Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

O společnosti

Vedení společnosti

 

Zajímá vás, kdo stojí v čele největší internetové cestovní agentury v České republice? Seznamte se s členy představenstva a vrcholovým vedením Invia.

Více informací

Historie a fakta

 

Rádi byste se dozvěděli více o historii a vzniku Invia v České republice? Podívejte se na nejzajímavější historické mezníky, které zásadně ovlivnily vývoj společnosti.

Více informací

Sekce pro investory

 

Zajímají vás struktura, ekonomické výsledky nebo jakékoli důležité dokumenty společnosti Invia? Všechny informace naleznete v přehledné formě zde.

Více informací

Portfolio služeb

 

Invia, to není jen největší online prodejce zájezdů v České republice. Prohlédněte si široké spektrum produktů a služeb jak pro cestovatele, tak pro majitele webových stránek či cestovních agentur.

Více informací

Získaná ocenění

 

Invia se může pochlubit řadou prestižních ocenění a diplomů, které získávala po celou dobu své působnosti v České republice.

Více informací

Aktuality

 

Chcete vědět, co je v Invia nového, jaké akce či soutěže právě pořádá? Ať už vás zajímá cokoliv se u nás právě děje, naleznete to právě zde!

Více informací

Klienti Invia

 

Kdo jsou naši klienti? Jak jsou spokojeni s našimi zaměstnanci a s našimi službami? Přečtěte si, co o nás říkají naši klienti, kteří již v minulosti využili našich služeb.

Více informací

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622