Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Dovolená Invia.cz

Nejoblíbenější lokality

Proč vybírat dovolenou na Invia.cz

S námi cestujete bez rizika

Dovolená u Invia je bez rizika. Na Invia naleznete výběr dovolené pouze od renomovaných, prověřených a pojištěných cestovních kanceláří. Díky pojištění FAKTOR 100 se váš nákup dovolené stane tím nejbezpečnějším. Pokrývá riziko neuskutečnění zájezdu z důvodu krachu pořádající cestovní kanceláře. Unikátní pojištění Faktor 100, garantem je pojišťovna AXA-ASSISTANCE, zaručuje, že v tomto případě obdržíte zpět 100 % uhrazených peněz nejpozději do 30 dnů.

Široká nabídka

Invia nabízí zájezdy do celého světa. Vyhledejte si váš zájezd kamkoli na světě a podle vašich preferencí, například do SAE, Chorvatska, Thajska, Tuniska, Dominikánské republiky, Bulharska, Egypta, Černé hory, Kanárské ostrovy nebo na Kapverdy. O jednotlivých destinacích vám navíc nabízíme komplexní cestovatelské informace. U nás pořizujete dovolenou od největšího online prodejce zájezdů a největší internetové cestovní agentury v České republice. Pozice společnosti na trhu internetového prodeje dovolené je jednou ze záruk kvalitních služeb pro naše klienty. Za několik let naší existence s Invia odcestovalo na dovolenou více než 1 800 000 klientů.

Zájezdy od 120+ CK

Invia je autorizovaným prodejcem více než 120 cestovních kanceláří. Na jednom místě tedy naleznete v jednotné a přehledné formě nabídku dovolené, kterou byste jinak zdlouhavě hledali u jednotlivých cestovních kanceláří. Vybírání dovolené na Invia vám podstatně ušetří čas i námahu. Na Invia zároveň naleznete širokou databázi více než 200 000 recenzí hotelů z celého světa, informace o jednotlivých destinacích, o počasí, měnových kurzech atd.

Záruka spokojené dovolené

Za naší agenturou stojí několik let i silné zahraniční investiční skupiny. Kromě ČR působíme také třeba na Slovensku, Maďarsku a Polsku. K našemu zákazníkovi přistupujeme vždy individuálně. Váš zájezd si můžete prohlížet online 24 hodin denně kdekoliv vás napadne. K dispozici máme také přes 100 poboček po celé České republice. Nabízíme vám dokonce i pojištění proti nepřízni počasí.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Potřebujete pomoci?

Ozvěte se nám způsobem, který vám vyhovuje

Na stránku s kontakty

Zpětná vazba

Počkejte! Máte nějaké otázky nebo potřebujete pomoci s výběrem zájezdu?

Invia má zkušené specialisty, kteří vám poradí ohledně ubytování a destinací a pomohou vám s výběrem zájezdu. Ozvěte se nám.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

Garance nejnižší ceny: Získáte 5 000 Kč, pokud zájezd někde najdete levněji.
Neztrácejte čas srovnáváním, můžete s důvěrou vybrat a rezervovat u nás.

Více informací