Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

od 30 864 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 66 602

Poloha

Luxusní rezort Dream of Zanzibar se nachází v exotické zahradě na pláži Kiwengwa v Pwani Machangani na severovýchodním pobřeží ostrova Zanzibar. Nabízí výhled na Indický oceán, dětský klub, wellness centrum Dream Spa s orientálními procedurami a centrum pro vodní sporty a potápění. Mezinárodní letiště Stone Town je vzdáleno 45 km.

Vybavení

K vybavení hotelu patří 5 restaurací, 3 bary, 2 bazény a dětský bazén, obchody, směnárna, business a konferenční centrum, za poplatek: WIFI ve veřejných prostorách, masáže a lázně, sauna, prádelna, lékař na telefon, hlídání dětí. Fitness centrum, vodní aerobik, volejbal, plážový volejbal a fotbal, šipky, biliár, stolní tenis, stolní hry, animační programy, katamarány, kánoe, začátečnické lekce windsurfingu, za poplatek: centrum vodních sportů (potápění, wndsurfing, kánoe, plachtění, rybaření).

Ubytování

Všechny luxusně zařízené pokoje mají velkou soukromou terasu, satelitní TV, minibar, příslušenství na přípravu čaje i kávy a koupelnu se sprchou a bezplatnými toaletními potřebami.

Strava

Program all inclusive zahrnuje nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo, víno, snacky během dne, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži, zapůjčení osušek na pláži, denní cvičení (aerobik, stretching, vodní aerobik), neprofesionální vybavení na windsurfing, kánoe, plážový volejbal, fotbal, stolní tenis, disko, animační programy. Ostatní sporty za poplatek.

Služby

Hosté mají k dispozici dětský klub, wellness centrum Dream Spa s orientálními procedurami a centrum pro vodní sporty a potápění. K dispozici jsou také 2 relaxační bazény s vyhrazeným prostorem pro děti a centrum vodních sportů s katamarány a windsurfingem. Ve všech prostorách rezortu lze využívat bezplatné Wi-Fi připojení.

Pláž

Bílá písečná pláž je přímo u hotelu.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Klidná lokalita ano
 • Fitness ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce ano
 • Půjčovna kol ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,6 / 5
Invia

Skvělé (32 hodnocení)

Ubytování 4,8 / 5

Strava 4,6 / 5

Okolí 4,2 / 5

Cena 4,5 / 5

Tento hotel je 14. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 247 v Zanzibar.

Ludmila K.

Hodnocení 5,0 / 5
Maximální spokojenost. Jen WIFI připojení pomalé, ale nevadilo. Hakuna matata! (všechno v pohodě )
Celkové hodnocení

Maximální spokojenost. Jen WIFI připojení pomalé, ale nevadilo. Hakuna matata! (všechno v pohodě )

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Pokoj pěkný, každý den úklid.

Strava
Bohatý výběr z různých kuchyní. Kontinentální, africká, arabská, ryby. ....

Služby hotelu
Velice vstřícný přístup. Každý den se ptali na to jak se máme, jestli něco nepotřebujeme. Každý den akce.

Pláž
Pláž čistá, voda čistá. Velké odlivy, možnost pozorovat mořskou faunu.

Byla tato recenze užitečná? (7) (0)

Alena K.

Hodnocení 5,0 / 5
Dovolená splnila všechna naše očekávání, která jsme si vytvořili při shlédnutí promo fotografií hotelu - skutečně to není retuš.
Celkové hodnocení

Dovolená splnila všechna naše očekávání, která jsme si vytvořili při shlédnutí promo fotografií hotelu - skutečně to není retuš.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Hotelový komplex je udržován ve vysoké čistotě a kvalitě:

1) průběžný úklid všech prostor během dne, aniž by narušoval poklidnou atmosféru celého areálu

2) zahrady jsou udržovány pracovníky v zeleném oblečení, kteří občas i splynuli s okolím (pouze jejich veselé Jambo=ahoj Vás na ně upozornilo)

3) pokoj udržován v čistotě a každý den byla na posteli vytvořena jiná dekorace, která pak byla ve večerních hodinách personálem odstraněna, aby Vám bylo rozestláno

Strava
Všeho až moc :-) Nečekejte, že zde zhubnete.

Bufetový způsob je přizpůsoben evropskému strávníkovi, ale našlo se zde i pár jídel, které byly tradičním pokrmem Zanzibaru nebo Tanzánie, což jsem vítala. Neletím přece tak daleko do exotické, abych jedla jídlo evropských krajin.

