Dovolená byla nejlepší z nejlepších. Opravdu to bylo tak jak jsme si přáli. Jídlo perfektní, ubytování skvělé, příroda úžasná. Milý personál, vše na vysoké úrovni. Vybrali jsme si pár výletů a stálo to za to. Škoda že jsme si nevybrali safari tour. Jelikož je velmi drahé ale příště bych radši jela než ušetřila.
Ubytování
Uklízení 2x denně, možnost vypraní osobního prádla, minibar, TV, kolem 20:00 uklízečky chodili ustlat postele a rozvázat ochrannou síťku kolem postele (ochrana proti komárům a ještěrek)
Koupelna a WC byla čistá ale nic nóbl. Opatrně na balkónech si nenechávejte nějaké své osobní věci. Lemuři a vrány to kradou nebo rozmístí po teritorii hotelu. Celkový hotel měl spoustu personálu. Security, hodně zahradníků, musím podotknout že je vše velmi čisté, vždy posekané a je to krásný pohled.
Strava
Každý večer se střídali typy kuchyní. Jednou italská, indická, zanzibarská atd…
Celkově nám vše chutnalo, nikdy jsme si neřekli, že nám něco nechutná. Snídaně, oběd a večer bylo jiných místech v hotelu.
Služby hotelu
Laundry wash, vše bylo uklizené, recepce nonstop. Anglicky mluvili všichni, občas to pro nás byla obtíž ale zvládli jsme to.
Pláž
Voda byla teplá, přístup k oceánu - řasy, ale je to normální, chodili jsme bez bot. Na pláži často doslova “opruzují” a chtějí Vás obrat o peníze Masajové. Dávejte si na nich pozor. Člověk když se pokaždé chtěl projít k pláži tak se na Vás nahrnulo nejmíň 10 masajů a nabízeli Vám všechno možné. Nedá se jim říct ne.
Trochu nám znepříjemňovali koupání, tudíž jsme někdy zvolili volbu u bazénu.
Jinak byla možnost koupat se do odlivu, odliv byl od oběda až k večeru se oceán vrátil.