Recenze hotelů

Napište svou recenzi

TOP 10 Hotelů

Řecko

Turecko

Egypt

Bulharsko

Chorvatsko

Kanárské ostrovy

Tunisko

Itálie

Španělsko

Celkem: 3 Nejsme nároční, věděli jsme, že ubytování je starší a skromné. I staré ubytování, lze ale udržovat čisté!!!! Všichni píší, jak je paní...

 • 1 Ubytování
 • 1 Strava
 • 9 Okolí
 • 3 Cena

Celkové shrnutí
Nejsme nároční, věděli jsme, že ubytování je starší a skromné. I staré ubytování, lze ale udržovat čisté!!!! Všichni píší, jak je paní domácí milá - nemyslím si, hlavně ten brajgl úsměvem a jedním kalimera prostě nevyžehlí. Pan domácí (nejspíš syn) zde uklízí a to teda stojí za to. Nebylo by od věci zainvestovat do uklízečky, protože pohodlí ubytování by se tím dost zlepšilo.

Laganas je velice rušné město nacpané stovkami puberťáků 14 - 18 let, většinou z Anglie, kteří se pod vlivem různých látek baví v místních klubech a covid bude to nejmenší co si z Řecka odvezou. Nezletilé slečny v tangách se prochází po ulicích a vypadají jako šlapky - nic pro rodinu s dětmi. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Vasso Studio se nachází v klidnější části, jen nesmíte mít sousedy, kteří i přes prosbu klidu do 3 do rána pouští hudbu a opilý hlučí na balkoně. Vnímám to jako chybu provozovatele ubytování, kteří by měli zajistit nějaký noční klid.

Pokoj vypadal jakoby jsme ho měli "po někom"

Ručníky smrděly a byly nažloutlé s fleky. Na podlaze byl písek, chlupy, vlasy. Nádobí na sobě mělo zaschlou špínu. Chtělo se mi brečet, když jsem to viděla.

Balkánská klasika - sprchujete se se záchodem, který je součástí sprchového koutu, ale s tím jsme počítali. V ubytování neteče studená voda a je slaná. Pod gumovou předložku před sprchovým koutem jsem se neodvážila podívat vzhledem k množství chlupů a prachu všude kolem si troufnu říct, že se pod ní uklízí jednou ročně, nebo až sama odejde.

Klimatizace za poplatek 9eur na den - výsměch. Reálně si ji totiž člověk pustí třeba na 2 hodiny večer před spaním. Nekupovali jsme si.

V noci nemůžete spát s otevřeným balkónem nejen kvůli hluku, ale také kvůli krysám, které vám běhají po zábradlí balkónu. Majitel odmítá nějak řešit.

Naše paní delegátka Irena byla moc milá a ochotná, snažila se na plno věcí provozovatele upozornit, ale ti to mají u zadku.

Strava
Budu hodnotit vybavení v kuchyni.

Uvědomili jsme si, že jsme nebrali hotel s All inclusive abychom ušetřili, zde jsme ale vybavili půlku kuchyně, takže jsme možná na stejné ceně.

Pokud si plánujete vařit doporučuji si sebou nabalit: nůž, houbičku na nádobí, jar, utěrky, sáčky do koše, prkýnko, klidně i nějakou skleničku, protože my jsme měli 3 malinké skleničky, takže se prvně musíte napít nealka a pak si uvařit kafe, nebo jednu skleničku na vodu mít "to share" s kamarádem na pokoji. Měli jsme jeden příborový nůž. Špinavý odkapávač na nádobí. Z šuplíků a přihrádek jsem vyhodila ulepené "tapety" které cpe v kuchyni do skříněk snad každá babička, je to nechutné, nehygienické a úplně k ničemu.

Vařič je moc vtipný, reálně máte jen jednu velkou plotýnku, takže i třeba jen těstoviny s omáčkou musíte vařit na etapy. Ale to nebyl až takový problém.

Ovšem psát o tom jako o vybavené kuchyni bych se styděla.

