Recenze hotelů
Zanzibar

Napište svou recenzi

Celkem: 8.2 Užili jsme si to.

 • 9 Ubytování
 • 7 Strava
 • 7 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Užili jsme si to. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo velice příjemné. Pokoj působil velice prostorně a útulně. I přesto, že jsme byli ubytováni v zahradě z druhého nadzemního podlaží byl krásný výhled na široké okolí.

Strava
Kuchyni hodnotím velice kladně. Jídla byla velice chutná a v rámci kořenění připomíná hodně ,,indickou,, kuchyni. Vždy byl velký výběr z počtu pokrmů a to ať již po ovoce, zeleniny a pokud jste milovník sladkého tak také dortíku ajn. V případě, že by Vám nechutnalo jejich jídlo, přišlo mi, že na obědy/ večeře bylo jedno jídlo jako záchranné evropské a to byli špagety. Hotel byl iniciativní a obměnil podávání jídla z hlavní části stravovacího zařízení například blízko pláže, či grilování poblíž bazénu. Večeře vždy probíhali za doprovodu živé hudby či tance. POuze bych vytkl i přesto, že jsme zde strávili týden, že jídla stejného druhu se často opakovala.

Služby hotelu
Hotel působil velice dobře, a personál je velice nápomocný.

Pláž
Vychytali jsme skvělí termín, kdy odliv moře nebyl nijak markantní a i během dne byl možný pohodlný přístup do moře. Pláž byla nádherná s krásným pískem a pozvolným přístupem do moře. Moře bylo prohřáté a všude člověk nacházel krásné mušle. V případě, že jste sportovci hotel nabízí zdarma kola na projížďku po pláži a případně také paddleboard či kánoj.

Pouze bych vytknul prodejce, kteří se nachází hned na pláži a než vstoupíte do moře tak Vás vždy stihnou alespoň 2 prodejci oslovit a nabízet Vám náramky, desky, výlety . I přesto, že hotel najímá ,,security,, který v případě, že by Vám bylo obklopení prodejci nepříjemné tak zakročí ve skutečnosti plně nefunguje. Jelikož pláž je veřejné místo, která není vlastněna hotelem mohou prodejci dále nabízet.

Ondřej U., 28.09.2022, Datum pobytu: 12.9. - 20.9.2022
Oblast: Zanzibar Zanzibar, Kiwengwa, Hotel: Bluebay Beach Resort & SPA

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8.6 Celkový dojem z dovolené byl skvělý. Pouze nám vadilo to, že když jste chtěli jít do oceánu se vykoupat, lapili Vás místní podnikatelé a...

 • 8.5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 6 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Celkový dojem z dovolené byl skvělý. Pouze nám vadilo to, že když jste chtěli jít do oceánu se vykoupat, lapili Vás místní podnikatelé a vnucovali své cetky a blbosti. Vadilo mi, že se na Vás sesypali jako supi ze všech stran. A ikdyž člověk několikrát odmítnul, zkoušeli to stále dokola. To bylo strašně otravný, když je to takto každý den po celý den. Jinak dovolená super. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj byl zatuchlý a smrděl, ale musíte to brát tak, že jedete do Afriky. A na pokoji člověk stejně jen přespal, přes noc jsme měli otevřený balkon, takže se to tak nějak vyvětralo.

Strava
Jídlo měli excelentní. Opravdu výborné. Vaří vážně skvěle.

Služby hotelu
Služby hotelu - super.

Pláž
Jak jsem psala výše. Pláž super, občas se objevil nějaký ten ježek. Ale otravující místní prodejci byli hrozní. Štěstí, že k lehátkům nemohli, hlídali to tam hoteloví hlídači.

Silvie V., 27.09.2022, Datum pobytu: 5.9. - 13.9.2022
Oblast: Zanzibar Zanzibar, Kiwengwa, Hotel: Kiwengwa Beach Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 10 Dovolená byla nádherná a hotel s vynikajícími službami

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená byla nádherná a hotel s vynikajícími službami Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pěkné a čisté.

Strava
Dokonalá a opravdu velký výběr ze sortimentu.

Služby hotelu
Služby byli vyhovující

Pláž
Udržovaná v rámci možností dle odlivu.

Eva Dodeková, 26.09.2022, Datum pobytu: 12.9. - 20.9.2022
Oblast: Zanzibar Zanzibar, Kiwengwa, Hotel: Kiwengwa Beach Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9 Všetko super až na vykradnutý kufor na letisku

 • 9 Ubytování
 • 8 Strava
 • 9 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Všetko super až na vykradnutý kufor na letisku Zobrazit celou recenzi

Pláž
Prvé dva dni odliv ale potom už super, každý deň čistili pláž

Jakub B., 26.09.2022, Datum pobytu: 12.9. - 20.9.2022
Oblast: Zanzibar Zanzibar, Kiwengwa, Hotel: Kiwengwa Beach Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9.4 Celkově jsme byli velice spokojeni. Nádherný resort, příjemný ochotný personál, krásně upravená zahrada, asi nejhezčí pláž s palmami v...

 • 9 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Celkově jsme byli velice spokojeni. Nádherný resort, příjemný ochotný personál, krásně upravená zahrada, asi nejhezčí pláž s palmami v okolí. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Dostatečně vybavený pokoj s klimatizací. Akorát po příjezdu byly trochu zmatky, že jsme museli čekat pár hodin na vyklizení pokoje, což po tak dlouhém letu bylo dost nepříjemné.

