Potřebujete pomoci?

Ozvěte se nám způsobem, který vám vyhovuje

Na stránku s kontakty

Canaria travel

Canaria travel je česká cestovní kancelář specializující se na španělské Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu. V rozsahu služeb, které jsme schopni zajistit pro naše klienty, nemáme na českém trhu konkurenci.

Od roku 1993 jsme na Kanárské ostrovy vypravili přes 2 500 letů. Na dovolenou klienti Canaria travel létají flotilou deseti moderních boeingů 737 největší české soukromé letecké společnosti Travel Service.

Kromě individuálních cest nabízíme i skupinové a firemní zájezdy. Cestují s námi školní výpravy i senioři. Prostřednictvím našich delegátů mohou klienti strávit dovolenou aktivním způsobem. Vezmeme je na Kanárské ostrovy za: golfem, rybařením, potápěním, kondičním cvičením, nebo si prostě jen odpočinout.

Dovolená Canaria Travel 2023 a Last Minute zájezdy Canaria Travel

Kanárské ostrovy Kanárské ostrovy (204 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 22 °C Teplota moře: 21 °C 13 990 Kč
Španělsko Španělsko (204 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 15 °C Teplota moře: 16 °C 13 990 Kč

Canaria travel nabízí svým klientům širokou škálu možností ubytování na Kanárských ostrovech: v hotelech, bungalovech a penzionech.

Kvalitu našich služeb potvrzuje skutečnost, že naše zájezdy prodává přes 1 500 cestovních kanceláří a agentur v České republice, na Slovensku a v Polsku.

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na last minute invia.