✈ Specialista exotických zájezdů , HPP, Brno

Jsme Invia.cz, největší internetová cestovní agentura, a hledáme do našeho týmu specialistů pro exotiku (dalšího) skvělého člověka. Možná právě TEBE!

O ČEM JE TVÉ NOVÉ MÍSTO:

Máš na starosti vytvoření zájezdu na míru pro našeho klienta, komunikuješ se zákazníkem abys zjistil jeho přání a sny, s cestovními kancelářemi abys sestavil nabídku a vše zařídíš ke spokojenosti klienta
Zajišťuješ klientovi servis a poradenství, poskytuješ zákazníkům veškeré informace o vybraných destinacích, způsobech dopravy i doplňkových produktech
Máš denní osobní kontakt s klienty - pracuješ na naší pobočce
Přidej se do našeho týmu a můžeš jezdit na zajímavé famtripy do celého světa

Tohle všechno zvládneš? A bude tě to navíc bavit? Skvělé! Přečti následjící body, jestli je tahle práce skutečně pro tebe:

CO POTŘEBUJEŠ PRO ZÍSKÁNÍ TOHOTO MÍSTA:

1. Cestuješ za hranice Evropy. Dovolená v Chorvatsku není pro tebe a tvoje fotoalbum obsahuje fotky z cest po Asii, Africe nebo dokonce Austrálii.
2. Oceňuješ skvělý zákaznický servis a rychlé jednání. Kamkoli přijdeš, očekáváš příjemný a ochotný personál. Víš že i situace vyžadující rychlé a rozhodné jednání lze řešit s úsměvem a sám toto zvládáš.
3. Práce s internetem a PC je tvůj denní chléb. Každou informaci, kterou potřebuješ, jsi schopen si rychle najít. Víš jak si organizovat rozvrh pomocí emailu a papír s tužkou jsi použil naposledy při úspěšném ukončení SŠ/VŠ studia.

Jednoduché? SKVĚLÉ! Chceme tě do našeho týmu. 

 CO TI NABÍZÍME MY:

  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Průměrná mzda po zaškolení 25 000 - 30 000,- (může být až 45 000,-) Kč/měsíc (základní mzda + motivační odměňovací systém)
  • Zaměstnání u leadera v cestovním ruchu
  • Mladý kolektiv, možnost profesního rozvoje v oboru, samostatné jednání
  • Orientace na speciální produkt pouze exotických zájezdů
  • Zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy např. (zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů, vstup do fitness, na masáže, na kosmetiku, slevy v oblasti cestovního ruchu)

Místo výkonu: Cejl 105/107, 602 00 Brno

Publikováno: 19.05.2017

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622