Strava
Jídlo bylo prostě výborné v široké nabídce. Nejčastěji mořské plody. Na pláži bar s pravidelně doplňovanými italskými svačínkami a spíše základní alkoholické drinky s tím že škoda, že nějaké trochu lepší, ale celkem normální byli už za poplatek např. Pina colada.

Služby hotelu
Spokojenost. Každodenní úklid pokoje, ručníky a matrace na pláž, ochotný personál.

Pláž
Moc pěkná pláž s palmami a lehátky. Možnost si u místních nechat donést a otevřít kokos. Ovšem potom blíž u vody se pohybuje celkem dost masaju, kteří lákají do svých obchodů se suvenýrý podél pláže, kde je případně potřeba hodně smlouvat nebo tam raději vůbec nechodit.

Jan B., 20.09.2022, Datum pobytu: 3.9. - 14.9.2022
Oblast: Zanzibar Zanzibar, Kiwengwa, Hotel: VOI Kiwengwa

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 6.6 Dovolená byla moc pěkná hlavně poznáním exotické země. To je nezapomenutelný zážitek.

 • 5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 10 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená byla moc pěkná hlavně poznáním exotické země. To je nezapomenutelný zážitek. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování jsme si představovali jinak. Pokoje byly stejné jako na foto, ale tam nebyl cítit hrozný zápach z plísně. Vše bylo vlhké i naše oblečení po chvilce smrdělo plísní.....

,na stropě plíseň. Lednička redukční.

Kolik jsme za tento přepich zaplatili??????

Strava
Strava byla velmi pestrá, výborné zákusky, mnoho ovoce, čerstvé šťávy, nádherně upravené a servírované velmi milou obsluhou.

Ale bohužel to mělo jednu velikou chybu.........díky stále puštěným vetrákům jidlo okamžitě vychladlo a nedalo se dojíst....zatuhlý tuk....studené maso.....

Služby hotelu
I tady by bylo co zlepšovat.....mají jiné zásuvky. To by je nemohli půčovat??? Mnoho z nás mělo při odjezdu strach, jestli máme dobře vyrounanou váhu v zavazadech......jak by usnadnili starost zapůjčení váhy!!!!!

A nakonec jedno nedůstojné jednání při odjezdu.

Z pokoje jsme byly vystěhování v 12hod. Odjezd v 18hod. Takže převlékání na toáletě?????? Ve vestibulu na zemi ukládat poslední věci do kufrů!!!!!

V dnešní době by toto mělo vypadat jinak . Skuste se zamyslet!!!!!

Pláž
Pláž, bazén.....naprostá čistota, supr obsluha.

Šnorchlování se zakoupeným zájezdem jeden veliký průšvih.

Naprosto neprofesionální vedení. Stalo se tam dost úrazů. Pustili nás do velkých vln a proudu. Dostali jsme se nad korály a byli jsme pořezaný. Neuměli nám pomoct, neměli záchrané kruhy. Jen největším vypětí sil jsme se z toho bolavý dostali k lodi. Kterou přistavili obráceně a stahovalo nás to pod ní. Opravdu hrozný zážitek. Tekla nám všude krev a neměli ani lékárnu. Dodnes se hojíme, ale jde to pomalu a máme jizvy.

Yvona Pospíšilová, 20.09.2022, Datum pobytu: 22.8. - 6.9.2022
Oblast: Zanzibar Zanzibar, Kiwengwa, Hotel: Kiwengwa Beach Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (1)

Celkem: 8.2 Příjemný rezort, pro mladé i starší, i rodiny s dětmi. V našem termínu byl relativně klidný. Hotel u pláže, hodinu od letiště.

 • 8 Ubytování
 • 9 Strava
 • 9 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Příjemný rezort, pro mladé i starší, i rodiny s dětmi. V našem termínu byl relativně klidný. Hotel u pláže, hodinu od letiště. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo denně čisté, byli doplněné vody, zařízení jednodušší, ale čisté. K dispozici trezor. Občas bylo cítit kanalizaci/odtok v koupelně. Komplex je však relativně malý, takže vše bylo blízko, prostředí rezortu je krásné, plno rostlin.

Strava
Strava byla první dny pestřejší, pak se zdálo, že se opakovala. Na výběr bylo z italské, asijské, indické kuchyně , ryby. Dvakrát jsme vyzkoušeli ála carte restauraci. Jeden večer seafood restaurace - příprava jídel a menší výběr, takže trochu zklamání, jelikož krajina nemá o seafood nouzi . Africká ala carte - ta byla výborná, pestrý lokální výběr, maso i zelenina, ovoce..

Služby hotelu
Co se týče personálu, všichni byli velmi milí a vstřícní. Wi-Fi byla na pokoji za poplatek, no využili jsme free Wi-Fi v lobby u recepci. Animační tým dělal pestré aktivity. Využili jsme tenisový kurt..

Pláž
Pláž byla zážitek - střídání přílivu a odlivu je opravdu výrazné. Ak teda někdo docestoval “hlavne” kvůli pláži, mohl být trochu zklamán , proto by jsem doporučila podat informace o pláži dle skutečnosti, protože se liší zároveň dle lokality. Na severu je opravdu o něco hezčí. No nám se to jako zážitek opravdu líbilo.

Iveta S., 19.09.2022, Datum pobytu: 5.9. - 13.9.2022
Oblast: Zanzibar Zanzibar, Kiwengwa, Hotel: Kiwengwa Beach Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)