Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Prodejce letenek v CA Invia

Víte o někom jiném, kdo by mohl mít zájem?

Skupina Invia je se svými společnostmi v České republice, Slovensku a Maďarsku jednička v oblasti online prodeje zájezdů ve střední Evropě. Je součástí skupiny Rockaway, která sdružuje 35 projektů operujících v sedmdesáti zemích světa. A právě nyní hledáme nového PRODEJCE LETENEK.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Rezervace, vystavování a změny letenek v rezervačním systému Amadeus
  • Rezervace hotelů, pronájem aut, pojištění
  • Telefonická, emailová a osobní komunikace s klienty
  • Úzká spolupráce se zájezdovým oddělením

CO POŽADUJEME:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Znalost rezervačního systému Amadeus - PODMÍNKOU!
  • Výborné komunikační a prodejní dovednosti
  • Samostatnost a spolehlivost

CO NABÍZÍME:

  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Možnost i na zkrácený úvazek (30 hod./týdně)
  • Práce v příjemném a stabilním kolektivu
  • Mzda fix 25.000 Kč/měs. + odměny (průměrná mzda 28-35.000 Kč/měs.)
  • Zázemí neustále se rozvíjející společnosti, leadera na trhu
  • Benefity ve formě stravenek a zvýhodněných dovolených a kurzů, Relax days, příspěvek na jazykové vzdělávání, firemní akce, atd...

Těšíme se na Vás.

HR Tým Invia