Služby hotelu
Po 4 nocích nám vyměnili ty smradlavé ručníky, za čisté - doopravdy byly voňavé a čisté, takže tam ty byly prostě po někom, a převlékli postel. Taky proběhl pokus o umytí nádobí a vynesli odpadky. Tím úklid končí. Asi jsme byli hodní, protože jsme byli jediný pokoj, který si ten den zasloužil úklid.

Po úklidu jsem si zametla, přemyla ušmudlané nádobí, které se nám snažili umýt. Písku a vlasů na zemi byla tak třetina z toho co jsem zametla první den, takže podlahy se tu prostě neuklízí.

Koš o objemu 10l nám byl vyměněn 2x za celý pobyt. Poprvé, když jsem dala pytlík před dveře - což byla chyba, protože nový pytlík jsme neobdrželi. Podruhé jsem dala celý koš před dveře, dole v koši bylo vyteklé ovoce a kuřecí maso. Potkala jsem paní domácí ta lomila rukama, že máme po 3 dnech zase plný 10 litrový koš a začala cpat nějaký pytlíček od rohlíku do toho ulepeného smradlavého koše. Upozornila jsem jí, že je to uvnitř špinavé a ona mi jej podávala ať si to jakože umyju. Říkala jsem si, kde mám umývat smradlavý koš, jestli ve dřezu nad nádobím nebo, jak to myslí. Paní domácí to vyřešila vytřením mopem, kterým pak nejspíš na konci sezóny vytře pokoje. Lahoda.

Pláž
Kladně hodnotím délku cesty na pláž, jste tam doopravdy za chvilku, jen musíte podle ukazatelů na hotelu přeskočit pár kabelů a ostnatých drátů a jste na cestě k moři. Krásná, písčitá pláž s teplou mělkou vodou. Moc fajn. Lehátka za poplatek většinou od 6 eur za dvě lehátka a slunečník.

Ubytování bylo doopravdy to nejhorší co jsme zažili.

Zakynthos je, ale krásný. Půjčili jsme si auto na 2 dny za 60eur a projeli ostrov dokola - moc doporučujeme.

Řecká kuchyně je výborná a lidé jsou tu téměř všude extrémně milí a vstřícní. To nám kompenzovalo ten horor s ubytováním.

Alena B., 22.09.2022, Datum pobytu: 11.7. - 18.7.2022
Oblast: Řecko Řecko, Zakynthos, Hotel: Studia Vasso

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9.8 Dovolená jak má být. Organizačně vše zajištěno na jedničku. Realita odpovídala popisu i recenzím. Vřele doporučujeme.

 • 9.5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená jak má být. Organizačně vše zajištěno na jedničku. Realita odpovídala popisu i recenzím. Vřele doporučujeme. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Velmi prostorný pokoj, k dispozici 3 lůžka (přestože byl objednán dvoulůžkový pokoj). Vše čisté, denní úklid, výměny ručníků, denní doplňování minibaru s velkým množstvím nápojů. Na pokoji připraveno vše od hřebenu, kartáčku na zuby, domácích pantoflí, přes šitíčko, čistění na obuv až po plážovou tašku.

Jediná drobnost k vytknutí byla sprcha bez zástěny, takže po vysprchování bylo nutné setřít koupelnu, aby člověk necachtal ve vodě :-), ale to bylo asi jediné co by bylo možné vytknout, ale z našeho pohledu s ohledem na vše ostatní, to bylo naprosto zanedbatelné.

Strava
Pestrá, rozmanitá, chutná - vždy bylo z čeho vybírat. Denně před vámi čerstvá grilovaná jídla. Milovníci ryb si rovněž přišli na své. Některé dni tematicky zaměřené, takže bylo možné si pochutnávat na sushi, nebo luxusně zauzeném lososu, krevetách, kalamárech, prostě každý si našel to své. Stravovat se dalo jak v hlavní jídelně, tak v hotelových restauracích na pláži, v restauraci u bazénu, kde se každou hodinu otvíralo jiné prodejní okno s pizzou, vaflemi, ovocem, pečenými brambory, nanuky atd.

Všude samozřejmě bezplatně veškeré nápoje od vody, džusů přes pivo, koktejly až po tvrdší nápoje.

