Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Certifikáty Invia

ISO 9001

logo ISO 9001

ISO (International Organization for Standardization) je mezinárodní organizace zabývající se tvorbou norem. Certifikace systému managementu kvality podle ISO 9001 vytváří v organizaci předpoklady pro trvalé poskytování výrobku anebo služby, který splňuje požadavky zákazníka a požadavky příslušných předpisů, zvyšování spokojenosti zákazníka, neustálé zlepšování všech firemních činností a v neposlední řadě zvýšení konkurenceschopnosti firmy. Společnost Invia je držitelem certifikátu ISO 9001.

 

Pojištění záruky (kauce) v důsledku úpadku cestovní kanceláře

logo pojišťovny Slavia Cestovní kancelář Invia je pojištěna proti úpadku (certifikát ke stažení). To pro naše klienty znamená jistotu, že nikdy nepřijdete o své peníze a že se vždy dostanete zpět domů. Máme pojistku proti úpadku u pojišťovny SLAVIA. Ta vám garantuje zajištění cesty z místa pobytu v zahraničí (pokud byla součástí vámi zakoupeného zájezdu) a nebo finanční kompenzaci, jestliže se zájezd uskutečnil pouze částečně, nebo vůbec.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622