Vietnam - Laos - Kambodža

Kambodža, Sihanoukville

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vietnam - Laos - Kambodža

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

1. den

ODLET Z PRAHY :

2. den

PŘÍLET DO HANOJE: Přílet do Hanoje, transfer do hotelu, chvíle volna k odpočinku. Projížďka rikšami po městě. Prohlídka jezera Hoan Kiem a chrámu Ngoc Son, návrat do hotelu, nocleh.

3. den

LODÍ DRAČÍ ZÁTOKOU: Snídaně. Odjezd do Ha Longu, ubytování na lodi, plavba mezi tisíci ostrůvky ve slavné Dračí zátoce s kouzelnými krasovými scenériemi a jeskyněmi. Toto místo je právem na seznamu světového dědictví UNESCO. Oběd na palubě lodi. V průběhu plavby možnost vyzkoušet přípravu tradičního vietnamského jídla. Večeře a nocleh na lodi uprostřed Dračí zátoky.

4. den

NÁVRAT DO HANOJE: Možnost ranního cvičení taj-či na palubě lodi, pozdní snídaně formou bufetu. Dokončení plavby Dračí zátokou. Odpoledne vylodění a cesta zpět do Hanoje, individuální volno, nocleh v Hanoji.

5. den

PŘELET DO LAOSU: Snídaně. Celodenní prohlídka Hanoje s návštěvou Pagody jediného sloupu a areálu Ho Či Minova mauzolea, nejstaršího buddhistického paláce Tran Quoc na ostrůvku největšího Západního jezera v Hanoji a Chrámu literatury, jenž se stal první vietnamskou univerzitou. Oběd v ceně. Odlet do Luang Prabangu, hlavního města Laosu. Transfer do hotelu, nocleh Luang Prabang.

6. den

JESKYNNÍ CHRÁM PAK OU: Snídaně, prohlídka Královského paláce v Luang Prabangu, sídlo krále během francouzské koloniální éry, s prvky laoské i francouzské kultury. Oběd v ceně, transfer do přístavu, 2 hodinová plavba proti proudu řeky Mekong k jeskynnímu vápencovému komplexu Pak Ou, zvedajícího se přímo nad řekou, ve kterém uvidíte tisíce sošek Buddhy všech velikostí. Pokud čas dovolí, na zpáteční cestě zastávka ve vesničce známé výrobou rýžového vína. Výstup na posvátnou horu Phu Si (328 schodů) k pozorování západu slunce, návrat do hotelu, nocleh Luang Prabang.

7. den

VODOPÁDY KUNG SI, PŘELET KAMBODŽA: Před snídaní možnost zúčastnit se tradičního obdarovávání mnichů v ulicích po východu slunce, které probíhá jíž od 14.století. Snídaně v hotelu. Návštěva chrámů Wat Visoun a Wat Aham. Odjezd krásnou krajinou mezi rýžovými poli se zastávkou v typické laoské vesničce. Oběd v ceně zájezdu. Návštěva tříúrovňových kaskádovitých vodopádů Kuang Si, které ústí v mohutný 50 m vysoký hlavní vodopád. Možnost koupání v mělkých přírodních bazéncích s tyrkysovou vodou. Přelet do Siem Reap, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

8. den

ZTRACENÉ MĚSTO ANGKOR WAT: Snídaně. Návštěva bývalého hlavního města khmerské říše Angkor Watu zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO. Vstup jižní bránou, uvidíte chrám Bayon, Terasu slonů a chrám Ta Prohm, sevřený v zajetí džungle. Oběd v ceně. Prohlídka chrámu Angkor Wat Temple, jedné z největších náboženských památek na světě. Navečer pozorování západu slunce u chrámu Pre Rup temple. Návrat do hotelu, nocleh Siem Reap.

9. den

TAJEMNÝ CHRÁM ZAPOMENUTÝ V DŽUNGLI: Snídaně, transfer mimo hlavní turistická místa k prohlídce jedinečného místa ukrytého v džungli – impozantního chrámu Beng Mealea (Lotosový rybník). Tento dodnes neprozkoumaný polorozpadlý chrám, prorostlý vegetací a kořeny stromů, turisty méně navštěvovaný, vydává výjimečnou energii. Oběd v ceně. Projížďka loďkou po jezeře Tonlé Sap, největšího jezera v JV Asii, který je pozůstatkem mořského zálivu. Návštěva plovoucí rybářské vesnice. Návrat do hotelu, nocleh Siem Reap.

10. den

OCHUTNÁVKA SMAŽENÝCH PAVOUKŮ: Odjezd do Phnompenhu se zastávka na oběd v ceně. Po cestě prohlídka předangkorského chrámovového komplexu Sambor Prei Kuk, pocházejícího z doby před 9. stoletím n. l. Návštěva starobylého mostu Kampon Kdey a městečka Skoun s možností ochutnávky zdejší speciality – smažených pavouků. Pokračování do Phnompenhu, ubytování, nocleh.

11. den

PHNOMPENH, PŘES VIETNAMSKOU HRANICI: Snídaně, prohlídka Phnompenhu – návštěva Královského paláce – sídla krále, Stříbrné Pagody neboli chrámu Smaragdového Buddhy a nejstaršího chrámu města Wat Phnom na nejvyšším bodě. Oběd v ceně zájezdu. Odjezd přes vietnamskou hranici do Ho Chi Minh City, ubytování v hotelu, nocleh v Ho Chi Minh City.

12. den

DELTA MEKONGU: Snídaně, transfer do My Tho, vstupní brány Mekongu. Projížďka loďkou po jednom z ramen řeky Mekong. Uvidíte typický život místních obyvatel, navštívíte výrobnu rýžového papíru a seznámíte se s místním tropickým ovocem. Oběd v místní restauraci v ceně, návrat zpět k autobusu a transfer do hotelu, po cestě návštěva buddhistické pagody Vinh Trang, nocleh v Ho Chi Minh City.

13. den

HO CHI MINH CITY: Snídaně, prohlídka Ho Chi Ming City - návštěva paláce Sjednocení, historické budovy pošty, katedrály Notre Dame a chrámu Jadeitového císaře. Oběd v ceně. Poslední možné nákupy na bazaru Ben Thanh, chvíle volna v hotelu před finálním odjezdem na letiště, odlet s přestupy zpět do Prahy.

14. den

PŘÍLET DO PRAHY:

Cena zahrnuje:

leteckou přepravu Praha – Hanoj, Ho Chi Minh City – Praha s přestupy, leteckou přepravu Hanoj –Luang Prabang, Luang Prabang – Siem Reap, letištní taxy, 11x ubytování v hotelech 3* se snídaněmi, stravování dle itineráře, program, transfery klimatizovanými minibusy a vstupy dle itineráře, česky mluvícího průvodce (min. 12 osob)

Cena nezahrnuje:

vízum do Vietnamu 2.900 Kč (2 vstupy), vízum do Laosu 31 USD (1x foto s sebou), vízum do Kambodže 30 USD (1x foto s sebou), fakultativní výlety, pojištění léčebných výloh, spropitné 45 USD

Pořádající CK

ESO travel a.s. IČ: 27957039

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Nicole, specialista prodeje zájezdů

Doprava letecky

14:00 h

Popis

Na počátku minulého století se stalo místo vyhledaváným a oblíbeným pro francouzské zbohatlíky, teprve až teď se do Kambodži vrací tehdejší sláva a pomalu se probouzí k životu a vítanému turistickému ruchu. Ruch a spěch tu však tu nehledajte, místo toho se usaďte a plně vychutnávejte zdejší klidnou atmosféru.