Služby hotelu
Denně animační programy v hotelovém amfiteátru (taneční vystoupení, artistická vystoupení, kouzelnická show, apod.) U bazénu vodní aerobic, vodní pólo, show s vodním jetpackem. Přes den soutěže: šipky, stolní tenis, minigolf, ...

Večer disco, nebo živá vystoupení na terase hotelu. Vše moc pěkné, ale trošku bylo cítit zaměření na převážně německou klientelu.

Pláž
V popisu hotelu je popisována větší vzdálenost k pláži, než je skutečnost. Mezi pláží nepřetržitě pendlují elektrovozítka pro 6 lidí, které vás k pláži přepraví. Po pravdě využili jsme jen asi jednou nebo dvakrát, protože ta vzdálenost je fakt krátká a rádi jsme se prošli. Na pláži nebyl problém i pro naší skupinu (6 lidí) kdykoli najít lehátka vedle sebe - nikdo tady neběhal po ránu hodit ručníky na lehátka, abychom si měli po snídani kam lehnout. Stejná situace i u bazénů. Pláž čistá, jemnňoučký písek, pozvolný vstup do vody. Voda průzračná a silně nad 30 st. (2. týden v září).

Metoděj Kehm, 22.09.2022, Datum pobytu: 6.9. - 13.9.2022
Oblast: Turecko Turecko, Side, Hotel: Villa Side Residence

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8.4 Byli jsme obecně velice spokojeni. Servis v hotelu na úrovni. Klientela převážně německy hovořící. Klidný hotelový resort, čisté...

 • 8.5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 8 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Byli jsme obecně velice spokojeni. Servis v hotelu na úrovni. Klientela převážně německy hovořící. Klidný hotelový resort, čisté prostředí, animace bez nahánění:-) Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Čisté, pravidelně uklizené pokoje. My jsme bydleli ve village, bohužel u pokoje opravdu dost malý balkón. Doplnění baru pravidelné bez nutnosti urgence, výměna prádla a ručníků také.

Strava
Velice chutné a pestré jídlo, včetně ovoce a salátů.

Služby hotelu
Celkově hotel a služby odpovídají předpokládané kvalitě.

Pláž
Písečná, pozvolný vstup do vody, vhodné i pro neplacená a malé děti.

Pavel, 22.09.2022, Datum pobytu: 8.9. - 18.9.2022
Oblast: Turecko Turecko, Side, Hotel: Melas Holiday Village

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8.2 Dovolená proběhla dle očekávání, vše co bylo domluveno, tak klaplo.

 • 10 Ubytování
 • 6 Strava
 • 6 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená proběhla dle očekávání, vše co bylo domluveno, tak klaplo. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování naprosto v pořádku

Strava
Za mě hotel Avena ve stejné destinaci měl větší výběr v jídle. Míchané nápoje za mě nic moc.

Služby hotelu
Služby hotelu standart

Pláž
Přístup na pláž v pohodě, pouze mě zaskočilo, že na pláži kromě vody bylo vše za úhradu. To se mi ještě při All inclusive nikdy nestalo.

Jiřina Weiserová, 22.09.2022, Datum pobytu: 9.9. - 16.9.2022
Oblast: Turecko Turecko, Alanya, Hotel: Blue Diamond Alya

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 6.4 Dovolená dobrá, což je za 3.Jeli jsme tam za mořem s korály. To jsme viděli v dostatečném množství , sluníčko svítilo, voda v moři...

 • 5.5 Ubytování
 • 6 Strava
 • 8 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená dobrá, což je za 3.Jeli jsme tam za mořem s korály. To jsme viděli v dostatečném množství , sluníčko svítilo, voda v moři příjemná, pláž čistá, udržovaná.

