✈ Prodejce zájezdů/ubytování, brigáda, Brno

Pro posílení našeho pracovního kolektivu na pobočce v Brně hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici Prodejce zájezdů/ubytování.

 NÁPLŇ PRÁCE:

  • Poradenství v oblasti cestovního ruchu a dovolených
  • Sestavování nabídek, tvoření rezervací zájezdů a ubytování
  • Prodej zájezdů, ubytování a doplňkových služeb (cestovní pojištění, fakultativní výlety, parkování, certifikáty…atp.)
  • Telefonická, emailová a osobní komunikace s klienty
  • Práce s interním systémem, tvorba rezervací, komunikace s cestovními kancelářemi
  • Iniciativní přístup k práci, samostatné řešení svěřených úkolů; v případě výborných výsledků možnost vedení vlastního týmu

POŽADUJEME:

  • Nástup dohodou
  • Minimálně SŠ/VŠ vzdělání
  • Komunikativnost
  • Příjemný a slušný projev
  • Časovou flexibilitu
  • Samostatnost a odolnost vůči stresu
  • Aktivní práce s internetem a e-mailem

NABÍZÍME:

  • Dohodu o provedení práce
  • Zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Zaměstnání u leadera v cestovním ruchu
  • Mladý kolektiv, možnost profesního rozvoje v oboru, samostatné jednání
  • Zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy např. (zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů, vstup do fitness, do solné jeskyně, na masáže, na kosmetiku, slevy v oblasti cestovního ruchu, zajímavé famtrip - služební poznávací cesty do celého světa atd.)

 Místo výkonu: Cejl 105/107, 602 00 Brno

Publikováno: 19.05.2017

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622