Otevřete si U KONTO ZDARMA a můžete vyhrát dovolenou!

Otevřete si U KONTO ZDARMA

Otevřete si U KONTO ZDARMA a můžete vyhrát dovolenou!

Díky U kontu se jednoduše zbavíte bankovních poplatků. Stačí si měsíčně posílat příjem ve výši alespoň 12 000 Kč, a máte
U konto zdarma.
Mladí lidé do 26 let mají U konto zdarma bez podmínek. Své výhody Vám navíc garantuje po dobu 10 let!

S U KONTEM ZÍSKÁTE:

  • ZDARMA VEDENÍ KONTA
  • ZDARMA VÝBĚRY ZE VŠECH BANKOMATŮ V ČR I VE SVĚTĚ
  • ZDARMA STANDARDNÍ TUZEMSKÉ ELEKTRONICKÉ PLATBY

Založte si U konto od 18. do 29. srpna během Dnů otevírání U konta a můžete vyhrát atraktivní dovolenou. Vyberte si z tisíců zájezdů na Invia.cz a přesvědčte se sami, že výběry z bankomatů jsou kdekoliv na světě skutečně zdarma. Více informací naleznete na www.ukonto.cz.

Nečekejte a navštivte kteroukoli pobočku UniCredit Bank nebo si sjednejte schůzku na Infolince 800 14 00 14. U konto si můžete založit také online na www.unicreditshop.cz.

Banka klientovi zaručuje poplatkové zvýhodnění po dobu deseti let od uzavření smlouvy, pokud bude majitel účtu splňovat všechny stanovené podmínky pro tento typ produktu. Výše měsíčního poplatku za vedení konta, který bude účtován při nesplnění podmínek, se může změnit podle míry inflace v ČR a výše měsíčního limitu pro příchozí platby podle průměrné mzdy v ČR. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy, a nelze z ní proto dovozovat povinnost banky uskutečnit jakékoliv transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci banky a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.

Publikováno: 07.08.2014

Všechny novinky