Potřebujete pomoci?

Ozvěte se nám způsobem, který vám vyhovuje

Na stránku s kontakty

CK Blue Style na Invia

Cestovní kancelář Blue Style byla založena v roce 1997 a od té doby je jednou z nejvýznamnějších cestovních kanceláří České republiky. V rámci leteckých dovolených patří mezi 3 největší touroperátory. Na portálu Invia.cz najdete zájezdy od CK Blue Style do mnoha oblíbených destinací, a to bez navýšení ceny. Navíc si svůj zájezd můžetezarezervovat přímo z pohodlí domova.

Jelikož každý z nás má o dovolené trochu jiné představy, nabízí CK Blue Style vše – od jednodušších studií a apartmánů přes klasické hotely až po luxusní hotelové komplexy. CK velmi dbá na kvalitu, ubytovací kapacity osobně prověřuje.

Jaké zájezdy CK Blue Style nabízí?

Cestovní kancelář Blue Style nabízí zájezdy pobytové i poznávací, a to jak do tradičních dovolenkových destinací, tak do vzdálené exotiky. V nabídce na Invia.cz naleznete zájezdy cestovní kanceláře Blue Style typu Last Minute i First Minute, zájezdy pro rodiny s dětmi, milovníky klidu, relaxace, ale i adrenalinu, zážitků a poznání.

Do jakých zemí můžete s CK Blue Style cestovat?

CK Blue Style je specialistou na spoustu krásných dovolenkových destinací, zejména pak na Řecko (Rhodos, Kos, Kréta, Zakynthos, Kefalonie, Samos, Korfu, Santorini, Lefkada), ale i na oblíbené Bulharsko, Tunisko, Španělsko, Maroko, Itálii, Turecko nebo na Madeiru a překrásný Kypr (severní i jižní část). V nabídce naleznete i orientální Omán! To však není zdaleka vše. Dovolenou si můžete užít i v populárních celoročních destinacích, jako jsou Kapverdy, Spojené arabské emiráty nebo již tradiční a stále oblíbený Egypt.

Pokud však toužíte po slunci v zimě, neváhejte vybírat z nabídky exotických destinací. Nyní vám můžeme s hrdostí představit další nádherné země, obklopené krásnými písčitými plážemi, které omývají průzračné tyrkysové vody oceánů. Kdo by nechtěl strávit dovolenou v Thajsku, asijském království úsměvů, na Srí Lance, ostrově slonů a panenské přírody, na Seychelách nebo na Zanzibaru, africkém ostrově provoněném kořením? Nebo vás láká safari v Keni? Není problém! CK Blue Style vám splní veškeré sny. Navštívit můžete také skutečné klenoty Indického oceánu – zelenou perlu Mauricius nebo překrásné Maledivy, ostrovní zemi bohatých korálů a tyrkysových lagun, kam se můžete vydat celoročně.

A pro nejmenší cestovatele cestovní kancelář Blue Style nabízí hotely s oblíbeným dětským Croco Clubem, kde se o vaše děti postarají profesionální česky mluvící animátoři. Koncept Blue Club pak pečuje i o dospělé. V nabídce naleznete desítky hotelů, který disponují Blue & Croco Clubem. Kromě toho cestovní kancelář připravila skvělý koncept pro celou rodinu – multigenerační dovolenou. Jedná se o pečlivě vybrané hotely, jež mají perfektní zázemí pro děti, ale i útočiště pro zletilé, kteří si mohou odpočinout v části pouze pro dospělé. Kdo vyhledává bujarý noční život a celodenní zábavu, pak jistě ocení nabídku párty hotelů. No a pokud toužíte po absolutním klidu – vyberte si hotel pouze pro dospělé. CK Blue Style jich nabízí spoustu a neustále svou nabídku rozšiřuje. Ještě váháte?

Cestovní kancelář Blue Style a Invia

Cestovní agentura Invia prodává zájezdy (First Minute i Last Minute) od cestovní kanceláře Blue Style bez navýšení ceny již mnoho let a s úspěchem. Mezi cestovními agenturami prodávajícími zájezdy Blue Style má Invia dlouhodobě velmi důležitou pozici. Invia je pravidelně oceňována mezi předními prodejci zájezdů CK Blue Style.

Dovolená Blue Style 2023 a Last Minute zájezdy Blue Style

Bulharsko Bulharsko (89 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 8 °C Teplota moře: 12 °C 57 290 Kč
Egypt Egypt (111 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 18 °C Teplota moře: 20 °C 8 490 Kč
Itálie Itálie (3 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 13 °C Teplota moře: 16 °C 7 890 Kč
Kapverdské ostrovy Kapverdské ostrovy (20 hotelů) 23 490 Kč
Kypr Kypr (12 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 18 °C Teplota moře: 20 °C 9 490 Kč
Maledivy Maledivy (25 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 29 °C 14 890 Kč
Maroko Maroko (10 hotelů) 42 190 Kč
Mauricius Mauricius (22 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 28 °C Teplota moře: 26 °C 14 490 Kč
Omán Omán (20 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C Teplota moře: 25 °C 32 190 Kč
Řecko Řecko (246 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 14 °C Teplota moře: 17 °C 13 990 Kč
Seychely Seychely (8 hotelů) 9 990 Kč
Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (65 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 25 °C 49 490 Kč
Srí Lanka Srí Lanka (14 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 31 °C Teplota moře: 28 °C 8 990 Kč
Španělsko Španělsko (6 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 15 °C Teplota moře: 16 °C 32 490 Kč
Thajsko Thajsko (4 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 30 °C Teplota moře: 28 °C 15 990 Kč
Tunisko Tunisko (84 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 17 °C Teplota moře: 18 °C 40 290 Kč
Turecko Turecko (115 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 16 °C Teplota moře: 19 °C 12 090 Kč
Zanzibar Zanzibar (1 hotel) 11 990 Kč