Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Informace pro investory

Struktura

 

Zajímá Vás, jaká je struktura skupiny Invia, kdo stojí v čele představenstva či dozorčí rady, nebo jaké jsou podíly jednotlivých akcionářů? Veškeré tyto informace naleznete zde.

Více informací

Ekonomické výsledky

 

Rádi byste se dozvěděli, jak společnost Invia hospodaří a jaké jsou její ekonomické výsledky za uplynulé roky? Podívejte se na celkový přehled hospodaření této společnosti.

Více informací

Dokumenty

 

V této sekci naleznete důležité dokumenty, které se vztahují ke společnosti Invia, jako např. stanovy společnosti, výpis z obchodního a živnostenského rejstříku apod.

Více informací

Provozovny

 

Společnost Invia nepůsobí jen jako online prodejce zájezdů, ale disponuje také vlastními provozovnami. Zde si můžete prohlédnout jejich aktuální seznam.

Více informací

Certifikáty

 

Společnost Invia se dlouhodobě řadí mezi důvěryhodné firmy. Společnost Invia je držitelem řady certifikátů, které si můžete prohlédnout právě v této sekci.

Více informací

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622