Personální asistentka, brigáda, Brno

Pro posílení našeho pracovního kolektivu na pobočce v Brně hledáme šikovného kolegu/kolegyni na brigádnickou pozici Administrativní podpora personálního oddělení.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Úzká spolupráce s personálním oddělením
  • Zpětná vazba kandidátům o výsledcích výběrového řízení, domlouvání nástupu nových kolegů
  • Asistentské a administrativní práce dle potřeby HR oddělení

OČEKÁVÁME:

  • Nástup: Ihned
  • Zkušenost s administrativou
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Minimálně SŠ/VŠ vzdělání
  • Velmi dobrá orientace na internetu a uživatelská znalost MS Office
  • Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Samostatnost, kreativita, zodpovědný přístup k plnění úkolů
  • Trestní bezúhonnost

NABÍZÍME:

  • Možnost získat praxi v největší internetové cestovní agentuře
  • Práci v mladém kolektivu moderně zařízeného open space
  • Příležitost získat zkušenosti na HR oddělení nadnárodní společnosti
  • Zaměstnání na Dohodu o provedení práce
  • Zajímavou práci s inovativním přístupem k řešení úkolů
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy např. (zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů, zvýhodněné ceny na dovolenou atd.)

Místo výkonu práce: Cejl 105/107, 602 00 Brno

Publikováno: 20.02.2017

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622