Vstupenky na LOH 2020 v Tokio

Živý ruch v ulicích Tokia

Invia je oficiálním partnerem Českého olympijského výboru a prostředníkem pro zorganizování vaší cesty za vrcholovým sportem do Japonska. Do letní olympiády v Tokiu roku 2020 zbývá ještě rok a půl, přípravy jsou ale v plném proudu.

Mám zájem o vstupenky na LOH Tokio 2020

Už teď si u nás můžete předrezervovat vstupenky na sportovní klání podle vašeho gusta. Stačí v následujícím formuláři vyplnit počet osob a disciplíny, které chcete v Japonsku navštívit. My vám sdělíme předběžnou cenu a pak provedeme společně předrezervaci.

Poptávkový formulář


Vaše osobní údaje zpracováváme pro vyřízení vaší objednávky, pro zasílání našich nabídek a další účely. Nabídky přizpůsobujeme podle vašich předchozích objednávek. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci ​Ochrana soukromí.

Kdy vstupenky obdržím a kolik stojí

Na jaře potom proběhne oficiální objednávka vstupenek u organizačního výboru v Tokiu, který je přiděluje jednotlivým zemím. Ceny se budou pohybovat cca od 650 až do 65 000 Kč. Zakoupit si můžete vstupenky od základních skupin týmových sportů, rozjížděk a rozběhů až po nejdražší zahajovací ceremoniál. Své vstupenky fyzicky získáte přibližně měsíc před startem olympiády. Žádné online lístky neexistují. Do rukou dostanete hotové skvosty, které vám zůstanou jako suvenýr a zároveň jedinečná vzpomínka.

Chci zajistit i dopravu a ubytování v čase LOH Tokio 2020

Zanedlouho budeme také prodávat celé olympijské balíčky. Pro naše klienty budou připravené vstupenky zároveň s letenkami i ubytováním. Nikdo si tedy nemusí lámat hlavu s naplánováním celého výletu, vše za dotyčného zorganizujeme my!

Zajímavé články o Tokiu na Invia blogu