Služby hotelu
Personál je usměvavý, vstřícný, komunikativní, ochotný až úslužný. Obsluha byla rychlá a brzy si pamatovala, co má host v oblibě a v kterou hodinu.

A protože v hotelovém komplexu působí usměvavý veselý mladý muž jménem LUCAS jako animátor, nebudete pouze ležet u bazénu nebo na pláži, ale přidáte se k němu na stretching on the beach (v 10 hodin) nebo watergym in the pool (ve 12 hodin). A pokud budete mít zajem, můžete si zahrát i beachvolleyball (v 17 hodin).

Každý večer je v hotelu kulturní program - denně živá hudba (no, zpěvačku bych asi změnila), tématické večery s jídlem pod širým nebem. Obdivuhodné, co všechno nachystali a ještě v noci uklidili a dali do původního stavu, aby kolem bazénu nebo na pláži bylo vše připraveno pro ranní hosty.

Pláž
Bílý korálový písek a azurová barva oceánu a zelené palmy - co dodat víc? Je potřeba se pouze smířit s tím, že odlivem se voda vzdálí až k reefu (skoro 1 km). Ale procházka Vám odhalí nádherné barevné živočichy (hvězdice, ježci, krabi, chobotničky atp), které byste jinak viděli pouze při šnorchlování.

Byla tato recenze užitečná? (40) (0)

Filtrovat recenze

Václav Dombek Leden 2022

Datum pobytu: 15.12. - 28.12.2021

Hodnocení 3,2 / 5
Naprosto nefunkční delegát TUI. Ten nám nejenže neposkytl ani telefonický kontakt na svou osobu, ale dokonce při opakované žádosti mne fyzicky napadnul, uhodil mne a poničil můj mobilní telefon!
Celkové hodnocení

Naprosto nefunkční delegát TUI.

Ten nám nejenže neposkytl ani telefonický kontakt na svou osobu, ale dokonce při opakované žádosti mne fyzicky napadnul, uhodil mne a poničil můj mobilní telefon!

Ubytování 4,3 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 0,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Pláž
Oproti předchozím pobytům v resortu (2014, 2018) nebyla pláž vůbec vyčištěna a byla zavalena haldami mořských řas často do výše 20-30 cm.

Byla tato recenze užitečná? (6) (4)

Anonym

Hodnocení 4,2 / 5
Krásna dovolenka vo veľmi peknom prostredí, až na pár nepodstatných maličkostí nie je čo vytknúť. Dovolenku v hoteli určite odporúčame. Dovolenku sme absolvovali na prelome marca a apríla, počasie bolo výborné, pršalo nám z 11 dní len trikrát, aj to len na pár hodín a zvyšok dňa bol pekný, slnečný.
Celkové hodnocení

Krásna dovolenka vo veľmi peknom prostredí, až na pár nepodstatných maličkostí nie je čo vytknúť. Dovolenku v hoteli určite odporúčame. Dovolenku sme absolvovali na prelome marca a apríla, počasie bolo výborné, pršalo nám z 11 dní len trikrát, aj to len na pár hodín a zvyšok dňa bol pekný, slnečný.

Ubytování 4,8 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Ubytovanie v jednoposchodových vilkách v krásnej udržiavanej záhrade. Izby zariadené štandardne, čisté, pohodlné, pravidelne upratované, minibar v rámci all inclusive denne dopĺňaný.

Strava
Strava v hoteli veľmi dobrá, pestrá, v hlavnej reštaurácii prevažovala medzinárodná kuchyňa, vždy však boli v ponuke aj miestne jedlá, všetko chutné. Každý deň pripravovali jedlá z rýb a morských plodov, rôzne druhy ovocia, veľké množstvo zeleninových šalátov, výborné dezerty, zmrzlina. V areáli hotela je k dispozícii aj niekoľko tématických reštaurácií,my sme navštívili len africkú. Ďalšie sme už neskúšali, pretože podávané jedlo bolo k dispozícii aj v rámci normálnych obedov a večerí. Počas obeda sa navyše na pláži podávali grilované jedlá, hamburgery, ázijská reštaurácia a suši. V hotelových baroch dostatočný výber, víno, pivo, miešané alkoholické aj nealkoholické drinky, káva, zmrzlina.

Služby hotelu
Služby hotela boli najväčším plus dovolenky. Personál milý, ochotný, snažili sa splniť každé prianie. Obsluha pri bazéne aj na pláži, občas síce trochu pomalšia, ale nahrádzali to neskutočnou milotou a ochotou. Málokde sme sa stretli s takými milými a príjemnými ľuďmi. Takmer každý večer boli večere vonku pri bazéne, dvakrát do týždňa na pláži. Každý večer bol iný program, v ktorom vystupovali tanečníci, speváci, miestne súbory, v areáli hotela prebiehali večerné trhy, kde predávali miestni predajcovia.

