Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Specialista prodeje zájezdů

Specialista prodeje zájezdů

Mám zájem o tuto pozici

Víte o někom jiném, kdo by mohl mít zájem?

Sdílet pracovní nabídku:

Hledáte práci, která vás bude bavit? Kde si vyděláte slušné peníze? Kde budete mít možnost kariérního rozvoje? TAK JSTE JI PRÁVĚ NAŠLI!

Největší internetová cestovní agentura Invia.cz hledá do svého týmu Specialistu prodeje zájezdů.

A co dělá náš specialista zájezdů?

Dělá to, co ho baví - vybírá dovolenou pro naše klienty. Má přehled o tom, kde je nejhezčí pláž, kde hotel, kde restaurace a plní sny našim klientům o dokonalé dovolené. NEJEDNÁ SE O AKTIVNÍ PRODEJ! Naši prodejci volají jen těm klientům, kteří nám sami poslali poptávku.

A proč vás to bude bavit?
Protože, koho by nebavilo cestování! Zvláště, když vám za něj ještě zaplatí!
Prodávat můžete cokoliv, energii, plyn, telekomunikace... Ale dovolenou? Bavit se s klienty, kteří vás sami osloví a již se vidí pod palmou, pomáhat jim splnit jejich sen...A ještě si vydělat slušné peníze. Zároveň budete pracovat s příjemnými a férovými lidmi.

Toužíte se posunout dál? Máme pro vás připravený kariérní program, kdy již za rok můžete postoupit na pozici Teamleadra, interního lektora nebo třeba produktového manažera.

Co od Vás požadujeme?

Minimálně středoškolské vzdělání, vytříbenou komunikaci, tah na branku, spolehlivost, samostatnost a pečlivost.

Co Vám nabízíme?

Ptáte se, jak je to u nás se mzdou? Oceňujeme pracovité lidi a proto si u nás svojí šikovností můžete výši mzdy ovlivnit sami (fixní mzda + odměny). Nemáme nastavený žádný strop, takže u nás můžete trhat rekordy!

Naši zaměstnanci nás zajímají, proto pro ně máme připravenou řadu benefitů: například cestování po celém světě v rámci infocest, zvýhodněné ceny dovolených, po zaškolení možnost využívání home office, stravenky, různá školení, relax days, multisport kartu a mnoho dalších!

Těšíme se na vás!

Tým Invia

Mám zájem o tuto pozici

Zpět na volné pozice