Potřebujete pomoci?

Ozvěte se nám způsobem, který vám vyhovuje

Na stránku s kontakty

Poznávací zájezdy 2024 včetně slev a akcí

Chcete si užít skvělou poznávací dovolenou aniž byste museli cokoliv plánovat? Máme skvělou nabídku:

Poznávací zájezdy dle dopravy

Inspirujte se zážitky

Začtěte se do sekce „osobně vyzkoušeno” na našem magazínu. Naši cestovatelé pro vás připravili mnoho zajímavých článků ze svých objevných cest. Například Krauzovi cestovali po Vysokých Taurách, Lucie Nohynková objevovala Nový Zéland po stopách Hobita nebo Renáta Skulíková zkusila potápění v Egyptě.

Nejprodávanější destinace poznávacích zájezdů

Proč se vydat na poznávací zájezd s Invia?

Nejširší nabídka

Asie, Afrika, Amerika... s námi se podíváte na všechny kontinenty. Dobrodružné výpravy na konec světa, stejně jako nenáročné turistické zájezdy do Alp.

Kvalitní servis

Poznávací dovolené vyžadují trochu více plánování a přemýšlení. Kvalitní přípravu, se kterou vám rádi pomůžeme. Máme zkušený team, který vám poradí.

Nízká záloha

Při samotné objednávce platíte jenom nízkou zálohu. Zároveň vám garantujeme, že ceny jsou u nás stejné jako u pořádajících CK. Za náš servis neplatíte nic navíc.

Garance a jistota

Invia má více než 20 let dlouhou historii. Jsme ověřená firma s tradicí. Ustáli jsme covid i další nepříznivé situace na cestovním trhu. Na nás se opravdu můžete spolehnout.

Vydejte se na levný poznávací zájezd autobusem nebo se do destinace snů rychle dopravte letecky. Zastavte se ve stínu antických památek v Římě nebo se vydejte krotit nespoutanou přírodu daleké Asie. Ať už vás vábí krásy evropských destinací, nebo toužíte spíš po exotice, v naší nabídce si jistě vyberete.