Všem kdo jedou do tohoto hotelu doporučuji: vezměte si sebou své hrnky na kafe (dobré u snídaně) a nejlépe kalíšky o obsahu aspoň 4 deci. Nápoje se zde nalévají do 1,5 dcl kalíšků. Dokonce i pivo. To vám ale do vašeho nenalijí. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj čistý , na postelích výborné matrace. Lednička, tresor OK. Ovšem klimatizace - děs a hrůza. Sice klimatizovala, ale ten zvuk co při tom vydávala byla hrůza. Při odchodu na pláž jsme ji nechali běžet, pokoj vychladili a po příchodu vypli. Totéž při odchodu na večeři. Zámky na dveřích jsou pouze na to, aby se neřeklo. Při troše malého násilí tam vnikne i malé dítě.

Strava
Strava jako všude na dovolené se za pár dní opakuje. Ale vhodnou kombinací se dá celkem v pohodě a dobře najíst. Zvlášť musím pochválit polévky - vývary. Třikrát za týden ryba, grilované maso, rýže, těstoviny, různé omáčky, kuřata, hovězí na různý způsob. Ovšem salám u snídaně chutnal jak pomleté a osolené piliny. Sýry v pohodě. Ovšem postrádal jsem tatarku a hořčici.

Služby hotelu
Tak zkorumpovatelné lidi aby pohledal. Výměna ručníků - bakšiš, obsluha o baru - bakšiš, odvoz zavazadel - bakšiš. Nejhorší byl barman v bazénovém baru. Dokud jste na něj nezavolali, neměl snahu se hnout. Ten tam byl snad za trest. A k tomu ještě obtěžující, stále se opakující nabízení různých služeb - masáž, potápění, focení, čtyřkolky atd.

Pláž
Cestovka deklarovala ubytování v hlavní budově. Opak byl pravdou. Bydleli jsme na druhém koci resortu, ale aspoň jsme to měli kousek k moři. Moře průzračné, čisté a zrovna tak pláž. Když se objevily trávy či naplaveniny, okamžitě je pracovník hotelu odstraňoval. Pláž byla hrubopísčitá, dalo se i bez bot. Ovšem mezi korály s obuví do vody.

Anonym, 22.09.2022, Datum pobytu: 11.9. - 18.9.2022
Oblast: Egypt Egypt, Marsa Alam, Hotel: Pensee Beach Resort (ex. Pensee Royal Garden)

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (1)

Celkem: 1.4 Celkově jsme si užili na dovolené pouze čas, který byl strávený mimo tento hotel. Na pláži byly odpadky, pokoje velmi smrděly (hlavně...

 • 1 Ubytování
 • 2 Strava
 • 2 Okolí
 • 1 Cena

Celkové shrnutí
Celkově jsme si užili na dovolené pouze čas, který byl strávený mimo tento hotel. Na pláži byly odpadky, pokoje velmi smrděly (hlavně odtoky) a vybavení bylo ve špatném stavu. Co se jídla týče jsme měli pouze snídaně, které byly každý den stejné a velmi chudé (přestože jsme skromní). Jídlo, které jsme si koupili navíc bylo výborné. Nebyli jsme jediní, kteří byli stejného názoru. Znovu bych se nevrátila. Zobrazit celou recenzi

Anonym, 22.09.2022, Datum pobytu: 11.9. - 18.9.2022
Oblast: Řecko Řecko, Thassos, Hotel: Studia Giannikis

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9.6 Super,jedna z nejlepších dovolených...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 8 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Super,jedna z nejlepších dovolených... Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Výborné,denně kvalitně uklizeno...

Strava
Vybere si určitě každý...

Služby hotelu
...na úrovni,spokojenost

Pláž
...trochu zklamání z oblázků,bez koupacích bot není vhodné peo děti.

Miroslav D., 22.09.2022, Datum pobytu: 2.9. - 15.9.2022
Oblast: Turecko Turecko, Turecká riviéra, Hotel: Galeri Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 10 Tento hotel je hodný 5 hviezdičiek. Pochodili sme tejto oblasti viacero hotelov, ale s takouto kvalitou sme sa nestretli. Keď na...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Tento hotel je hodný 5 hviezdičiek. Pochodili sme tejto oblasti viacero hotelov, ale s takouto kvalitou sme sa nestretli. Keď na dovolenku do Turecka tak jedine tento hotel. Správanie manažmentu, personálu, nie je čo vytknúť. Prvý hotel v ktorom sme sa stretli s domácimi hotelovými mačkami. Boli krásne, udržiavané a patrili k osadenstvu hotela./ niečo čo v iných hoteloch nevidíte/.

