10 důvodů, proč nakupovat dovolenou na Invia

1. Garance nejnižší ceny

Garantujeme vám, že u nás stejný zájezd zakoupíte za stejnou cenu jako v cestovní kanceláři, včetně všech poskytovaných slev.

2. Největší nabídka zájezdů

Pouze u nás si můžete vybrat zájezdy od více než 120 cestovních kanceláří z České republiky, Slovenska, Polska a německy mluvících zemí. Všechny cestovní kanceláře jsou pojištěné a prověřené dlouhodobou spoluprací.

3. 98 % spokojených zákazníků

Od roku 2002 našich služeb využily již více než 3 miliony klientů a s úsměvem na rtech a dobrou náladou přivítáme i vás.

4. Zázemí stabilní a neustále se rozvíjející společnosti

Za cestovní agenturou Invia již mnoho let stojí silné a důvěryhodné investiční skupiny. Kromě České republiky působíme také na Slovensku, v Maďarsku, v Polsku (zde pod značkou Travelplanet) a v dalších evropských zemích.

5. Osobní přístup

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a s nejvyšší snahou pomoci splnit jeho přání.

6. Kvalitní informace o vybrané destinaci

Na každou turistickou oblast je specializován jeden z našich prodejních týmů. Navíc máte možnost se nás na podrobnosti kdykoliv zeptat na telefonu 226 000 600.

7. Nákup z pohodlí domova

Nabídku zájezdů si můžete prohlížet 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, kdekoliv vás napadne. Doma, v práci, kdekoliv.

8. Úspora času

Nemusíte chodit do cestovních kanceláří, abyste si vybrali. Všechny vybrané zájezdy si můžete vzájemně porovnat a nakonec i koupit na jediném místě a během zlomku původního času.

9. Široká síť poboček

Pro klienty, kteří mají z nakupování přes internet stále obavy, je k dispozici optimalizovaná síť poboček po celé České republice.

10. Invia Care

Poskytujeme kompletní servis v češtině (případně slovenštině) pro zájezdy německých, rakouských a polských CK s odletem z Prahy nebo ze zahraničí (včetně možnosti sjednání cestovního pojištění, parkování i ubytování u letiště a horké linky v případě nesnází na dovolené).

Zjistit více informací na samostaté stránce.