Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

10 důvodů, proč nakupovat dovolenou na Invia.cz

1. Garance nejnižší ceny

  • Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech poskytovaných slev. Cenu zájezdu na úkor našeho klienta žádným způsobem nenavyšujeme.

2. Největší nabídka zájezdů

  • Pouze u nás si můžete vybrat zájezdy od 315 cestovních kanceláří z České republiky, Slovenska a Německa. Všechny cestovní kanceláře jsou pojištěné a prověřené dlouholetou spoluprací.

3. 98 % spokojených zákazníků

  • Od roku 2002 našich služeb využilo přes 1,5 milionů klientů a s úsměvem na rtech a dobrou náladou přivítáme i vás.

4. Zázemí stabilní a neustále se rozvíjející společnosti

  • Za cestovní agenturou Invia již několik let stojí silné a důvěryhodné zahraniční investiční skupiny. Kromě České republiky působíme také na Slovensku, Maďarsku, Polsku a dalších evropských zemích.

5. Osobní přístup

  • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a s nejvyšší snahou pomoci splnit jeho přání.

6. Kvalitní informace o vybrané destinaci

  • Na každou turistickou destinaci je specializován jeden z našich prodejních týmů. Navíc máte možnost se nás na podrobnosti kdykoliv zeptat na telefonech 226 000 622 (Praha), 533 111 533 (Brno), 597 705 705 (Ostrava).

7. Nákup z pohodlí domova

  • Nabídku zájezdů si můžete prohlížet 24 hodin, 7 dní v týdnu kdekoliv vás napadne. Doma, v práci, kdekoliv.

8. Úspora času

  • Nemusíte chodit do cestovních kanceláří, abyste si vybrali. Všechny vybrané zájezdy si můžete vzájemně porovnat a nakonec i koupit na jediném místě a během zlomku původního času.

9. Široká síť poboček

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622