Potřebujete pomoci?

Ozvěte se nám způsobem, který vám vyhovuje

Na stránku s kontakty

A vy už jste exotiku navštívili?

Exotické destinace jsou pro Čechy toužící po dovolené stále častější volbou. Není divu. Ohřát se na pláži u moře v době, kdy u nás už slunce nesvítí, je prostě bez debat příjemná záležitost. V dnešní době se to po světě aerolinkami jen hemží, v teplých krajinách se tak ocitnete, než řeknete švec. Vyberte si dovolenou v exotice. Naše nabídka zájezdů je ohromná.

Zobrazit další destinace

Jak na exotický zájezd?

Exotické zájezdy se stávají čím dál běžnější formou dovolené. S programem All Inclusive můžete dovolenou pořídit i za rozumnou First nebo Last Minute cenu. Prodloužíte si tu krátké české léto a v zimě si na pláži prohřejete tělo. Stále častěji jsou exotické destinace využívané pro svatební obřady a líbánky. Zamilované páry volí hlavně Maledivy, Omán, Mauricius, Varadero na Kubě nebo ostrov Bora Bora. Zobrazit více

Kdy a jak vybírat exotickou dovolenou?

Při výběru dovolené v exotice je potřeba počítat s proměnami počasí, a hlavně s obdobím dešťů.
U každé země je klima odlišné a informace o počasí ve vybrané zemi a vašem termínu je nutné si dohledat. Pokud si dovolenou pořídíte včas na First Minute, rozhodně ušetříte a budete mít mnoho na výběr.

Pozoruhodná Asie a poznávací zájezdy

Asie s krásnou přírodou, starobylými památkami a vynikající kuchyní je momentálně nejnavštěvovanější kontinent, co se týče exotické dovolené. Oblíbené jsou především Bali, Thajsko, Vietnam, Srí Lanka a Maledivy. Podnebí Asie je, vzhledem k její velikosti, dost variabilní, při plánování dovolené je velice důležité najít si specifika počasí vámi vybrané země.

Dovolená v Karibiku

Ostrovy Kuba, Bahamy, Dominikánská republika, Jamajka a Portoriko, ale také menší Barbados a Martinik se těší přízně návštěvníků z celého světa. Kdo by si nechtěl se sklenkou rumu užít azurové moře, bílé pláže a dobrou náladu místních obyvatel. Teploty tu neklesají pod dvacet stupňů, nejvyšší šplhají k 35 stupňům. Období dešťů tu bývá v podzimních měsících.

Kapverdy

Kapverdy se staly hitem pro odpočinek českých turistů, doba letu 6–7 hodin je příjemná a rázem se ocitnete v africkém ráji. Zdejší hotely na kilometrových plážích jsou na opravdu vysoké úrovni. Průzračné moře, hory a sopečná souostroví vám zajistí dokonalý zážitek. Na své si tu určitě přijdou milovníci surfu a potápění.

Nejnovější články o cestování na našem blogu

Potřebujete pomoci?

Ozvěte se nám způsobem, který vám vyhovuje

Na stránku s kontakty