británie lze cestovat pouze na cestovní pas. Cestovní pas musí být platný minimálně 6 měsíců od data návratu z destinace.
Vstupy do památek a jízdné MHD si hradí účastníci zájezdu sami na místě.
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob.
Změna hotelu a programu vyhrazena.
UPOZORNĚNÍ:
Doporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení.
Výklad k navštíveným místům může podat průvodce pouze v autokaru a v přiměřené míře mimo autokar. Prohlídky jednotlivých pamětihodností probíhají individuálně, bez přímého průvodcovského výkladu.
Doporučujeme si před cestou vyhotovit kopie cestovních dokladů a nenosit je spolu s originály. V případě ztráty či odcizení se tím urychlí vyřizování formalit na zastupitelských úřadech.

Cena zahrnuje

• leteckou dopravu vč. tax a příplatků Praha - Londýn (Heathrow) - Praha v turistické třídě
• 3 noclehy v hotelu *** s anglickou snídaní, pokoje s příslušenstvím
• Ttransfery autobusem z/na letiště
• okružní jízdu Londýnem
• služby průvodce
• pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Vybavení hotelu

  • Okružní jízda v ceně

Vyberte si termín

Doprava letecky

01:55 h

Popis

Londýn je místo, kde se setkává historická minulost a živoucí současnost. Směs historie, přelomové architektury a kultury vytvořila úchvatné a neustále se vyvíjející město. Nemůžeme být překvapeni, že se hlavní město Británie stalo Mekkou návštěvníků a úžasným místem k životu. Je zde skutečně něco, co osloví každého, ať už jsou jeho zájmy jakékoli, Londýn je uspokojí. Přijeďte a zjistěte sami, co všechno vám může nabídnout ... nespočet galerií, muzeí a možností zábavy. Tato živá metropole zahrnuje rozličné kultury svých obyvatel, jež se navenek projevují v kuchyni, obchodech, hudbě a celé řadě festivalů. Nachází se zde čtyři Památníky Světového dědictví - Westminsterský palác, Tower, Maritime Greenwich a zahrady Kew. V Londýně je 3800 hospod, tj. 9% z celého území Spojeného království. A pokud hledáte skvělé místo k nákupům, rozhodně se vydejte na Oxford Street, kde na Vás čeká jeden obchod vedle druhého.