Možnosti platby za služby CA Invia

   1. Bankovním převodem

    Jednoduchý, rychlý, bezpečný a bezplatný způsob jak uhradit zájezd, letenku či jinou doplňkovou službu z nabídky Invia. Uhraďte dovolenou převodem z účtu vaší banky do naší. Pro rychlejší převod si vyberete stejnou banku, ve které máte také zaveden osobní účet (v takovém případě je nám platba připsána v řádu minut). Převod mezi dvěma různými bankami může trvat až 2 pracovní dny.

   2. Platbou v hotovosti na pobočce

    Stavte se za námi osobně na pobočku a zaplaťte svou dovolenou v hotovosti. Vyberte si pobočku právě v místě svého bydliště nebo poblíž, máme již více než 100 poboček po celé ČR.

   3. Složením hotovosti na účet CA Invia v bance

    Pokud je pro vás pohodlnější zaplatit dovolenou vložením hotovosti na účet naší banky, zde je přehled bankovních účtů, na které nám peníze můžete složit.

   4. Online platební kartou

    Rychlý způsob úhrady zájezdu v případě, kdy není možné provést platbu bankovním převodem.

   5. Platební kartou na pobočce

    Nenoste velkou hotovost po kapsách a zaplaťte pohodlně a prakticky přes elektronickou platební čtečku. Jen je třeba si pohlídat výši stanoveného limitu pro tyto platby.

   6. Pomocí online benefitních programů Benefit Management, Benefity a. s., Edenred, Le Cheque Déjeuner s.r.o. a Sodexo

    Pokud Vám přispívá váš zaměstnavatel na dovolenou, můžete prostřednictvím výše uvedených kafetérií ( Gallery Beta od Le Cheque Déjeuner, e-Ticket od Edenred, ePass od Sodexo, Benefit Plus, Benefity, a.s.) využít příspěvku na dovolenou až do výše až 20 tisíc/cestující. Tento typ platby obvykle není možné využít na platby letenek, či jiných samostatných služeb, ale pouze zájezdů s výjimkou programu programu Benefity a.s. které lze využít k úhradě letenek.

   7. Pomocí poukázek Edenred, Sodexo a Le Cheque Déjeuner s.r.o.

    Bez jakéhokoliv omezení můžete k úhradě zájezdu od české cestovní kanceláře využít benefitních poukázek od společností Edenred, Sodexo a Le Cheque Déjeuner. Tyto poukázky lze použít v jakékoliv celkové hodnotě bez ohledu na cenu zájezdu. Poukázky nelze použít na úhradu letenek (neplatí pro charterové letenky) a dárkových certifikátů.

    Typy akceptovaných poukázek:

    Le Cheque Déjeuner: Šek dovolená, Unišek +, Cadhoc, Unišek FKSP
    Edenred – Ticket Benefits: Ticket Multi, Ticket Holiday, Ticket Compliments
    Sodexo: - Flexi Pass, Holiday Pass, Fokus Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass