Možnosti platby za služby CA Invia

Bankovním převodem

Jednoduchý, rychlý, bezpečný a bezplatný způsob jak uhradit zájezd, letenku či jinou doplňkovou službu z nabídky Invia. Uhraďte dovolenou převodem z účtu vaší banky do naší. Pro rychlejší převod si vyberete stejnou banku, ve které máte také zaveden osobní účet (v takovém případě je nám platba připsána v řádu minut). Převod mezi dvěma různými bankami může trvat až 2 pracovní dny.

Platbou v hotovosti na pobočce

Stavte se za námi osobně na pobočku a zaplaťte svou dovolenou v hotovosti. Vyberte si pobočku právě v místě svého bydliště nebo poblíž, máme již více než 80 poboček po celé ČR.

Složením hotovosti na účet CA Invia v bance

Pokud je pro vás pohodlnější zaplatit dovolenou vložením hotovosti na účet naší banky, zde je přehled bankovních účtů, na které nám peníze můžete složit.

Online platební kartou

Rychlý způsob úhrady zájezdu v případě, kdy není možné provést platbu bankovním převodem.

Platební kartou na pobočce

Nenoste velkou hotovost po kapsách a zaplaťte pohodlně a prakticky přes elektronickou platební čtečku. Jen je třeba si pohlídat výši stanoveného limitu pro tyto platby.

Google Pay

Google Pay je rychlý a snadný způsob placení. Tato služba kromě mobilního placení nabízí i placení online na internetu.
K mobilnímu placení je zapotřebí si stáhnout aplikaci Google Pay v Google Store. Služba je dostupná pouze pro zařízení se systémem Android.
Při placení na internetu pak jednoduše vyberete platbu Google Pay a zaplatíte prostřednictvím Google účtu, ke kterému jste v tu chvíli v prohlížeči přihlášeni.

Pomocí online benefitních programů Benefit Management, Benefity a. s., Edenred, Up Česká republika a Sodexo/Pluxee

Přispívá vám zaměstnavatel na dovolenou? Prostřednictvím kafeterií můžete využít tohoto benefitu k zaplacení zájezdu až do výše 20 tisíc Kč v rámci jedné objednávky. Akceptujeme Gallery Beta od Up Česká republika, e-Ticket od Edenred, ePass a Flexipass Card od Sodexo, Benefity, a.s. a Benefit Plus a benefit Gusto Karta. Tento typ platby obvykle není možné využít na nákup letenek, či jiných samostatných služeb (s výjimkou programu Benefity a.s., kterým můžete hradit i letenky). Tento způsob platby nelze kombinovat s ostatními slevovými programy.

Pomocí poukázek Edenred, Sodexo/Pluxee a Up Česká republika

Poukázky můžete použít k zaplacení části nebo celé dovolené – maximální částka, kterou lze uhradit poukázkami je 20 000 Kč v rámci jedné objednávky. Tímto způsobem nelze platit letenky (vyjma charterových letenek) ani dárkové certifikáty. Není možné kombinovat s ostatními slevovými programy. Invia si vyhrazuje právo platbu poukázkami odmítnout. V případě storna zájezdu vám celková částka, kterou jste zaplatili formou poukázek, nemůže být vrácena v hotovosti – dostanete poukázky nebo dárkový certifikát.

Typy akceptovaných poukázek:

Up Česká republika: Šek dovolená, Unišek +, Cadhoc, Unišek FKSP
Edenred – Ticket Benefits: Ticket Multi, Ticket Holiday, Ticket Compliments
Sodexo/Pluxee: - Flexi Pass, Holiday Pass, Fokus Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass