Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Vychytaná aplikace pro vaši Invia dovolenou

Stáhněte si ji hned a hurá do světa!

Offline průvodce kdykoliv po ruce

Mějte připraveného průvodce po vaší destinaci už před dovolenou. Na cestách vám tak neunikne žádná zajímavost, i když zrovna nebudete online.

Všechny potřebné kontakty v kapse

V aplikaci najdete všechny kontakty, které budete během dovolené potřebovat. Od místní nemocnice přes policii až po odtahovku. Kdykoliv také můžete kontaktovat vašeho prodejce, který vám se vším poradí už od okamžiku vaší rezervace nebo nákupu.

Nezbytné dokumenty při sobě

Aplikace vám také archivuje veškeré potřebné dokumenty. Všechny vaše objednávky, smlouvy a pokyny k odletu či odjezdu. Nahrát si můžete i váš vlastní dokument, např. cestovní pas.

Interaktivní seznam, co si zabalit

Taky si pečlivě píšete na papírek, co si s sebou musíte vzít, ale vždycky ho nakonec ztratíte? S naší aplikaci se vám to nestane. Váš seznam věcí si můžete kdykoliv upravit a přeposlat na e-mail. Sbaleno máte takřka hned!

Poradíme, co v okolí zažít

Invia aplikace vám také rychle poradí, jaké turistické atrakce v okolí navštívit. Sledujte hodnocení ostatních uživatelů a sami přispějte svou známkou, recenzí nebo fotografií.

Stáhněte si aplikaci zde

Potřebujete poradit?

Časté dotazy | volejte Po-Ne 7-22 hod 226 000 600