Invia Premium

Invia Premium logo

Zájezdy na míru
pro ty nejnáročnější

Zasloužíte si to nejlepší. Proto je tu pro vás Invia Premium. Vyslechneme všechna vaše přání a naplánujeme pro vás dovolenou šitou na míru. Zkušení odborníci sestaví vaši cestu přesně podle vašich představ. V rámci Invia Premium máte zaručen přednostní přístup a nejlepší servis. Svěřte se do našich rukou a objevujte s námi ty nejkrásnější kouty světa, nejluxusnější hotely a služby. Zařídíme pro vás dovolenou vašich snů.

Do detailu perfektní

Za luxusem nemusíte nutně cestovat přes půlku světa do exotických rájů. Vydejte se s námi soukromým letadlem třeba do Řecka, kde vás budou hýčkat jako v bavlnce. Ať už zamíříte kamkoliv, pečlivě pro vás vybereme perfektní ubytování, dopravu, služby i aktivity. Stačí vyplnit kontaktní formulář a váš cestovní concierge sestaví dovolenou na míru přesně tak, jak si ji přejete.

Proč využít Invia Premium?

Individuální servis

V rámci Invia Premium máte přednostní přístup, nejlepší servis a nejzkušenější odborníky. Stačí jen vyplnit kontaktní formulář.

Nejluxusnější hotely

Zasloužíte si to nejlepší, proto vám nabídneme vždy prověřené hotely s nejlepšími službami a perfektním servisem.

Zájezdy šité na míru

Private jet, Bussiness class, VIP salonek, hotel v džungli, večeře na pláži... Stačí vyslovit vaše přání a my vám ho splníme.

20 let zkušeností

Už téměř čtvrt století jsme věrným partnerem na cestách našich klientů. Známe všechny kouty světa a víme, co je důležité.

Prozraďte nám své cestovatelské sny a my je proměníme v realitu

Soukromé letadlo
s osobní stevardkou

Nejpohodlnějším způsobem cestování je bezesporu soukromé letadlo. Přepraví vás do destinace rychle, přizpůsobí se vašemu časovému harmonogramu a to vše v maximálním komfortu.

Vaše osobní stevardka se postará o všechna vaše přání, šéfkuchař připraví prvotřídní menu a vy můžete rozjímat bez stresů a davů. Flotila private jetů disponuje letouny různých velikostí i doletových vzdáleností a na palubu si můžete vzít i svého čtyřnohého přítele.

Soukromé letadlo

Mimochodem, víte, že cena soukromého letu je v mnoha případech srovnatelná s business class?

Jaké cesty jsme už zařídili?

Kterou prémiovou destinaci
si vyberete vy?

Chcete dovolenou na míru? Kontaktujte nás ještě dnes!