Šťastné týdny

Šťastné týdny

Šťastné týdny pro nákup letní dovolené

Hledáte dovolenou na léto do destinací jako Egypt, Řecko, Turecko, Bulharsko, atd? Pokud ano, tak čtěte pozorně dál.

Každý týden v období od 2. 2. do 29. 3. 2015 pro vás máme připravenou jednu destinaci,v níž jsme dohodli ve vybraných hotelech velmi speciální ceny, platné pro objednávky pouze v tomto jediném týdnu. Destinace a hotely budeme vyhlašovat každé pondělí.

Podmínky akce

  • Platí pro rezervace provedené od pondělí 00:00h do neděle 21:00 h. Závazná objednávka (Smlouva o zájezdu), musí být doručena nejpozději do pondělí po skončení akce do 12.00 h (např.: je-li akce platná od 2. 2. do 8. 2., musí být Smlouva o zájezdu doručena nejpozději do 9. 2. do 12.00 h).
  • Platební podmínky na tyto zájezdy jsou stejné jako na zájezdy v režimu First Minute (postačuje tedy záloha pouze 1.500 Kč/osoba).
  • K publikovaným cenám nelze využívat žádné další bonusy a výhody, vyjma finančního bonusu ze zákaznické karty, seatingu na vybraných letech zdarma, zvýhodněné ceny na travel plus class (ve vybraných destinacích), zvýhodněné ceny za transfery a zvýhodněné ceny „first minute“ parkování.
  • K publikovaným cenám nelze využívat žádné další slevy, vyjma slev, které lze využít pro nabídky v režimu „Speciální nabídka“.

Prohlédněte si vybrané hotely se slevou

Publikováno: 03.02.2015

Všechny novinky