SEO specialista senior v CA Invia.cz, a.s., HPP, Praha

Společnost Invia.cz, a.s., jednička v online prodeji zájezdů ve střední Evropě, přijme do svého specializovaného marketingového týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista optimalizace pro vyhledávače.

PROČ?

Potřebujeme monitorovat a zlepšovat stávající pozice ve vyhledávačích, proto hledáme profíka na optimalizaci vyhledávačů. Chystáme celou řadu nových projektů a připravujeme pro ně nový obsah. Od začátku při tom myslíme na SEO a proto zapojujeme SEO experta už do úvah o dalším směřování firmy.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Rozvoj obsahu webu s ohledem na SEO / SEO strategie
  • Monitoring pozic ve vyhledávačích
  • Dlouhodobá práce na vylepšení pozic
  • Práce s nástroji jako např. Marketing Miner, Collabim, Screaming Frog
  • Spolupráce s interním UX oddělením, PPC agenturou a analytickou agenturou

POŽADUJEME:

  • Nástup - Ihned
  • Praxe v SEO nutná. Hledáme zkušeného odborníka, který bude samostatně hlídat a zlepšovat SEO výsledky společnosti
  • Znalost nástrojů pro monitoring pozic, vyhledávání klíčových slov apod.
  • Znalost onpage faktorů
  • Zkušenosti s copywritingem a budováním obsahu
  • Základy webové analytiky
  • Vynikající čeština

NABÍZÍME:

  • Práci na SEO u lídra trhu, kde výsledky jsou viditelné a oceňované v rámci celého oboru
  • Možnost realizovat vlastní SEO strategii u velkých projektů
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Přístup k moderním technologiím v oblasti internetu a knowhow zkušeného marketingového týmu (cca 10 lidí)
  • Práci pro mateřskou společnost v ČR, ale i pro dceřiné firmy v zahraničí (místo výkonu práce je v Praze)
  • Mzda: nadprůměrná (dle znalostí a praxe) - až 50.000,- Kč
  • Kanceláře v centru Prahy (Senovážné náměstí)
  • Možnost zapojit se do projektů skupiny Rockaway jejíž jsme součástí (značky jako Mall, CZC.cz, Vivantis a mnoho dalších)
  • Pravidelné firemní obědy každý pátek
  • Účast na lokálních konferencích (např.: SEO restart, DATA restart, Marketing festival…) a dle potřeby i na zahraničních konferencích. V případě potřeby speciálních školení rádi zajistíme

Publikováno: 06.01.2017

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622