Asistent/ka, brigáda, Brno

Do našeho týmu hledáme osobnost, která nám pomůže zajistit fungující zázemí kanceláře, podpoří naše prodejní oddělení servisem tak, aby naši prodejci měli čas pouze pro naše klienty. Osobnost, která je rychlá, přesto pečlivá, flexibilní, umí se bleskově rozhodovat a chce získat zkušenost u jedničky na trhu online prodeje zájezdů Invia.cz.

Náplň práce:

  • Administrativni podpora prodejního týmu v call centru
  • Zapisování smluv do systému/ potvrzování rezervací
  • Komunikace s klienty a CK
  • Příprava hromadné pošty
  • Vyřizování administrativních úkonů pro prodejní oddělení
  • Vystavování dárkových certifikátů
  • Kopírování, tisk, vyřizování emailů

OČEKÁVÁME:

  • Nástup možný IHNED
  • Časová flexibilita (možnost docházet 2-3 dny v týdnu min.)
  • Minimálně SŠ/VŠ vzdělání
  • Ideálně student/ka dálkového studia VŠ
  • Předchozí praxe v administrativě výhodou
  • Velmi dobrá orientace na internetu a PC
  • Organizační schopnosti, pečlivost, zodpovědný přístup k zadaným úkolům

NABÍZÍME:

  • Zajímavou brigádu u leadera v cestovním ruchu
  • Práce a dohodu o provedení práce
  • Mzda 85-90 Kč/hod.
  • Zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy např. (zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů, vstup do fitness, do solné jeskyně, na masáže, na kosmetiku, zvýhodněné ceny na dovolenou atd.)
  • Místo výkonu práce: Cejl 105/107, 602 00 Brno

Publikováno: 19.05.2017

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622