Pláž
Pláž bola rozdelená na dve časti - hotelová časť s krásnym bielym pieskom, čistá, pohodlná s dostatkom lehátiek, plážovým barom a počas obeda aj s plážovými reštauráciami. Verejná časť bola oddelená nízkym dreveným múrikom, za ktorý sa nedostali "masajovia" - miestni predajcovia. Z pláže a mora sme mali zmiešané dojmy - na jednej strane bolo počas prílivu more nádherné, smaragdové, teplé, piesok jemný a biely. Na veľký odliv sme boli pripravení, ale aj tak nás prekvapilo, ako ďaleko more odišlo. Mínusom boli aj riasy, ktorých bolo niekedy viac, niekedy menej a občasné nečistoty, ktoré more pri odlive vyplavilo. Na pláži sa pohybovalo veľa miestnych, ktorí boli dosť neodbytní, ale keď ste im dali najavo, že nemáte o ich tovar záujem, tak Vás nechali na pokoji. Stále boli prítomní aj strážnici, ktorí dohliadali, aby predajcovia neprekročili únosné medze.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Anonym

Hodnocení 4,8 / 5
Príjemne a pokojne pôsobiaci hotel s krásnou udržiavanou záhradou.
Celkové hodnocení

Príjemne a pokojne pôsobiaci hotel s krásnou udržiavanou záhradou.

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Spokojnosť s izbami veľmi veľká. Sú moderné, priestranné a plne vybavené.

Služby hotelu
Široký výber športových aktivít, oddychu,príjemný personál, dva bazény a celkovo príjemná atmosféra.

Pláž
Typická pláž s bielym pieskom. More ovplyvnené prílivom a odlivom no vynahradzaju to dva bazény.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Zbyněk Kříbek

Hodnocení 4,7 / 5
Navštívili,jsme Zanzibar s přesvědčením nádherné exotiky.Byli,jsme na dov v Keni a okouzlilo nás to a chtěli,jsme znovu navštívit podobnou destinaci.Samozřejmě,je každá země jiná,ale rozhodně doporučuji těm,co chtějí poznat více přírod a exetiku,jednoznačně Kena. V Zanzibaru hledejte odpočinek na pláži s obrovským odlivem,na výletech vše organizované,za ůčelem výdělku,jak pro cestovku,tak pro míst
Celkové hodnocení

Navštívili,jsme Zanzibar s přesvědčením nádherné exotiky.Byli,jsme na dov v Keni a okouzlilo nás to a chtěli,jsme znovu navštívit podobnou destinaci.Samozřejmě,je každá země jiná,ale rozhodně doporučuji těm,co chtějí poznat více přírod a exetiku,jednoznačně Kena. V Zanzibaru hledejte odpočinek na pláži s obrovským odlivem,na výletech vše organizované,za ůčelem výdělku,jak pro cestovku,tak pro místní průvodce a ve srovnání s Kenou vše moc málo muziky za moc peněz.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Ubytování je jednoznačně odpovídající naším představám a označení hotelu.Max spokojenost se vším,až na minimální kontakt s žívou přírodu,např opice ,leguani a pod.nic tam neuvidíte.

Strava
Strava jednoznačně úžasné,ale po týdnu se to už stává stereotip a to je všude.Opravdu nikdo nemusí mít strach z faraona,pokud nemíchá všechno dohromady.Pozor na stodené nápoje v tom vedru.

Služby hotelu
Opět hodnocení všeho maximální spokojenost

Pláž
Není to o koupání v moři odliv 2km nic neí ve vodě vidět,ale je teplé,pokud je příliv

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Ludmila K.

Hodnocení 5,0 / 5
Maximální spokojenost. Jen WIFI připojení pomalé, ale nevadilo. Hakuna matata! (všechno v pohodě )
Celkové hodnocení

Maximální spokojenost. Jen WIFI připojení pomalé, ale nevadilo. Hakuna matata! (všechno v pohodě )

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Pokoj pěkný, každý den úklid.

Strava
Bohatý výběr z různých kuchyní. Kontinentální, africká, arabská, ryby. ....

Služby hotelu
Velice vstřícný přístup. Každý den se ptali na to jak se máme, jestli něco nepotřebujeme. Každý den akce.

Pláž
Pláž čistá, voda čistá. Velké odlivy, možnost pozorovat mořskou faunu.

Byla tato recenze užitečná? (7) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec