Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Prodejce zájezdů

Víte o někom jiném, kdo by mohl mít zájem?

Na naší franšízu v Rychnově nad Kněžnou aktuálně hledáme Prodejce zájezdů.

Náplň práce

  • rady v oblasti cestovního ruchu a dovolených
  • práce s rezervačními systémy cestovních kanceláří
  • komunikace s klienty na pobočce, po telefonu a e-mailem
  • zpracovávání poptávek, ověřování dostupnosti hotelů u zahraničních partnerů (e-mailem, telefonicky)
  • kontrola správnosti údajů o cestujících, údajů o objednaných službách a cenách

Nabízíme

  • zázemí stabilní firmy
  • fixní plat + osobní ohodnocení (20 000 - 40 000 Kč)
  • 20 dní dovolené + 2 sick days
  • 5 dní pracovní cesta
  • po půl roce smlouva na dobu neurčitou
  • další benefity: provize z prodeje, stravenky, příspěvek na zahraniční studijní cesty

Požadujeme

  • nástup dle domluvy
  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • znalost zeměpisu
  • znalost práce na PC - internet, MS Word, Excel
  • samostatnost, cílevědomost, komunikativnost, rychlost, pečlivost

Pokud máte o danou pozici zájem, zašlete svůj životopis na katerina.dopitova@invia.cz .