Potřebujete pomoci?

Ozvěte se nám způsobem, který vám vyhovuje

Na stránku s kontakty

CK ETI 

Express Travel International je německá cestovní kancelář s pobočkami v celé Evropě a odlety nejen z Prahy, ale i z letišť v Německu, Rakousku, Polsku a na Slovensku. V roce 1998 založila Maja-Jennifer Köhl a Mohamed Samir cestovní kancelář ETI, která se od prvního dne specializuje na organizaci a prodej zájezdů do Egypta. CK ETI vlastní síť hotelů RED SEA HOTELS i flotilu výletních lodí GRAND CRUISES na Nilu (okružní plavby) a nabízí oddechové dovolené na pláži i velmi kvalitní poznávací plavby po Nilu. Samozřejmostí je česky mluvící delegát.

Pro zákazníky jsou připravené zdarma benefity jako například vlastní ETI transfer z/na letiště, brzký check-in (ubytování ihned po příletu), pozdní check-out (možnost zůstat na pokoji až do odjezdu na letiště), ETI dětské kluby a mnoho dalších. CK ETI Česká republika Vám nabízí výhodný poměr ceny a kvality služeb.

Co je pro vás důležité vědět, pokud cestujete se zahraniční CK? Cestovní trh v rámci EU podléhá přísným normám, které vás jako spotřebitele chrání. Smlouva o zájezdu i případné reklamace se vždy řídí zákony země, ve které má daná cestovní kancelář sídlo. Nemusíte se ale ničeho obávat, v rámci bezplatné služby Invia Care vám nabízíme kompletní servis, včetně dodání všech dokumentů v češtině, horké linky po dobu dovolené, pomoci při řešení reklamací se zahraniční CK a dalšího. Všechny zahraniční cestovní kanceláře, se kterými spolupracujeme, mají pojištění proti úpadku a prověřenou kvalitu služeb.

Často kladené otázky

Dovolená ETI 2024 a Last Minute zájezdy ETI

Egypt Egypt (156 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C Teplota moře: 24 °C 8 289 Kč
Maroko Maroko (32 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 24 °C Teplota moře: 21 °C 8 289 Kč
Řecko Řecko (210 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 28 °C Teplota moře: 22 °C 15 274 Kč
Tunisko Tunisko (127 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 22 °C 12 472 Kč