Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Prodejce zájezdů pro franšízu v Náchodě - brigáda

Víte o někom jiném, kdo by mohl mít zájem?

Náplň práce

  • rady v oblasti cestovního ruchu a dovolených
  • práce s rezervačními systémy cestovních kanceláří
  • komunikace s klienty na pobočce, po telefonu a e-mailem
  • zpracovávání poptávek, ověřování dostupnosti hotelů u zahraničních partnerů (e-mailem, telefonicky)
  • vhodné pro studenty a ženy na MD

Nabízíme

  • zázemí stabilní firmy
  • fixní plat + osobní ohodnocení
  • další benefity: provize z prodeje, příspěvek na zahraniční studijní cesty, možnost dlouhodobé spoluprace

Požadujeme

  • nástup dle domluvy
  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • výborná znalost zeměpisu
  • znalost práce na PC - internet, MS Word, Excel
  • samostatnost, cílevědomost, komunikativnost, rychlost, pečlivost

Pokud máte o danou pozici zájem, zašlete svůj životopis na katerina.maderova@invia.cz .