Specialista klientské podpory v CA Invia.cz, a.s., brigáda, Brno

Pro posílení našeho pracovního kolektivu na pobočce v Brně hledáme šikovného kolegu/ kolegyni na pozici Specialista klientské podpory.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Komunikace s klienty
  • Zápis objednávek na zájezdy i vedlejší produkty do systému MDA
  • Práce se systémem MDA
  • Přehled o aktuálních nabídkách a akcích CK (nabídky first minute, last minute, slevy, dárky k zájezdu…)

NABÍZÍME:

  • Zajímavou brigádu v cestovním ruchu
  • V případě volna na zkoušky Vás uvolníme
  • Dohoda o provedení práce
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Mzda: 80 – 120,- Kč/h
  • Zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy např. (zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů, vstup do fitness, do solné jeskyně, na masáže, na kosmetiku, zvýhodněné ceny na dovolenou atd.)

POŽADUJEME:

  • Nástup: Ihned
  • Minimálně SŠ/VŠ vzdělání (ideálně šikovný student/ka VŠ)
  • Požadavek min. 20 hod./týdně, flexibilní pracovní doba, domlouvání směn dle domluvy
  • Velmi dobrá orientace na internetu a PC
  • Organizační schopnosti, pečlivost, zodpovědný přístup k zadaným úkolům
  • Místo výkonu práce: Cejl 105/107, 602 00 Brno

Publikováno: 06.01.2017

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622