✈ Prodejce zájezdů/Teamleader – Junior, HPP, Brno

Pro posílení našeho pracovního kolektivu na pobočce v Brně hledáme šikovného kolegu/ kolegyni na pozici Prodejce zájezdů/Teamleader - Junior.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

V sezóně

  • Vedení vlastního týmu prodejců zájezdů
  • Rozvoj a podpora týmu, zaškolení, kontrola a motivace nových kolegů
  • Pravidelný reporting vedoucímu prodeje
  • Poskytování zpětné vazby, kontrola efektivity, budování pozitivní nálady na pracovišti

Mimo sezónu

  • Poradenství v oblasti cestovního ruchu a dovolených
  • Prodej zájezdů a doplňkových služeb (cestovní pojištění, fakultativní výlety, parkování, certifikáty…atp.)
  • Telefonická, emailová a osobní komunikace s klienty
  • Práce s interním systémem, tvorba rezervací, komunikace s cestovními kancelářemi
  • 20 % vedení lidí, 80% prodeje

Iniciativní přístup k práci, samostatné řešení svěřených úkolů; v případě výborných výsledků možnost vedení vlastního týmu

POŽADUJEME:

  • Nástup dohodou
  • Minimálně SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Prokazatelnou praxi na obdobné pozici (call centrum nebo v cestovním ruchu)
  • Přirozenou autoritu, schopnost vést a motivovat
  • Proaktivní přístup, orientace na výsledek, prodejní smýšlení
  • Velmi dobrá orientace na internetu a PC
  • Dobré komunikační, prezentační a organizační schopnosti
  • Příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení, orientace na výsledek, časovou flexibilitu

NABÍZÍME:

  • Hlavní pracovní poměr na dobu určitou do 15. 09. 2017, možnost další spolupráce
  • Průměrná mzda 25 000 - 30 000,- Kč/měsíc (základní mzda + motivační odměňovací systém)
  • Zaměstnání u leadera v cestovním ruchu
  • Přesčasy se proplatí nebo použijí na náhradní volno
  • Zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy např. (zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů, vstup do fitness, do solné jeskyně, na masáže, na kosmetiku, zvýhodněné ceny na dovolenou atd.)

Místo výkonu: Brno

Publikováno: 19.05.2017

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622