Spríjemňovali pobyt dospelým aj deťom. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Izba v hlavnej budove. Priestranná, pravidelne udržiavaná. Pani upratovačky veľmi ochotné, ústretové. Snažili sa pomôcť v každom ohľade.

Strava
Strava niečo famózne. Neboli sme za celý pobyt, aj keď sme sa snažili ochutnať s každého druhu. Výber neskutočný, morky, kalamáre, suši, jahňacina ,prepelice, kuracina, hovädzina, ryby hádam na sto spôsobov. V tomto hoteli sa naje vegetarián, aj človek čo je len ovocie/neskutočný výber/. Príprava jedál viac menej pred očami stravníkov. Zákusky nespočetne veľa druhov, perfektné, krásne zdobené, ale aj výborne chutili .Obsluha: čašníci doslova obletovali stravníkov. Fakt nie je čo kritizovať.

Služby hotelu
Hotel poskytuje priestor na čerpanie služieb v každom ohľade. Plážové bary. Denne od 12-21 hod. podávanie zmrzliny /tri druhy/.

Možnosť navštíviť azijsku reštauráciu, rybiu reštauráciu. Podávanie obedov aj v plážovej reštaurácii. Kaviareň s perfektnou kávou, sacherová torta a iné druhy výborných zákuskov. Atrakcie pre deti v areály za poplatok. Večerný program venovaný spočiatku deťom. Po tomto programe diskotéky, alebo vystúpenie v miestnom amfiku. Myslím, že každý rekreant si tu nájde ten svoj program.

Pláž
Perfektná, upravovaná, pozvoľný vstup do mora. Voda na toto ročné obdobie príjemne teplá. Sprchy na pláži pravidelne čistené. Kabínky na prezliekanie detto.

Jana Hlinková, 22.09.2022, Datum pobytu: 4.9. - 19.9.2022
Oblast: Turecko Turecko, Belek, Hotel: TUI Magic Life Masmavi

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 4.8 Poměrně průměrný hotel vzhledem k lokalitě a k ceně zájezdu. Spousta věcí by šla vylepšit. Pracovníci se ale snaží a celkový stav hotelu...

 • 4 Ubytování
 • 3 Strava
 • 6 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Poměrně průměrný hotel vzhledem k lokalitě a k ceně zájezdu. Spousta věcí by šla vylepšit. Pracovníci se ale snaží a celkový stav hotelu je celkem dobrý. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Na pokoji byla častá zašlá špína, kohoutek byl rozbitý. Plus ale bylo, že zde nebyli mravenci a jiný hmyz, na který jsem z jiných hotelů v Tunisku zvyklá. V hotelu vedle recepce byl prostor, kde lidé kouřili, bylo to v chodbě, která vedla do restaurace - nebylo to úplně ideální, ani to nikde nebylo uvedeno.

Strava
Jídlo se opakovalo, nebyl moc velký výběr, natož jídel vegetariánských. Občas jídlo opravdu nebylo dobré - moc kyselé, tvrdé kousky, bez chuti.

Služby hotelu
Úklid byl v pořádku. V restauraci jsem často neměla možnost sedět u stolu s čistým ubrusem a příbory, i když číšníků tam bylo dost. Večerní zábava byla fajn. Aktivity přes den mohly být lepší, např. aqua aerobic byl opravdu o ničem.

Pláž
Vstup přes sesterský hotel je mínus, ale není to nic hrozného. Písek byl plný kousků cihel, plastů apod., nebylo moc bezpečné chodit bos. Lehátek byl ale vždy dostatek. Moře bylo poměrně čisté, až na všudypřítomné výkaly od velbloudů a koní.

Veronika Novotná, 22.09.2022, Datum pobytu: 12.9. - 18.9.2022
Oblast: Tunisko Tunisko, Djerba, Hotel: Welcome Baya Beach Thalasso & Aquapark

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)