Okružní plavby - Karibik, Středozemí a další

Poznávací dovolené

Poznej náš svět zblízka. Poznavací zájezdy nabízí relaxaci a zároveň intenzivní zážitky, během kterých objevíte velký kus naší planety.

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy vám představí více míst najednou. Bude mít připravený program (itinerář), kterého se na dovolené budete držet. Zpravidla vás bude doprovázet průvodce. I na poznávacích zájezdech si užijete relaxaci - většinou nechybí dny s volným programem nebo část rovnou vyhrazená na válení u vody.

Plavby lodí po celém světě

Plavba lodí patří k druhu dovolené, kde zkombinujete pobyt u moře s poznáním různých míst světa. Během jedné plavby máte možnost poznat mnoho míst i několik zemí během jediné plavby. Na každém ostrově či v jiné destinaci máte možnost navštívit pevninu individuálně či si vybrat z nabídky fakultativních výletů.

Většina lodí je luxusně vybavena a nabízí pasažérům ten největší komfort. Kajuty jsou příjemně vybaveny a během pobytu na lodi můžete využít různých služeb. Téměř všechny lodě nabízí několik typů restaurací a barů, kino, kasino, posilovnu, saunu, masážní a kosmetické salóny, obchody a mnoho dalšího.

Plavby lodí po rozmanitém Středomoří

K často vyhledávaným a oblíbeným plavbám patří plavby po Středozemním moři. Za pár dní tak urazíte dalekou cestu a poznáte tak mnohé klenoty, pamětihodnosti a malebné přístavy, které by vám jinak vyšly na několik dovolených. Na okružní plavbě po Středomoří se například za pár dnů projedete z Itálie přes Řecko do Turecka a na Maltu nebo z Itálie do Tuniska, Španělska a Francie nebo Maroka a Portugalska.

Plavby lodí po Blízkém Východě

Okružní plavba po Blízkém východě nabízí spoustu jedinečných zážitků a míst, které se vám nebude chtít opustit. Vychutnejte si luxusní arabské destinace, které jsou symbolem přepychu, nádherných pláží a azurového moře napříč Perským zálivem. Putování vás zavede na Arabský poloostrov do Spojených Arabských Emirátů a Ománu nebo do Izraele a Jordánska.

Plavby za exotikou do Karibiku

K zajímavým a exotickým oblastem určitě patří i Karibik. Naskytne se vám možnost navštívit San Domingo, Margaritu, Dominiku či St. Georgews a poznat opravdový ráj pod palmami. Budete se potápět a šnorchlovat v křišťálově čistém moři či jen tak relaxovat na nádherných písečných plážích.