Invia otevřela novou pobočku v Hradci Králové. V roce 2019 se ještě rozšíří o call centrum

Celorepubliková síť poboček cestovní agentury Invia se opět rozrostla. Novou kancelář otevřela společnost v Hradci Králové. Ta nabízí prozatím 14 přepážek a zaměstnává téměř dvě desítky lidí. V prvním čtvrtletí příštího roku otevře největší tuzemská online cestovní agentura na stejném místě také nové call centrum. Nabídne práci 45 prodejcům.

Královéhradecká pobočka Invia je klientům k dispozici v centru města na ulici Šimkova. Její zřízení se přitom uskutečnilo v rekordním čase. „Za dva týdny jsme stihli zajistit stavební úpravy prostor, vybavení nábytkem i veškeré IT práce. Vznikly tak kompletně nové prostory se čtrnácti přepážkami a dvěma zasedacími místnostmi,“ komentuje vedoucí back office Kateřina Macečková a dodává, že kancelář je k dispozici každý všední den od 9:00 do 17:30. Zákazníci tak mohou přijít osobně konzultovat výběr dovolené i vyřídit vše potřebné ke koupi zájezdu. „Obzvláště lidé nad 50 let osobní kontakt s prodejcem a návštěvu kamenné prodejny preferují, chceme jim proto nabízet co největší komfort. Po celé republice už tak máme více než 160 prodejních míst,“ dodává Andrea Řezníčková, tisková mluvčí společnosti.

Rozšiřování služeb cestovní agentury Invia v Hradci Králové ale bude pokračovat i v příštím roce. V březnu se ve druhém patře budovy otevře call centrum, kde budou prodejci zájezdů vyřizovat zakázky lidí nakupujících z domova. Do tohoto centra plánuje Invia přijmout 45 operátorů.

Publikováno: 05.11.2018

Všechny novinky